• 60 59:59
    5:7
    (Obermann)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:7
branky: 28. Andrej Janda, 45. Marek Hauptmann, 56. Jakub Vašata, 58. Filip Rathouský, 60. Filip Rathouský - 6. Jonáš Obermann, 10. Jonáš Obermann, 25. Dominik Šach, 36. Matyáš Cvejn, 38. Jonáš Obermann, 51. František Urbánek, 60. František Urbánek; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Malý 17 - Jiří Trojan 36; po třetinách: 0:2, 1:3, 4:2
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Těžko se toto utkání hodnotí vzhledem k výsledku. Celé utkání jsme florbalovější, šancí na dva zápasy ale dnes nás zradila produktivita v zakončení. Soupeř si nevytvořil nic pouze trestal naše chyby jak ve hře 5na5 tak trestal naše zbytečná vyloučení. bereme to ale pouze jako první poločas. Příští týden se utkáme znovu. Těšíme se. Děkuji hráčům za utkání posouváme se v před.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (5:7)
59:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #82 Vítek Ryba (5:6)
59:31 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:6
57:15 Ryba klasicky od mantinelu, Rathouský doráží.
56:08 Hradec to zkouší v šesti
55:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #89 Jakub Wolf (3:6)
55:15 Těsně po konci přesilovky Vašata natáhl od mantinelu a trefil nechytatelně 20 nad led
55:01 Hradečtí to zkoušeli 6 na 4, ale bohužel z šancí branka nepadla
53:14 Timeout FbC Hradec Králové
53:14 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
53:14 Po dalším průniku Hanzlíka byl faulující Jílek poslán na trestnou.
52:00 Teď se k Hanzlíkovi v jeho akci vrátil asi 3x balonek, proběhl celé hřiště, dostal se ke střele, ale nastřelil jen břevno.
51:12 Hradečtí se snaží, ale obrana hostí je zatím pevná
50:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:6)
50:18 Kros a opět střela do prázdné
49:15 Hradečtí zatím znamenitě brání a nedávají hostům žádnou možnost skórovat.
48:20 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
48:20 Binar zbytečně fauloval a bude tu další přesilovka Vinohrad.
46:27 Vítek Ryba se asi už dožral stavem utkání protože na hřišti předvádní neuvěřitelné technické finesy, Vinohradským se asi bude brzo motat hlava.
44:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann (2:5)
44:01 Klouček donutil pressem k chybě hostujícího beka, což vedlo až k vlastní brance.
42:54 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
42:05 Poslední třetina začala velice svižně, kluci lítají po hřisti jak kdyby byl začátek utkání.
40:46 Teď dokocne Klouček skóroval, ale dle rozhodčích byla branka nekorektní, tudíž se stav zápasu nemění.
40:43 Po nádherném krosu festy Ryba trefil jen blok v prázdné bráně
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:33 Na konci druhé třetiny se obaz hry vrátil k samým ztrátám na půlce.
37:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:5)
37:20 Po krosu Obermann nekompromisně vymetl vzdálenější šibenici a kompletuje Hattrick
35:49 Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
35:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:4)
35:26 Ztráta, 2 na 1, gól
34:42 Vyloučen hráč #4 Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
34:42 Šach nesmyslně sekl Hanzlíka ve svém obraném rohu a půjde si odpočinout.
33:28 Klouček opět vytřelil na branku, Trojan měl tentokřát co dělat, ale horkej brambor udržel.
32:03 Domácí první lajna roztočila kolotoč v útočném pásmu, šance byly, gól bohužel ne
30:29 Duo Wolf a Klouček vyzkoušeli pozornost Trojana, ten jim odpověděl dvěma jistými zákroky
29:14 Hradec se dostal do laufu a snaží se dotáhnout manko ve skóre svoji pracovitostí.
27:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #82 Vítek Ryba (1:3)
27:42 Střelu Vítka Ryby dorazil Janda a odčinil tak své zaváhání z úvodu třetiny, kdy netrefil prázdnou bránu
27:12 Vinohradští, dokázali zamknout domácí na jejich obranné půlce, žádná velké příležitost z toho ale nevznikla
26:00 Malý teď opět vychytal brejk v situaci, kdy byl sám proti útočníkovi
24:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #36 Adam Gere (0:3)
24:55 Nahození Šacha až od půlky přes clonu několika hráčů doletělo až za záda Malého
24:30 Vyznamenal se i Michal Malý, tváří v tvář útočníkovi zachytal.
23:41 Jílek zachyboval v rozehrácve, jeho minelu ale zachránil golman Trojan.
21:51 Teď bohužel Janda skákavý balonek nebyl schopen uklidit do zcela odkryté svatyně, jeho pokus skončil nejspíš někde na parkovišti před halou
20:44 Druhá třetina začíná stejně jak ta první, tedy ne moc oku lahodící florbal.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:30 Přesilovka zatím velká tragédie
18:06 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
18:06 Ryba si vykoledoval faul a bude se hrát přesilovka.
16:18 Obermann se pokusil střelou od mantinelu o Hattrick, ale malý v bráně byl proti
14:28 Wolf se zvládl vytočit navzdory dvěma faulům bránících hráčů, bohužel ve výhodě trefil jen hostující blok.
12:48 Z pohledu komentátorského stanoviště jsou Hradečtí aktevnějším týmem, ale bohužel to nejsou schopni převést v kýženou branku.
11:25 Nyní po další povedené kombinaci domácích mířil Klouček pouze do bližší tyče Trojanovy branky
09:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #96 Marek Hauptmann (0:2)
09:42 Pro domácí bohužel druhý laciný gól, tentokrát ztráta v rozeře a situaci 2 na 1 vyřešili hosté bezchybně.
09:18 Teď jsme byli svědky nádherné kombinace hradecké první lajny, Festovu střelu, ale bohužel zablokoval Dočekal.
07:23 Hra je teď taková neučesaná, spoustu ztrát na obou stranách, ale žádné velké šance.
05:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
05:57 Ze skrumáže před brankou hostí vyjel balonek přímo do protiútoku hostů, který Vinohrady vyřešili bravůrně.
05:00 Rathouský teď běžel podél mantinelu a prověřil Trojana, ten byl však připraven.
02:53 V první šanci se ocitl Vítek Ryba, který klasicky v rohu vymotal 2 hosty, ale jeho střela byla nepřesná.
01:43 Domácí Lukáš Klouček aktivně napadá rozehrávku hostí a ti s ním mají plné ruce práce.
00:45 Začátek velmi svižný, oba týmy vypadají nahecovaně, což vede ke zbytečným nepřesnostem
00:01 úvodní buly pro hosty
00:00 Zdravím všechny čtenáře online přenosu z dnešního zápasu 1. ligy CE soutěže juniorů. V dnešním střetnutí se potkají domácí FbC Hradec Králové a hosté z Vinohrad.