10:8
    Jan PEK
    (Strnádek)

Torpedo Havířov - SOKOLI Pardubice 10:8
branky: 4. Matěj Pezda, 9. Jan Chmiel, 10. David Křižák, 11. Tomasz Grycz, 16. David Křižák, 18. Matěj Pezda, 33. Matěj Pezda, 48. David Křižák, 52. Matěj Pezda, 56. Tomáš Poruba - 3. Tomáš Belej, 16. Lukáš Drahný, 20. František Kadavý, 24. Petr Kvasil, 25. Adam Černý, 35. Tomáš Macháček, 36. Ota Černohorský, 59. Jan Pek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 14, Kryštof Rusz 13 - Vojtěch Ujec 24; po třetinách: 6:3, 1:4, 3:1
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Vedoucí): Štve nás že se připravíme na soupeře a po první třetině jsme z to nesplnili nic a musí přijít v šatně pořádný kartáč abychm začali hrát florbal. Pak ze stvavu 7:7 maáme opět 3 minutový výpadek kde soupeř zase odskočí. Musíme se vyspat a poučit se z toho. Děkuji soupeři za fair gesto.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní zápas byl zkrátka totožný jako většina. Skvělá první třetina, pohledná součinnost hráčů na hřišti, síla individualit. Druhá třetina velké polevení. V poslední části jsme trochu upravili rozehrávku, která pro oko diváka nebyla atraktivní ale účel splnila, za což jsme rádi. Na závěr musím zminit dojemný moment, kdy téměř po 7 měsících od operace se z trestného střílení prosadil Tomáš Poruba, který ještě nemůže hrát zápasy v plné zátěži. Dřina, uvědomění a sebekázeň se vyplácí. Pardubice kvalitní soupeř, který nám dost zatápěl. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
58:18 Pardubice ještě dramatizují koncovku.
58:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #17 David Strnádek (10:8)
57:03 Fairplay gesto ze strany havířovského trenéra, kdy odvolal gól, který vstřelilo jeho mužstvo.
56:31 Timeout SOKOLI Pardubice
55:15 Pardubice pokračují v šesti.
55:14 GÓL Torpedo Havířov! 10:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #36 Tomáš Poruba z trestného střílení (10:7)
55:14 Po faulu kdy šel hráč sám na prázdnou bránu bylo nařízeno trestné střílení.
55:00 Pardubice to 5minutek před koncem zkouší bez brankáře.
53:43 Přečíslení 2 na 1 ze strany Pardubic neproměněno.
52:55 Rusz po svém příchodu zatím drži nulu.
51:11 GÓL Torpedo Havířov! 9:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #37 Tomasz Grycz (9:7)
51:11 Pezda dnes v roli hlavního ostrostřelce, dává již čtvrtou branku.
50:05 Pek měl na hokejce další vyrovnání, střelou z první ovšem bránu netrefil.
49:30 Dva zákroky předvedl Ujec.
47:52 GÓL Torpedo Havířov! 8:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #65 Alex Foltyn (8:7)
47:52 Krásná akce po ose Křižák - Foltýn dostává Torpedo po dlouhé době zase do vedení. Křižák po nahrávce Foltýna trefuje přesně do růžku.
47:42 Zipser mohl střílet do prázdné brány, ale na poslední chvíli mu jeden z hráčů Pardubic vložil do střely hokejku.
46:22 Ve stoprocentní šanci selhal Škůrek.
45:30 Po hře vysokou holí nebyla Pardubicím branka uznána.
42:45 Tohle domácí hodně překombinovali, z velké šance byla pouze střela mimo bránu.
41:47 Urbančík v šanci střílel na rugbyové Hčko.
40:30 Rusz si ihned připisuje dva důležité zákroky.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Kryštof Rusz družstva Torpedo Havířov
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
38:57 Kolkop podržel svůj tým.
38:15 Po malé domů volný úder pro Torpedo.
36:18 Ve velké šanci Grycz, těsně minul.
35:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #67 Jan Pek (7:7)
35:18 Nenápadná střela končí v brance Kolkopa, Pardubice po zásluze srovnávají.
34:02 Tato přesilovka se Torpedu vůbec nepovedla.
34:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #89 Patrik Záruba (7:6)
34:01 Únik v oslabení a máme to zase o jednu branku.
33:02 Vyloučen hráč #32 Filip Pavliš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
33:02 Toto sekání nepřežila florbalka Foltýna a bued z toho první přesilovka v zápase.
32:45 Skvělý zákrok teď předvedl Kolkop.
32:12 GÓL Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda bez asistence (7:5)
32:12 Pardubický tlak odráží svým hattrickem Pezda.
31:08 Sokoli mají opět více ze hry.
29:08 Nepříjemná srážka hráče Torpeda a Pardubic.
28:40 Torpedo přidalo a hra se vyrovnala, velkou šanci měl teď Warcholek.
26:18 Foltýn z rychlého protiútoku orazítkoval břevno.
26:00 Pardubice v této třetině zatím domácí k ničemu nepouští.
25:15 Dobrý zákrok předvedl Ujec proti střele Grycze.
24:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #89 Patrik Záruba (6:5)
24:28 I další střela končí v havířovské sítí, Pardubice se dostávají zpět do hry.
23:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #7 Michal Puchner (6:4)
23:26 První střela této třetiny a hned gól, Kvasil trefuje přesně pravý růžek.
22:38 Osamocený hráč Torpeda před bránou promáchl.
21:35 Do úniku se po skvělém výhozu golmana dostal Macháček, jeho střele scházely centimetry.
20:01 Druhé buly pro Pardubice, ihned míček ale ztrácí.
20:00 Střely v 1. části: 17:7
19:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #44 Lukáš Drahný (6:3)
19:37 Na konci třetiny ještě přichází pardubické snížení.
19:00 Torpedo v první třetině až na slabší začátek zcela dominuje.
17:27 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
17:27 Pezda dává svou druhou branku a navyšuje vedení Torpeda.
16:20 Urbančík těsně míjí levou tyč.
15:33 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
15:33 Vzápětí přichází odpověď Torpeda, po nádherné akci se do prázdné brány prosazuje Křižák.
15:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #60 Michal Jeřáb (4:2)
15:04 Po dlouhé době střela na branku a hned je z toho gól, Drahný snižuje pardubické manko.
13:00 Většina střel sokolů končí na domácím bloku.
12:01 Teď se ovšem Ujec vykoupil skvělým zákrokem, kdy chytil skoro jistý gól. Dočkal se pochvaly od svých spoluháčů ze střídačky.
10:19 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz bez asistence (4:1)
10:19 Obrovská chyba pardubického brankáře znamená další branku v jeho síti.
09:08 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
09:08 Dva góly rychle po sobě, Křižák vymetl všechny pavučinky v růžku a Torpedo vede o dvě branky.
08:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #66 Jan Zaoralek (2:1)
08:51 Tuhle branku si Ujec za rámeček nedá, Chmiel z poloviny hřiště trefuje přesně pod víko.
08:26 Volný úder Torpeda z nebezpečné pozice nic nepřinesl.
08:05 Kvasil z poloviny o kousek minul.
07:00 Únik Škůrka zneškodnil Ujec.
05:50 Jandák těsně míjí levou tyč hostující branky.
05:32 Střela z volného úderu Pardubic končí vysoko nad.
03:20 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
03:20 Grycz našel u tyče volného Pezdu a ten bez větších problémů vyrovnává.
02:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #32 Filip Pavliš (0:1)
02:19 Kolkop toho moc neviděl, Belej trefuje přesně k tyči.
01:45 Útočnící Pardubic vysoko napadají a dělají domácím hráčům problém s rozehrávkou.
01:10 První zákrok si zapisuje Ujec.
00:42 Zmatek v domácí obraně hosté nepotrestali.
00:01 Úvodní buly pro hosty z Pardubic.