(Pecha)
  • 60 59:55
    Olomouc

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 5:4
branky: 5. Alex Foltyn, 20. Vojtěch Petřík, 30. Tomasz Grycz, 37. Dominik Ryška, 53. Tomasz Grycz - 49. Matěj Romanovský, 51. Matěj Pecha, 54. Matěj Ivo Pírek, 60. František Kužel; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 13 - Jan Blecha 22; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Trenér): Hodnocení dnešního utkání musíme rozdělit z našeho pohledu na dvě části. Do té doby než jsme dali naši první branku, tak jsme absolutně nebyli v utkání. Od té vstřelené první branky jsme se dokázali zvednout a vrátit se zpět do hry. Bohužel toto přišlo příliš pozdě. I přesto musíme kluky pochválit za tento závěr. Je potřeba si to, jakým způsobem jsme tam fungovali, odnést do zbytku sezóny. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): S dnešním zápasem ve finálním hodnocení být spokojený určitě nemůžu. Dvě třetiny jsme kontrolovali hru, vypracovali si i spousty šancí ale bohužel i fotbalová brána by nám byl dnes malá. Za třetí třetinu bychom si zasloužili pořádný výprask. Nemůže se stát, že na této úrovni pojmeme zápas exhibičně a budeme ztrácet míčky absolutně v naivních situacích. Mám-li být upřímný, dneska bychom si zasloužili aby Olomouc vyrovnala. Spokojenost za 3 body ale velký zdvižený prst. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:55 Timeout FBS Olomouc
59:55 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #33 Matěj Pecha (5:4)
59:55 Únik v oslabení a 5 vteřin před koncem máme drama, ale zbývá opravdu málo času.
58:55 Vyloučen hráč #44 Martin Daniš družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
58:55 Olomouc si to špatně spočítala.
58:00 Blecha opět sprintuje na střídačku.
57:45 Foltynovi v klíčkovem okamžiku sjel míček z hokejky.
57:35 Blecha zpět v kase.
56:50 Olomouc to zkouší v šesti.
56:00 Hra se nám přitvrdila.
53:42 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #16 Martin Ambrož (5:3)
53:42 Samostatný únik Pírek trestá a vrací Olomouc na rozdíl dvou branek.
53:20 Řezáč do spojnice.
52:28 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (5:2)
52:28 Blechovi střela propadla a jen tak tak se míček dokutálel za čáru, šťastná branka vrací domácím klid.
50:33 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:2)
50:33 A máme tady po chvilce druhou branku Olomouce, domácí by se měli probrat ať si vyhraný zápas nezkomplikují.
50:00 Sólíčko Škůrka vychytáno.
48:13 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:1)
48:13 Domácí výrazně polevili, Olomouc toho využívá a Rusz se nuly nedočká.
47:16 Blecha si zachytal maskou.
46:00 Torpedo se nikam nežene a dává Olomouci více prostoru.
43:53 Hosté přidali na střelbě, ale netrefují bránu.
43:00 Kužel se toho nebál a vyslal jedovatou střelu backhandem, těsně minula zařízení.
41:45 Blecha zastavuje golovou střelu.
40:20 Nyní už ovšem u míčku domácí.
40:01 Dotřetice úvodní buly pro Olomouc, tady to máme jasně 3:0
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:00 Poslední minuta druhé třetiny, měříme stopkama.
37:30 Bohužel máme menší výpadky časomíry.
37:27 Po tvrdším zákroku zůstává na zemi Mikulík. Snad bude v pohodě.
36:52 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #58 Jan Chmiel (4:0)
36:52 Napodruhé už se mu vedlo daleko lépé a přidává čtvrtý gól Torpeda.
36:30 Ryška už se pomalu radoval, asi nečekal že Blecha toto vychytá.
35:55 Zipser výborně zastavil osamoceného Jelínka.
34:50 Po zásahu rozhodčího následovalo buly v rohu. Olomouc sportovně vrací balonek.
32:50 Několik drobných faulíků od Olomouce.
31:55 Grycz nedokázal poskakující míček usměrnit do brány.
31:04 Střela Romanovského ztečována těsně mimo.
29:55 Dobrý blok domácí obrany, ta je dnes takřka perfektní.
29:04 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #98 Petr Buják (3:0)
29:04 Rychlá akce a Torpedo vede již o tři branky.
26:51 Drobná nepozornost po které se ve velké šanci ocitl Mikulík, Rusz svůj tým podržel dobrým zákrokem.
26:15 Warcholek střelou z besprostřední blízkosti neuspěl.
24:22 Pohodový zákrok Rusze.
22:00 Uplynuly dvě minutky druhé třetiny a Blecha si připsal již 4 zákroky.
20:25 Foltyn se ocitl sám před Blechou, ale nepřekonal ho.
20:01 Druhé buly znovu pro Olomouc, ale to je tak jediné co hostům zatím vychází.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:49 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #11 Samuel Řezáč (2:0)
19:49 Závěrečný tlak zůžitkován gólem do šatny.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:15 Další přečíslení Torpeda zastavila nepřesná nahrávka.
17:00 Po delší době si zachytal také Rusz.
16:18 V krátké době další samostatný únik domácích, tentokrát neuspěl Škůrek.
15:24 Kutilovi střela vůbec nevyšla.
14:27 Přečíslení 3 na 1 nedokázali domácí využít.
13:35 Únik Grycze zastavuje Blecha.
12:45 Olomouc toho zatím moc nedokáže vymyslet na dobrou domácí obranu.
10:37 Domácí nastřelili tyč.
10:05 První zákrok si Rusz připisuje až po desíti minutách.
08:55 Warcholek střelou po zemi Blechu nepřekonal.
08:35 Dva dobré bloky domácí obrany.
07:45 Černohous mimo bránu, Rusz zatím bez zákroku.
07:18 Teď Blecha vychytal skoro jistý gól, který si mohl připsat Pezda.
06:43 Grycz se zkoušel obtočit kolem brány, Blecha si tuto kulišárnu pohlídal.
04:56 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:0)
04:56 První střela na bránu a hned gól, rychlá protiakce, kterou zakončuje přesně Foltyn.
03:00 Torpedo drží míček na útočné polovině a prostřídává.
01:09 Nebezpečný projektil vyslal Řezáč, nezamířil ale přesně.
00:45 První střela na bránu Rusze byla sražená.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté z Olomouce a drží míček na svých hokejkách.