• 60 59:26

• 60 59:26
    2

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 8:11
branky: 1. Filip Pírka, 4. Štěpán Taubr, 5. Filip Pírka, 14. Tomáš Bezpalec, 33. Tomáš Bezpalec, 43. Martin Smudek, 58. Tomáš Bezpalec, 60. Filip Pírka - 3. Tomáš Dofek, 5. Matyáš Křivský, 19. Samuel Starčevský, 21. Vojtěch Fišer, 25. Patrik Matys, 30. Dominik Březina, 31. Matyáš Cajthaml, 40. Dominik Březina, 43. Samuel Starčevský, 53. Vojtěch Basík, 60. Samuel Starčevský; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 5:6 + Dominik Březina OS; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 48 - Matěj Brabenec 40; po třetinách: 4:3, 1:5, 3:3
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Trenér): Dnešní zápas se pro nás vyvíjel velmi dobře, postupem času jsme však nedokázali proměňovat šance, soupeř nám gólově odskočil a ve vypjaté atmosféře jsmejiž nestačili dorovnat výsledek. Děkujeme za zápas i za nepořádek v podobě neuklizených kapesníků na střídačce.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): V první třetině jsme nechtěli bránit, po přestávce se to zlepšilo a dostali jsme se do vedení. Ve třetí části už to byla bramboračka a naše zasloužená výhra.
60:00 Střely ve 3. části: 19:18
60:00 Já se s vámi dnes loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu.
59:26 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (8:11)
59:26 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
59:26 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
59:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (7:11)
58:34 Brabenec teď drží svůj tým
57:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #35 Martin Kořenský (7:10)
57:53 Krásnou akci domácích zakončuje Bezpalec a kompletuje tak svůj hattrick
56:59 Cuřín zůstává ležet na zemi, ale řekl, že naštěstí je to "jen" křeč
55:20 Domácí by teď potřebovali více šancí aby mohli pomýšlet na vyrovnání
54:00 Cuřín na dvakrát neproměňuje
53:17 Holky z tribuny se teď snaží ještě více podpořit domácí tým a chtějí vyrovnání
52:48 Timeout SK Meťák České Budějovice
52:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:10)
52:05 Basík krásnou střelou navyšuje skóre hostů a domácí tak budou mít dotahování o něco težší
51:38 Zdychynec ramenem vytáhl Basíkovu střelu
50:40 Dnešní zápas je velmi bohatý na vyloučení, uvidíme už 10. přesilovou hru
50:38 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
46:37 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
45:32 Taubr teď odebral hostující obraně míček, ale jeho pěknou střelu zlikvidoval Brabenec
42:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #21 Jakub Šuster (6:9)
42:52 Starčevský neponechal radost domácím moc dlouho, proběhl celé hřiště a v nařízené výhodě zakončil krásnou střelou pod ruku golmana
42:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (6:8)
42:40 Smudek neuvěřitelnou střelou v přesilovce vymetl pavučiny hostující brány
41:39 Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:39 Halou teď koluje jedna hádka za druhou kvůli nařízenému vyloučení
40:01 Zdravím Anežku, Aničku, Linh a Johy do hlediště. Dnes si zaslouží pochvalu za obrovskou podporu svého týmu
40:00 Střely ve 2. části: 11:24
40:00 Hosté byli v této třetině produktivnější, takže dokázali stáhnout brankový rozdíl a ještě odskočit do tříbrankového vedení
39:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #23 Matyáš Cuřín (5:8)
39:37 Tento gól jsem bohužel neviděla, tudíž vám ho nemohu okomentovat
38:33 Neskutečný zákrok Brabence, který teď ukázkově vytáhl Bezpalcovu střelu
37:13 Sedlákova střela z půlky proletěla golmanovi mezi rukama, naštěstí pro domácí ale neskončil míček v bráně
36:42 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za držení
36:42 Vyloučen hráč #21 Jakub Šuster družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
36:00 Schneider ohrozil hostující branku
34:50 Hra se teď přelévá ze strany na stranu
34:40 Bezpalec těsně nad
33:35 Hosté kombinují na domácí polovině a snaží se ještě využít svou přesilovku
32:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (5:7)
32:40 Bezpalec po krásné akci v oslabení snižuje náskok hostů
31:57 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml z trestného střílení (4:7)
30:45 Fišer poslal pěknou přihrávku na malé brankoviště, kterou se snažil ještě zachránit hráč domácích, ale byl už v brankovišti a tak uvidíme nájezd
29:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
29:39 Cuřínovu střelu pohotově dorazil Březina a posílá Štíry do dvoubrankového vedení
29:16 Matysova střela nad
27:25 Holky z Meťáku zde velmi hlasitě podporují své klubové spoluhráče
27:10 Bezpalec má i ve vlastním oslabení spoustu šancí
25:45 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:02 Mantinely nám tu teď popadaly jako domino
24:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #21 Jakub Šuster (4:5)
24:01 Schickovu nepřesnou rozehrávku přes střed hřiště využívá Matys a posílá svůj tým do vedení
23:15 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
23:15 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
20:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (4:4)
20:26 Fišer záhadně zpoza brány vyrovnává na 4:4
20:00 Střely v 1. části: 18:17
18:40 Bezpalec netrefil míček čistě když byl sám na středu hřiště a míček tak letí spíše ke stropu
18:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
17:49 Basíkova střela nenašla místo v bráně
17:05 Schick zachraňuje svůj tým
13:58 Kočka po nehezkém zákroku zůstává ležet za mantinelem
13:20 Na halu nám dorazil kotel v podání holek z Meťáku, hned nám zde oživla atmosféra
13:01 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #26 Ondřej Kočka (4:2)
13:01 Bezpalec krásnou akcí využívá přesilovku domácích
12:02 Pírkovu krásnou střelu Brabenec vytáhl ramenem
11:17 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
10:00 Březina poslal Matyse do dobré pozice, ten ale nedokázal šanci využít
09:10 Sedlák proběhl půlku hřiště, jeho střela ale končí pouze v masce domácího Zdychynce
07:02 Duda zachránil přečíslení Štíru 3na1
05:01 Zatím je tenhto zápas pěkná přestřelka
04:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
04:54 Bezpalec po krásné individuální akci trefil pouze tyč, ale Pírka byl ve správný čas na správném místě a posílá Meťák znovu do vedení
04:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (2:2)
04:06 Studenovský poslal krásnou přihrávku na volného Křivského, ten pak už s přehledem zakončoval do prázdné brány
03:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #26 Ondřej Kočka (2:1)
03:42 Bezpalec s novou hokejkou netrefuje bránu
02:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:1)
02:42 Standartka hostů končí nejen gólem, ale i zlomenou hokejkou domácího Bezpalce.
00:33 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #35 Martin Kořenský (1:0)
00:33 Přesná Pírkova střela posílá domácí do vedení
00:01 Úvodní buly pro Štíry