• 60 59:39
    2
    Jakub PEKÁREK

TJ Sokol Královské Vinohrady - Wizards DDM SO Praha 10 4:8
branky: 3. Miroslav Řehák, 9. Jonáš Obermann, 33. Marek Hauptmann, 45. Marek Honzák - 4. Prokop Kočař, 13. Filip Černý, 19. Lukáš Hadač, 27. Štěpán Novák, 33. Antonín Šubrt, 53. Prokop Kočař, 56. Štěpán Novák, 59. Štěpán Novák; rozhodčí: Marek Jeřábek - Filip Novák; vyloučení: 7 + Miroslav Řehák 4:3 + Patrik Vachata 4; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Trojan 19 - Eduard Vladař 11; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:3
60:00 Komentář domácích: Soupeř nás stejně jako minulý týden potrestal z dorážek a brejků. My jsme na druhou stranu sice kontrolovali celý zápas hru, ale nedokázali jsme z toho vytěžit více než 4 góly. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Zvládli jsme další těžké utkání, škoda, že jsme se nechali strhnout atmosférou a více řešili dohrávání osobních soubojí, než hru jako takovou. Doufám, že naše příští vzájemné utkání budou více o florbale. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:39 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák bez asistence (4:8)
57:10 Domácí to zkoušejí v 6.
55:45 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #30 Antonín Šubrt (4:7)
55:09 Tvrdá střela hostí se mezi 3 tyče nevešla.
53:23 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
52:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #97 Kryštof Počta (4:6)
50:20 Nyní se hraje v neskutečném tempu, vidíme šanci za šancí na obou stranách.
46:40 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
44:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák bez asistence (4:5)
42:23 Pekárkův golfák Vladař posílá za branku.
41:35 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
37:10 Dlouhá hra 4 na 4 přináší spoustu individuálních úniků, oba brankáři ovšem drží své pozice pevně.
34:34 Jílek dnes nemá srovnané mířidla a posíla opět další střelu za mantinel.
32:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #89 Jonáš Obermann (3:5)
32:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Antonín Šubrt, asistoval #88 Matěj Bednář (2:5)
32:14 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
32:08 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost
32:08 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za hrubost
32:08 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
29:13 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
26:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (2:4)
26:49 Wizards jsou prozatím ve 2. třetině lepším týmem a důsledek pro Vinohrady na sebe nenechal dlouho čekat.
25:10 Hosté nyní zahodili tutovou šanci, krásna příhra před branku neskončila gólem.
24:30 Wizards se nedaří pevně zavřít Vinohrady na jejich polovině.
23:07 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:20 Hra se uklidnila a Vinohraddy začínají s ofenzívou.
20:16 Hosté do třetiny vletěli jak šinkanzen, domácí ovšem zatím brání zodpovědně.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #66 Eduard Vladař (2:3)
17:20 Jílka za toto určitě spoluhráči nepochválí, tváří v tvář golmanovi hrubě zahodil velkou šanci.
16:30 Hostí mají nyní převahu, tu se jim ale nedaří zúročit.
16:05 Stiborova jedovka se mezi 3 tyče bohužel nevešla.
14:50 Přečíslení 2 na 1 Wizards na gól nestačilo, Trojan chytá.
12:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #30 Antonín Šubrt (2:2)
11:00 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
10:19 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry
10:10 Urbánek z malého brankoviště trefuje jen břicho Vladaře.
08:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann bez asistence (2:1)
08:18 Obermann se nyní vytáhl s parádní kličkou, uvolnil se a zařizuje Vinohradům vedení.
07:10 Vinohrady začínají napadat hluboko.
06:30 Wizards se nyní dostali do přečíslení, jeho řešení už ovšem nebylo úplně ideální.
04:50 Kellenbergerovu šanci Vladař bez problému zneškodnil.
03:30 Hra je nyní nahoru dolu, vidíme šanci za šancí, oba celky zvládli jednu z nich využít.
03:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #27 Lukáš Hadač (1:1)
02:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #89 Jonáš Obermann (1:0)
01:50 Zápas nám začal ve velkém tempu, první šanci mělí hostí, avšak  Hadačův pokus Trojan vyčapal.