• 60 59:08
    13:8
    (Jiříček)

Zlín Lions - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:8
branky: 6. David Vodica, 7. Jaromír Hala, 14. Adam Jiříček, 20. Adam Jiříček, 27. David Vodica, 28. Jakub Holiš, 41. Adam Jiříček, 44. Matěj Tkadlec, 46. Jakub Holiš, 54. Adam Jiříček, 56. Matěj Bureš, 57. David Vodica, 60. David Vodica - 6. Matyáš Cvejn, 35. Jonáš Obermann, 39. Richard Kellenberger, 45. František Urbánek, 47. Vojtěch Honzák, 50. Jonáš Obermann, 56. Vojtěch Honzák, 57. Richard Kellenberger; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 28 - Jiří Trojan 17, Vojtěch Vítek 8; po třetinách: 4:1, 2:2, 7:5
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes jsme viděli zápas hraný bez obran, ve kterém jsme si po celou dobu drželi náskok. S obranou hrou však spokojení být nemůžeme. Děkujeme soupeři i divákům, šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Svoboda Vilém (Trenér): I když jsme prohráli, jsme rádi, že tuto soutěž hrajeme. Soupeř nám od začátku odskočil, pak jsme se do toho dostali, ale už jsme nestihli srovnat. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:08 GÓL Zlín Lions! 13:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (13:8)
58:32 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #40 František Urbánek (12:8)
56:37 GÓL Zlín Lions! 12:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (12:7)
55:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Vojtěch Honzák, asistoval #18 Richard Kellenberger (11:7)
55:16 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:16 GÓL Zlín Lions! 11:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #18 Matěj Bureš, asistoval #87 Adam Jiříček (11:6)
55:16 Hostující tým si bere time-out
53:15 GÓL Zlín Lions! 10:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (10:6)
49:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #96 Marek Hauptmann (9:6)
48:20 Vodica opět netrefuje branku.
46:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:5
46:32 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vítek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
45:54 GÓL Zlín Lions! 9:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #32 Matěj Tkadlec (9:4)
44:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #18 Richard Kellenberger (8:4)
43:36 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #73 Jaromír Hala (8:3)
40:11 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
38:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
36:59 Vyloučen hráč #21 Jan Veselý družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
34:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #92 Jakub Pekárek (6:2)
27:53 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #80 Adam Nedbálek (6:1)
26:58 Po krásné přihrávce Jiříčka končí míček v síti hostů
26:43 GÓL Zlín Lions! 5:1
26:10 Hosté trefují brankovou konstrukci.
25:18 Domácí tým hraje v pěti.
23:45 Domácí tým hraje oslabení
23:16 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:21 GÓL Zlín Lions! 4:1
18:50 Adam Jiříček zandal dobrou otočku.
15:45 Hosté nepromněňují šanci.
14:25 Skvělý zákrok domácího golmana.
13:47 GÓL Zlín Lions! 3:1
07:35 Zlín si to dává krásně na čepel
06:02 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala, asistoval #29 Ondřej Žůrek (2:1)
05:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #77 Adam Gere (1:1)
05:20 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #18 Matěj Bureš (1:0)
02:21 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání