• 60 59:43
    2
    Tomáš MACÁK

FBS Olomouc - FbC Hradec Králové  9:3
branky: 7. Tomáš Jelínek, 19. Tomáš Jelínek, 22. Tomáš Macák, 29. Matěj Pecha, 35. Tomáš Jelínek, 41. Tomáš Štrbák, 46. Kryštof Brzobohatý, 50. Jan Kašpar, 58. Petr Sova - 25. Jakub Vašata, 29. Ondřej Binar, 54. Matěj Kremeník; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Šimon Nykl 16 - Jakub Musil 21; po třetinách: 2:0, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Tohle jsme už potřebovali jako sůl. Neskutečné množství vyrovnaných zápasů, kdy jsme ale vždy byli poraženým celkem. Dneska plnili kluci gameplan téměř po celý zápas dokonale a zaslouženě vybojovali první domácí body! Opět se ukazuje, že liga je vyrovnaná a i přes poslední místo v ní máme důstojnou roli! Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): V dnešním utkání nás soupeř zaslouženě porazil. Za celý zápas jsme se nedostali ke své kvalitní hře. Zbytečná vyloučení, předržování balonku a nedobrá rozhodování. Jediné z čeho můžeme mít radost je výkon našeho gólmana. Díky soupeři za poučné utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:43 Vyloučen hráč #54 Tomáš Macák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:57 GÓL FBS Olomouc! 9:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #33 Matěj Pecha (9:3)
57:57 Domácí přidávají na gólový účet další branku.
56:08 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
54:43 Hosté zkouší hru v šesti.
53:48 Timeout FbC Hradec Králové
53:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #89 Jakub Wolf (8:3)
53:47 Matěj Kremeník tečuje střelu Jakuba Wolfa a míček končí v síti.
52:18 Hradec Králové zakládá rozehrávku, ale ta se stále nedaří.
51:14 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #33 Matěj Pecha.
49:55 GÓL FBS Olomouc! 8:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Jan Kašpar, asistoval #94 Matěj Šíma (8:2)
49:55 Kašpar překonal Musila, který už jen mohl hledat míček za svými zády.
49:26 Střelecký pokus ze strany Szturce končí za mantinely.
48:34 Klouček prověřuje Nyklovu pozornost.
47:51 Jelínek si dovedl položit Musila, ale do brankového prostoru míček nedovedl.
45:52 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Kryštof Brzobohatý, asistoval #83 Martin Robert Horry (7:2)
45:52 Brzobohatý se dostává do samostatného úniku, klid na hokejce přinesl zvýšení gólového rozdílu.
44:19 Hosté se snaží rozložit olomouckou obranu, ale ta zůstává kompaktní.
43:56 Standartní situace domácích nekončí úspěchem.
43:16 Večeřovi se nepovedlo dostat přes barikádu s názvem Festa.
40:26 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:2)
40:26 Z předbrankového prostoru Štrbák překonává Musila bekhendovou střelou.
40:01 Do třetice všeho dobrého, úvodnímu buly opět vévodí olomoučtí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:42 Domácí se snaží využít poslední vteřiny do zaznění klaxonu ukončující třetinu.
38:44 Nykl zachraňuje situaci.
37:39 Hradci se nedaří vymanit z tlaku.
36:25 Musil svým akrobatickým kouskem zabraňuje míčku pokračovat, připisuje si další zákrok.
34:24 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (5:2)
34:24 Jelínek přesně zamířil a další branka je na světě.
33:02 Kašpar střílí, ale bránu míček v letu nepotkal a konečná destinace je za mantinelem.
31:14 Hradec Králové se snaží zakotvit na polovině soupeře, zatím neúspěšně.
28:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (4:2)
28:57 Hosté na odpověď dlouho nenechali domácí čekat.
28:13 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #11 Tomáš Štrbák (4:1)
28:13 Další přesilová hra přináší další gól.
27:29 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata bez asistence (3:1)
24:17 Po tlaku na domácí střela Vašaty již končí úspěchem.
21:45 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Tomáš Macák, asistoval #94 Matěj Šíma (3:0)
21:45 Šíma posílá na Macáka a překvapený Musil nachází míček za brankovou čarou.
20:01 Úvodní buly třetiny i na podruhé získává Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:19 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #20 Petr Sova (2:0)
18:19 I druhá přesilovka ve stejné režii končí úspěšným zakončením.
17:40 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
16:23 Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:27 Míček končí v rukou Musila.
12:57 Hradec drží domácí celek pod tlakem.
12:13 Brejcha si bere nahozený míček a posílá svůj tým dopředu.
10:20 Nykl se v brance nenudí, ale zatím zůstává neprůstřelný.
09:03 Olomouc vyhravá buly na soupeřově poli, ale skrz početní nevýhodu volí bezpečný návrat na svou polovinu.
08:28 Vyloučen hráč #41 Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
06:08 GÓL FBS Olomouc! 1:0
06:08 Olomouc zúročila trénink přesilových her. První branka je na světě.
05:51 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
04:52 Domácí se s problémy dostávají na útočnou polovinu.
03:25 Martin Cupal blokuje střelu Olomouce.
02:16 Tomáš Jelínek nenechává soupeře rozehrát a překvapuje brankáře střelou.
01:46 Hosté zakládají útok.
00:01 Úvodní buly končí na hokejkách domácích.