1:11
    Miroslav ŘEHÁK
    (Urbánek)

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:11
branky: 34. Antonín Donaj - 20. Vojtěch Honzák, 23. Marek Svoboda, 29. Vojtěch Honzák, 33. Jonáš Obermann, 36. Marek Honzák, 41. Marek Svoboda, 44. Vojtěch Honzák, 54. František Urbánek, 57. Jonáš Obermann, 60. Dominik Šach, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 0:1 + Marek Honzák 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 24 - Jiří Trojan 26; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:6
60:00 Komentář domácích Rázl František (Trenér): Dnes jsme dík souběhu zápasů nasadili komplet dorosteneckej tým a dlouhou dobu se nám dařilo hrát vyrovnaně,bohužel nás trápila koncovka.Ve chvílích kdy soupeř zvýšil důraz došlo k rozhodnutí zápasu.Nicméně patří klukům poděkovat za týmovost a nasazení,je to parta na které se dá stavět.Děkuji soupeří za fér hru a všem divákům za podporu
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Jsme rádi za dobrý výkon k vysokému vítězství. Děkujeme soupeři a pořadatelům a budeme se těšit na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (1:11)
59:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach bez asistence (1:10)
57:51 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #33 Marek Svoboda.
56:33 Náchod to zkouší bez brankáře
56:23 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #40 František Urbánek (1:9)
53:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (1:8)
52:57 Náchod nevyužil čtyřminutovou přesilovku.
48:56 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
43:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák, asistoval #71 Marek Honzák (1:7)
42:02 Monster save Fofa.
40:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:6)
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
36:22 Hosté teď spálili obrovskou šanci
35:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #92 Jakub Pekárek (1:5)
33:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #61 Martin Hanuš (1:4)
32:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #37 Miroslav Řehák (0:4)
29:33 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
28:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák bez asistence (0:3)
27:32 Majer šel sám na bránu, byla z toho pouze tyč a velký závar před bránou hostí.
25:37 Vinohrady jsou v druhé třetině lepším týmem na hřišti.
22:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #40 František Urbánek (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (0:1)
14:00 Náchod má více ze hry, ale gól stále nepadl
10:11 Hanušova další střela skončila mimo
05:59 Vinohrady dávají gól, kterému ale předešel faul
03:48 První střelu hostí Fof pohodlně chytá
01:41 Hanušova střela pouze do bloku
00:01 Uvodní buly pro Vinohrady