7:8
    Jan PEK
    (Drahný)

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 7:8
branky: 4. Adam Cibere, 5. Lukáš Drahný, 18. Ondřej Machatý, 24. Michal Puchner, 48. Adam Černý, 49. František Kadavý, 60. Jan Pek - 11. Michal Horák, 33. Michal Malec, 38. Michal Malec, 39. Adam Klusoň, 42. Jakub Vařecha, 53. Adam Klusoň, 55. Adam Petřivalský, 58. Michal Horák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 10 - Matěj Buršík 17; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:4
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Po 30 minutách měl soupeř vést minimálně o 10 branek, byl o třídu lepší ve všech aspektech hry. Souhrou okolností se tak nestalo a nám se povedlo v prostřední části srovnat a šťastnými brankami otočit zápas. Dnes určitě nevyhrál lepší ale šťastnější tým. Jsme rádi za výhru a soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Je to pořád stejná písnička, kdy jsme lepším týmem kdy si vypracujeme v první třetině dvanáct 100% gólových příležitostí. Bohužel se musíme poučita a soustředit se na zápas celých 60 minut. Hlavně plnit co si říkáme v šatně a během zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #44 Lukáš Drahný (7:8)
57:30 Domácí hrají v šesti bez brankáře.
57:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (6:8)
54:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #5 Adam Petřivalský, asistoval #56 Tadeáš Rataj (6:7)
52:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #16 Jáchym Eliáš (6:6)
48:16 František Kadavý tak domácí posílá opět do vedení.
48:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #57 Ondřej Machatý (6:5)
47:28 Hosté trefují tyč.
47:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #5 Jakub Šimák (5:5)
43:45 Petr Kvasil neproměnil střelu.
41:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (4:5)
40:01 Vhazování vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
38:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:4
37:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:3)
32:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #67 Adam Klusoň (4:2)
31:50 Hosté přestřelují branku Sokolů.
31:25 Hosté přestřelují branku Sokolů.
27:53 Hostům se nedaří prostřelit branku domácích.
23:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (4:1)
21:39 Hosté hrají v oslabení.
21:38 Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 10:4
17:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #68 Sebastian Ševeček (3:1)
15:10 Jakub Šimák neprostřelil brankáře hostů.
13:09 Střela hostů míjí bránu domácích
11:39 Max Malátek trefuje tyč brány hostů.
10:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #5 Adam Petřivalský (2:1)
09:05 Adam Černý neproměnil šanci.
04:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #7 Michal Puchner (2:0)
03:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Adam Cibere bez asistence (1:0)