4:7
    Adam KLUSOŇ
    (Gryc)

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:7
branky: 28. Adam Pekárek, 32. Adam Jakubský, 53. Adam Jakubský, 55. Nikolas Osifčin - 7. Jakub Vařecha, 12. Jakub Vařecha, 15. Jakub Vařecha, 32. Jakub Vařecha, 37. Michal Horák, 59. Jakub Vařecha, 60. Adam Klusoň; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:1; využití: 1:3; diváků: 42; zásahy brankářů: David Fröde 20 - Matěj Buršík 19; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): V první třetině jsme nedodržovali herní plán a svoji nedisciplinovaností ve hře na míčku jsme soupeři nabídli přesilovky a prostor ke skórování. Od druhé třetiny přišlo zlepšení ve hře na míčku, kdy jsme si vypracovali velké množství gólových šancí, které jsme bohužel neproměnili. Podobný průběh měla i třetí třetina. Děkuji klukům, že zvládli dnešní náročný program. Díky všem aktérům za zápas.
60:00 Komentář hostů Procházka Miloš (Trenér): Klíčový byl dobrý vstup do zápasu. Co se týče útočné fáze, víceméně kluci hráli to, co jsme chtěli. Postupem času se na soupeři projevila únava, kterou jsme bohužel nedokázali přetavit v dostatečný brankový rozdíl. Nekoncentrovanost v závěru nám přinesla dramatický konec, který jsme i díky podpoře gólmana zvládli. Tuhle výhru chceme věnovat hlavnímu bossovi a jeho čerstvě narozené dcerce. Přejeme hlavně zdravíčko a hodně štěstíčka do života. No a my jdeme přepnout do Vánoční nálady.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:59 A je to hotovo, Náchod prohrává 4:7.
59:49 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Martin Hanuš.
59:37 Druhý gól do prázdné brány.
59:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #71 Matyáš Gryc (4:7)
58:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (4:6)
58:47 Náchod hraje bez Gólmana, avšak hraje v 5
58:46 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:46 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
54:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (4:5)
54:23 Góóóóóóóóóól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Osifčin snižuje na pouhou jednu branku.
52:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #97 Jakub Langpaul (3:5)
52:35 Jakubský skóruje a snižuje gólové manko na 2.
50:42 Hra se začína přisotřovat.
49:54 Další gólová šance, ale domací gólman drží stále naději na lepší výsledek.
48:53 Krásný zákrok domacího gólmana.
46:11 Stále nebyla střela na bránu z domací strany.
40:01 Právě nám začala třetí třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
36:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (2:5)
36:10 Chyba v rozehrávce Hanuše zavinila už 5. gól Hostů.
31:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (2:4)
31:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
30:39 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
27:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3)
27:20 Pro oko diváka zatím nezážívný vstup do druhé třeťky.
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:17 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (0:3)
11:30 Gól v přesilovce hostů známená vedení 2:0.
11:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
11:15 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
11:15 Máme zde další vyloučení a opět na domác straně.
06:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
06:16 Smolný odraz od nohy Kubáska a míček končí v brance domácích.
04:39 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
04:39 Máme zde první vyloučení zápasu.
00:01 Úvodní bule pro hosty.