• 57 56:39
    2
    Miroslav ŘEHÁK

Wizards DDM SO Praha 10 - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:2
branky: 9. Filip Černý, 10. Štěpán Novák, 16. Filip Černý, 18. Kryštof Počta, 28. Lukáš Hadač, 30. Matěj Kolář, 34. Štěpán Novák, 54. Vojtěch Göpfert, 55. Filip Černý - 7. Jakub Dočekal, 52. František Urbánek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Eduard Vladař 28 - Jiří Trojan 28; po třetinách: 4:1, 3:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Utkání ve vysokém tempu, které se nám poprvé v sezóně podařilo uržet i na tři lajny. Jsem rád, že jsme ustáli tvrdé utkání i psychicky a připsali si 3 body.
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Soupeř utekl v první třetině o 3 goly díky důrazu v našem brankovišti. Následně už pouze dohrával. V životě jsem neviděl tolik odpálených balonků. I když jsme prohráli vysokým rozdílem, využili jsme zápas narozdíl od soupeře ke zlepšování jednotlivců a za to jsem rád. Děkujeme soupeři za lekci z produktivity a těšíme se za týden na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:39 Wizards nevyužili přesilovku 5 na 3, poté ani 5 na 4.
56:39 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:52 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
55:52 Honzák dostal dvouminutový trest za opakované přestupky, jak by řekl hráč první ligy Petr Novotný: ,,To existuje jo?"
54:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (9:2)
54:00 Filip Černý zkompletoval hat-trick s ledovým klidem.
53:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #66 Eduard Vladař (8:2)
52:30 Vachata svou střelou branku neohrozil.
51:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (7:2)
51:11 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
48:58 Honzák dnes nedokázal vstřelit branku, tak se rozhodl do branky skočit místo balonku.
48:19 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
47:24 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:24 Po druhém vyloučení Pekárka uvidíme první přesilovku utkání.
43:00 Jakýkoliv náznak naděje hostů likviduje Eduard Vladař.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:30 Nikdo není rychlejší než balonek. Nikdo kromě Lukáše Tesaříka.
33:45 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
33:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (7:1)
33:45 ,,On přihrál!'' To zní ze střídačky po skvělé asistenci Göpferta.
32:50 Vladař si spletl florbalové hřiště s cirkusem a svůj zákrok oslavil vykopnutím balonku ze hřiště.
31:40 Tesařík skvěle vybojoval standardku.
29:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Matěj Kolář, asistoval #10 Jakub Sedliský (6:1)
29:37 Kolář s ledovým klidem umístil k tyči a navyšuje náskok Wizards na 5 gólů.
28:00 Strašnický scénarista a komik Roman Urbanec uklidňuje svého svěřence a připomíná mu, že má střídat.
27:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač bez asistence (5:1)
24:24 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
24:24 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
24:24 Po intenzivní diskuzi rozhodčího s trenérem domácích si rozhodčí stojí za svým rozhodnutím vyloučit Nováka.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
18:46 Šubrtova střela nedošla do svého cíle.
17:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #30 Antonín Šubrt (4:1)
15:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
09:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (2:1)
09:33 Novákova dorážka z otočky zařizuje domácím vedení.
08:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (1:1)
08:14 Černý měl před brankou víc štěstí než rozumu.
06:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #38 Josef Trčka (0:1)
05:05 Po zákroku Trojana se skvělým zákrokwm přišel i Vladař.
04:50 MONSTER SAVE TROJAN.
01:00 Filip Černý zkoušel střelu mezi nohama zády k brance, ale tento pokus si zblokoval vlastní nohou.