• 60 59:12
    2
    Štěpán KAAS

FBC Česká Lípa - FbC Plzeň 10:13
branky: 15. Jiří Moravík, 30. Viktor Steinz, 33. Jiří Moravík, 33. Filip Cobl, 37. Viktor Steinz, 42. Ondřej Martinec, 48. Ondřej Martinec, 53. Filip Cobl, 55. Jan Zátka, 60. Jan Zátka - 6. Jan Baštýn, 7. Vojtěch Mrvík, 8. Patrik Hájek, 9. Vojtěch Mrvík, 13. Jiří Levý, 16. Vojtěch Mrvík, 22. Jan Baštýn, 23. Adam Denisov, 24. Štěpán Kaas, 29. Vojtěch Mrvík, 37. Jan Baštýn, 40. Vojtěch Mrvík, 47. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Milan Švajcr 12 - Petr Smazal 16; po třetinách: 1:6, 4:6, 5:1
60:00 Komentář domácích Kopta Petr (Trenér): Po prospané první třetině jsme po vyříkání věcí v šatně šli do druhé třetiny na jistotu, což se nám vydařilo a začali jsme rozdíl stahovat. Bohužel to nestačilo a v třetí třetině nás soupeř udržel na uzdě. n nSoupeřům děkujeme za utkání a přeji štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dneska jsme dostali strašnou spoustu zbytečných gólů. Občas jsme po sobě chtěli příliš, občas řešili věci, které vůbec nesouviseli se hrou. Díky klukům za první třetinu, která dneska rozhodla zápas. nNa zítřek si musíme pořádně odbočinout, jak psychicky, tak hlavně fyzicky. n
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:59 GÓL FBC Česká Lípa! 10:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #78 Jiří Moravík (10:13)
59:12 Vyloučen hráč #49 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
54:02 GÓL FBC Česká Lípa! 9:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #2 Samuel Vacek (9:13)
52:37 GÓL FBC Česká Lípa! 8:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #27 Viktor Steinz (8:13)
50:52 Domácí rozerávají na vlastní polovině.
48:17 Domácí rozehrávají v útoku.
47:08 GÓL FBC Česká Lípa! 7:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #25 Filip Cobl (7:13)
46:45 GÓL FbC Plzeň! 6:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #18 Jiří Levý (6:13)
41:43 GÓL FBC Česká Lípa! 6:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #27 Viktor Steinz (6:12)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:22 GÓL FbC Plzeň! 5:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #49 Štěpán Kaas (5:12)
39:19 Hosté rozehrávajáí před brankou domácích.
36:58 GÓL FbC Plzeň! 5:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #20 Jan Šik (5:11)
36:19 GÓL FBC Česká Lípa! 5:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #21 Jan Zátka (5:10)
34:32 Domácí v útočném orhu.
32:40 Buly pro hosty.
32:38 Timeout FbC Plzeň
32:38 GÓL FBC Česká Lípa! 4:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #3 Ondřej Martinec (4:10)
32:07 GÓL FBC Česká Lípa! 3:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #21 Jan Zátka (3:10)
30:17 Dobrý zákrok Švajcra.
29:09 GÓL FBC Česká Lípa! 2:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #78 Jiří Moravík (2:10)
28:26 GÓL FbC Plzeň! 1:10
28:23 Domácí v útoku.
27:12 Krásná akce hiostí.
26:57 Střela letěla od |Cocla.
23:59 Hosté většinu času v útoku,
23:57 GÓL FbC Plzeň! 1:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #91 Patrik Hájek (1:9)
22:14 GÓL FbC Plzeň! 1:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Adam Denisov, asistoval #44 Jiří Varta (1:8)
21:03 GÓL FbC Plzeň! 1:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #44 Jiří Varta (1:7)
20:01 BUly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:31 Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:17 Domácí v útoku.
15:34 GÓL FbC Plzeň! 1:6
15:12 Šindeláře střela do rohu neuspěla.
14:35 GÓL FBC Česká Lípa! 1:5
12:28 GÓL FbC Plzeň! 0:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #91 Patrik Hájek (0:5)
11:37 baštýn v šanci.
08:55 Moc se toho neděje, není co psát.
08:49 Timeout FBC Česká Lípa
08:49 GÓL FbC Plzeň! 0:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (0:4)
07:18 GÓL FbC Plzeň! 0:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #18 Jiří Levý (0:3)
06:44 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #75 David Janovský (0:2)
05:44 GÓL FbC Plzeň! 0:1
04:03 Cobl promarnil svou životní šanci a trefuje pouze tepelné potrubí.
02:17 Švajcr se v kase hrdě opírá o brankovou konstrukci a pozoruje tzv. herní činnost.
01:05 Hosté roezehráavjí v útočném rohu.
00:01 Buly vyhrávají hosté.