• 60 59:54
    10:9
    Lukáš MUCHA

FbC Plzeň - FD Teplice 10:9
branky: 1. Adam Denisov, 13. Adam Denisov, 14. Jiří Levý, 25. Matěj Sobek, 30. Vítek Vyčíchlo, 36. Jiří Levý, 39. Vojtěch Mrvík, 48. Vojtěch Mrvík, 56. Patrik Hájek, 57. Vojtěch Mrvík - 2. Lukáš Mucha, 14. Vojtěch Frolík, 44. Vojtěch Bratschaedl, 50. Matyáš Drobný, 52. Lukáš Mucha, 53. Vojtěch Bratschaedl, 57. Matěj Josef Kopřiva, 59. Lukáš Miněk, 60. Lukáš Mucha; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:5 + Matyáš Drobný OS; využití: 4:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Smazal 21 - Daniel Kratochvíl 29; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:7
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí): Poslední zápas sezóny jsme odehráli celý jen na dvě lajny, a přesto v dobrém tempu. Škoda výpadku v druhé třetině. Mám radost, že jsme zápas nevypustili a postarali jsme se dramatickou koncovku. Soupeři díky za zápas a hodně štěstí v play-off.
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dneska jsme plnili to, co jsme si řekli a mohlo být po druhé třetině hotovo, nicméně jsme svou laxností pustili soupeře v závěrečné části do hry a připustili lehké drama. Naštestí jsme náskok dostatečně udržovali a play-off je doma. Děkuji soupeři za zápas, šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:54 GÓL FD Teplice! 10:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (10:9)
58:57 Hosté zkouší hru v šesti.
58:40 GÓL FD Teplice! 10:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #95 Lukáš Miněk bez asistence (10:8)
56:15 GÓL FD Teplice! 10:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #18 Matěj Josef Kopřiva, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (10:7)
56:15 Hosté se stále snaží zvrátit výsledek utkání navzdory osobnímu trestu.
56:10 Timeout FD Teplice
56:10 GÓL FbC Plzeň! 10:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #91 Patrik Hájek (10:6)
55:50 Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice - osobní trest
55:50 Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
55:19 GÓL FbC Plzeň! 9:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (9:6)
55:12 Hosté by nyní šli sami na bránu pokud by nedošlo k přerušení hry.
53:35 Domácí poré co byli sevřeni v tlaku od hostů si nyní mohou trochu odpočinout zahráním přesilové hry.
53:26 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
52:57 Rozhodně je stále na co koukat, protože Teplice jsou teď plní energie a pomalu stahují náskok domácích.
52:32 Timeout FbC Plzeň
52:32 GÓL FD Teplice! 8:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #12 Tobiáš Tychler (8:6)
52:29 Teplice jsou plní energie a  pomalu přebírají otěže zápasu na svojí stranu.
51:21 Tepličtí rozhodně tento zápas nezabalili a stahují na rozdíl tří branek.
51:20 GÓL FD Teplice! 8:5
49:46 Teplice opět stahují na rozdíl čtyř branek.
49:45 GÓL FD Teplice! 8:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #24 Lukáš Mucha (8:4)
48:06 Domácí opět zatlačili svého soupeře na jeho polovině.
47:34 GÓL FbC Plzeň! 8:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (8:3)
46:52 Samostatný únik Rejchy skončil v náruči Smazala.
46:06 Hra je opět vyrovnaná.
44:42 Teplice vypadají teď plní energie a snaží se zvrátit výsledek utkání na svoji stranu.
43:29 Nához Bratschaedla propadl až za brankáře Smazala.
43:28 GÓL FD Teplice! 7:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #95 Lukáš Miněk (7:3)
42:09 Zatím je třetí třetina z obou stran poměrně  rozvážná.
40:01 Úvodní buly dopadla lépe pro domácí.
58:54 Mrvík ušetřil práci uklízečkám potom co vymetl šibenici svojí střelou.
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
38:53 GÓL FbC Plzeň! 7:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (7:2)
38:20 Vyloučen hráč #18 Matěj Josef Kopřiva družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
38:12 Po krásné kombinaci se sám na středu ocitl Levý, hattrick se mu ale dokončit nepovedlo.
37:04 Zběsilý únik 1 na 1 skončil v bloku.
35:09 Po famózní přihrávce od Janovského Levý pouze doklepával do branky hostů.
35:08 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #12 David Janovský (6:2)
33:55 Z přesilovky Teplic můžeme usoudit, že to není jejich silná stránka.
32:39 Sobkovi se povedlo obrat protihráče o míček, ale z následné střely se mu nepoveddlo propasovat míček do sítě.
31:55 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
30:46 Tečovanou střelu nyní dokázal lapit Smazal.
30:21 DOmácím se povedlo odskočit již o tři branky a hosté na to zatím nebyli schopni odpovědět.
29:44 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #12 David Janovský (5:2)
29:21 Hosté se nyní usadili na půlce domácích, a ačkoliv jsou v početní nevýhodě, povedlo se jim i zakončit.
28:55 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za hra na zemi
27:14 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale domácí jsou v zakončení o něco aktivnější.
26:10 A další bombu Součka nyní zblokoval gólman.
25:48 Součkův neskutečný granát skončil v bloku.
24:14 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #17 Jan Šik (4:2)
23:05 Další závar před brankou Smazala domácí dokázali ustát.
21:30 Další jedovku v podání Denisova tentokrát brankář Kratochvíl zblokoval.
20:01 První buly v druhé části dopadla lépe pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
17:39 Poněkud rozvážná přesilovka od domácích nevyústila ve výraznější střeleckou příležitost.
15:38 Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
13:47 Oba týmy se poněkud rozstříleli a Denisov svojí první asistencí v zápasu pomohl domácím se opět ujmout vedení.
13:46 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #69 Adam Denisov (3:2)
13:12 Ani tentokrát se domácím nepodařilo udržet vedení a tepličtí po závaru před smazalovo brankou opět srovnali.
13:11 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #12 Tobiáš Tychler (2:2)
12:17 Po dalším parádním gólu ze strany Denisova, míček končí v síti a domácí se opět ujali vedení.
12:16 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #71 Pavel Souček (2:1)
10:50 Levého střela mířila do horního růžku brány, ale gólman Kratochvíl se činil a lapil.
09:25 Domácí nyní uzavřeli svého soka na jeho polovině, ale bohužel se nedostali k výraznému ohrožení teplické svatyně.
08:13 Po krásné kombinaci od Součka a Nového Papirník netrefil branku z velkého úhlu.
06:25 Po velmi rychlém začátku od obou mančaftů se hra uklidnila a oba tými hrají poněkud rozvážněji.
04:01 Po tvrdém střetu na mantinelu skončil na lavičce hostí Janovský.
03:13 Další střela Denisova, po které zazněla nejen helma brankáře, ale i branková konstrukce teplického brankáře.
01:04 Ačkoliv se domácí ujali vedení po krásné střele Denisova, Teplice ihned odpověděli působivou kombinací na jejíž konci stál Lukáš Mucha a s přehledem proměnil.
01:03 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #73 Matyáš Drobný (1:1)
00:54 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #17 Jan Šik (1:0)
00:40 První střela z hranice velkého brankoviště od domácích byla zblokována.
00:15 První buly dopadla lépe pro hosty, avšak na míčku jsou domácí.