60
  • 60 59:54
    2

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 4:5
branky: 1. Vojtěch Vošický, 4. Vítek Ryba, 6. Petr Szturc, 36. Petr Szturc - 5. Adam Černý, 14. Matěj Tlučhoř, 40. Adam Černý, 53. Adam Černý, 56. Patrik Záruba; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Musil 15 - Vojtěch Ujec 14; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:2
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Děkuji soupeři za zápas a těšíme se na zítřejší derby.
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Dnas kvalitně odehrané utkání. Doplácíme trošku na horší kondiční připravenost.Jinak hráčům děkuji za utkání. Zítra znovu na značkách.
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:54 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
57:00 Bohužel třetí třetina patří Pardubicím.
55:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #89 Patrik Záruba, asistoval #67 Jan Pek (4:5)
54:21 Timeout FbC Hradec Králové
52:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #25 Petr Kvasil (4:4)
52:30 Hezká krosovka do prázdné a Černý kompletuje hattrick.
50:54 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
49:01 Pardon, nestíhám zapisovat, hra vypadá pořád podobně, gól je na spadnutí, ale na obou stranách ne a ne padnout.
45:17 Teď byly Pardubice v tlaku, ale Hradec srdnatě brání.
43:13 Golmani obou družstev teď mají dost práce, ale se závary před oběma branami se jim daří likvidovat.
41:11 Tvrdá hra nadále pokračuje na hřišti je nespočet malých přestupků.
40:22 Opět absolutně hektický start třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
39:19 Po zmatku na středu hřiště našel Kvasil krosem volného Černého a ten nekompromisně do prázdné zavěsil.
37:35 Celý zápas je velice hektický, mnoho ztrát a zisků, pro oko diváka zajímavý florbal.
35:14 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #95 Matěj Kremeník (4:2)
35:14 Tentokrát skvěle vymyšlená přesilovka domácích a Szturc nechytatlně vymetl do bližší šibenice.
34:55 Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
34:05 Musil si teď oproti hostujícím brankáři pohlídal přední klacek a předvedl jistý zákrok.
32:04 Emoce planou halou, pouští se do sebe hráči, fanoušci, trenéři a začnou snad i golmani v tomto nastaveném trendu.
30:00 Hradecká přesilovka nepřinesla nic moc přesného.
28:43 Hradečtí namohou najít recept na pardubický blok.
27:57 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
22:29 Pokračujeme v hitparádě juniorského florbalu, brejkové situace na obou stranách pořád a pořád dokola.
21:21 2. třetina začíná stejně chaoticky, jako ta první.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
20:00 Standartka se nevydařila a je konec první třetiny.
19:55 Chaotická třetina skončí standartkou Sokolů
18:05 Musil teď tředvedl monster save, v situaci 2 na 1 vychytal prázdnou bránu
15:43 Ryba byl teď dost nevybíravě sestřelen na půlce, ale rozhodčí se rozhodli nevylučovat.
13:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:2)
13:59 Nevím neviděl jsem, byla to celkem haluz, sotva to zapadlo za Musila.
13:21 Kremeník udělal v obraně 1 na 1 a famózně posadil pardubického útočníka na zadek
12:12 Hanzlík u pravého mantinelu udělal jednoduchou kličku dostal se ke střele, ale Ujec byl pozorný.
09:52 Teď ale Ryba napravil svou chybu, na středu klasicky pomotal 2 soupeře a dostal se ke střele, bohužel pro domácí zafungoval pardubický blok.
08:43 Ryba teď bohužel trestuhodně zahodil situaci 2 na 1 přihrávkou vzduchem na Rathouského. Hodil mu to jak psovi.
05:49 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #27 Jakub Nerad (3:1)
05:49 Szturc nátáhl ze stejného místa jako Ryba a také zakončil na bližší tyč, Ujec po tomto gólu určitě nemá čisté svědomí.
04:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:1)
04:28 Prohraný souboj na polovině hřiště vyústil v situaci sám na golmana a Černý se nemýlil.
03:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #5 Andrej Janda (2:0)
03:39 Ryba klasicky natáhl k dlouhému výběhu a vyrval na bližší tyč.
02:33 Hradečtí o něco více na balonu, jinak typický juniorský florbal, nahoru dolů
00:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #95 Matěj Kremeník (1:0)
00:42 Szturc se probojoval do předbrankového prostoru, zde se míček ztratil ve změti těl, balonek našel až Kremeník, ten ho posunul nahoru k Vošickému a ten příklepem z větší dálky trefil přesně levou šibenici.
00:01 Buly sice pro sokoly, ale míčku se hned chopili hradečtí