• 58 57:33
    4:9
    (Černý)

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 4:9
branky: 13. Matěj Tlučhoř, 28. Adam Černý, 45. Sebastian Ševeček, 46. Tomáš Belej - 2. Prokop Kočař, 6. Ruben Melchior Stibor, 35. Lukáš Hadač, 45. Filip Černý, 45. Štěpán Novák, 46. Patrik Vachata, 49. Lukáš Tesařík, 57. Prokop Kočař, 58. Štěpán Novák; rozhodčí: Kateřina Hátlová - David Richter; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Adam Bednář 37; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:6
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dneka rozhodl zápas 4 faktory. 1. Vstup do zápasu. 2. triviální a individuální chyby a 3. důraz 4. proměňování 1000% šancí. Musíme být koncentovaní celých 60 min. Musíme si to vše rozebrat a poučit se z věcí z kterých dostáváme soupeře do náskoku a tím se dostáváme pod talak víc a víc.  nDěkujeme soupeři za kvalitní důrazný utkání
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Po vánocích nás hned čekal náročný výjezd. Kvůli mnoha faktorům jsme nebyli kompletní, ale i v užší sestavě jsme dokázali urvat vítěztví. Některé pasáže hry měli k tomu, co chceme předvádět hodně daleko. Ale podržel nás skvělý brankář a v klíčových momentech jsme měli i potřebný důraz a kvalitu v zakončení. nDěkujeme soupeři za další kvalitní zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:12
57:34 Vhazování vyhrávají Sokoli
57:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (4:9)
56:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař bez asistence (4:8)
55:36 Prostrorem zapisovatelů letí už pátý míček
54:59 Sokoli hrají v šesti bez brankáře
54:02 Sokoli útočí a skoro střílí branku
51:40 Sokoli se brání silnému útoku hostů
48:32 Vhazování vyhráli Sokoli
48:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #16 Štěpán Novák (4:7)
48:25 Směrem zapisovatelského stolu letí už čtvrtý míček
47:30 Domácímu hráči Belejovi se skoro daří dát branku i v přesilovce
46:50 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
46:45 Sokolům se těsně podařilo dát další branku
46:08 Góly padají jeden za druhým
45:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #37 Vojtěch Král (4:6)
45:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #97 Kryštof Počta (3:6)
44:39 Hosté vyhrávají vhazování
44:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
44:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #37 Vojtěch Král (3:4)
44:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (2:4)
44:00 Hráči 81 se daří střelit branku bez asistence.
43:20 Sokoli se brání útokům brněnských
41:13 Míček na straně domácích
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
37:27 Sokolům se skoro podařilo střelit branku až z druhé půlky.
36:46 Míček na straně domácích
34:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač bez asistence (2:3)
34:45 Hráči 27 z hostů se podařilo střelit gól bez asistence
32:00 Sokolům se podařilo se v přesilovce ubránit bez gólu.
30:59 Hráč Černohorský z domácích střílí z oslabení
29:27 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:00 Někdo z hostů vylil vodu na hřiště a došlo k pár chvilkám čekání než se to nadělení utřelo.
27:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #8 Tomáš Macháček (2:2)
27:13 Dochází k nedorozumění na hřišti mezi hráči a rozhodčím
24:08 Sokoli se už dlouho drží v útoku
22:59 Číslo 49 skoro trefuje branku
21:38 Sokoli vyvíjí tlak na hosty.
20:01 Vhazování do druhé části vyhráli brněnští.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
18:29 Nepovedená střela ze strany hostů
16:50 Sokoli těsně střílejí branku
15:56 Míček na straně domácích
12:54 Vhazování vyhráli domácí.
12:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #37 Vojtěch Král (1:2)
12:53 Sokoli skórují branku.
11:56 Pardubický brankář chytá střelu z půlky.
11:17 Nepovedný zákrok Sokolů
08:27 Číslo 49 má blízko k dání gólu, nicméně brněnský brankář střelu chytá.
07:45 Sokoli se statečně snaží srovnat skóre.
05:53 Faul domácího Macháčka.
05:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #81 Filip Černý (0:2)
05:04 Zdravíme vás z Pardubic, kvůli technickým problémům se hlásíme až v paté minutě.
01:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (0:1)