58
  • 58 57:40
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Torpedo Havířov 3:6
branky: 24. Jakub Vařecha, 40. Adam Šikula, 50. Matyáš Gryc - 2. Tomasz Grycz, 3. David Křižák, 15. Matěj Pezda, 29. Tobiáš Zipser, 33. Matěj Pezda, 50. Alex Foltyn; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Buršík 23 - Vojtěch Kolkop 16; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Procházka Miloš (Asistent trenéra): Zápas dvou průměrných dorosteneckých týmů. 4 Góly jsme soupeři dali prakticky zadarmo. Nám k více gólům chyběla finální fáze a trocha kvality v zakončení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska jsme odehráli kvalitní utkání ve vysokém tempu. Klíčovým faktorem byla povedená první třetina, která nám přinesla klid na hokejky. Hattrick nehrál vůbec špatně a v určitých pasážích nás i přehrával nicméně jsme dneska byli efektivnější. Celkově musím kluky za víkend pochválit, že zápasy zvládli herně což zůročili i bodově. Děkuji soupeři za utkání a těším se na odvetu.
49:46 GÓL Torpedo Havířov! 3:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn bez asistence (3:6)
49:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (3:5)
47:42 Další neůspěšná střela hattricku
40:01 Tentokrát buli vyhrávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:33 Šikula snižuje skóre, Šikula je šikula
39:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #28 Vít Kroutil (2:5)
37:02 HIt jako v NHL od Jáchyma Eliáše
32:50 GÓL Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Tomasz Grycz (1:5)
28:32 Torpédo si vrací 3 brankové vedení
28:31 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #13 David Křižák (1:4)
26:00 Pěkná střela hostů končí v bloku
23:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:3)
02:57 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (0:2)
02:57 Po obranné chybě hattricku je stav 0:2
01:40 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (0:1)