6:10
    Lukáš HADAČ
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Wizards DDM SO Praha 10 6:10
branky: 2. Adam Klusoň, 18. Matyáš Gryc, 18. Adam Klusoň, 22. Adam Klusoň, 32. Adam Klusoň, 46. Jáchym Eliáš - 2. Lukáš Hadač, 6. Štěpán Novák, 10. Lukáš Hadač, 15. Lukáš Hadač, 40. Štěpán Novák, 42. Filip Černý, 47. Filip Černý, 49. Filip Černý, 58. Štěpán Novák, 59. Lukáš Hadač; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Buršík 17 - Adam Bednář 18; po třetinách: 3:4, 2:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Místo aby jsme se po překlopení zápasu na naší stranu zklidnili, přišel chaos a tragické rozhodování při hře s míčkem. Soupeř nás díky své bojovnosti a naší individuální bídě zaslouženě porazil. Po předchozím víkendu a dobrém tréninkovém týdnu velká škoda. Soupeři díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Vlivem termínové kolize s mužským týmem, jsme vyrazili do Brna v netradiční sestavě doplněné o dorostence. Kluci naštěstí nic nevypustili a nevzdali, a tak si opět z Brna odvážíme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
58:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač bez asistence (6:10)
57:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák bez asistence (6:9)
52:27 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
48:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (6:8)
46:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #12 Matěj Štrobach (6:7)
45:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (6:6)
45:04 Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
41:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:41 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
39:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
35:00 Michal Karas Horák vyslal luxusní backhand, ale brankář zasáhl.
32:34 Buršík chytá míček jako opilý flašku.
31:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň bez asistence (5:4)
31:42 Klusň neskutečně vymetl pravou šibenici a připisuje si čtvrtý gól.
27:32 Buršík předvedl zákrok jak Dominik Hašek.
21:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (4:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
17:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:4)
17:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (2:4)
16:54 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
14:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
14:02 Čepice na ploše, Hadač střílí hattrick do sítě Hattricku
11:20 Malec láme další hokejku a nám nezbývá než popřát šťastnou cestu do florbalového nebe.
10:10 Další branka na bližší tyč, Matěj Buršík neměl šanci.
09:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #25 Marek Bauer (1:3)
08:12 Rataj vyslal neskutečnou bombu mimo bránu.
05:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
01:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
01:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1