7:3
    Martin HRABÁNEK
    (Hruštinec)

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
branky: 8. Theodor Huber, 15. Jan Vondruška, 20. Tadeáš Weber, 38. Jan Vondruška, 50. Matěj Macák, 59. Jan Vondruška, 60. Martin Hrabánek - 4. Vojtěch Fišer, 28. Matyáš Křivský, 32. Jáchym Peprný; rozhodčí: Lukáš Mucha - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 25 - Matěj Brabenec 30; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): První třetinu jsme dobře odbránili, bohužel jsme dostali gól po zaznění sirény, ale platil. Ve druhé třetině jsme vyrovnali hru, byli víc na míčku a vyrovnali skóre. Ve třetí třetině jsme měli prá šancí, neproměnili a domácí pak skórovali poté, co zahráli vysokou holí a dostali se do přečíslení. Závěrečný risk při přesilovce a powerplay už nám nepomohl. Celkově fair-play dnes dostalo na frak, dostali jsme dva neregulérní góly, přesto se přiznáváme k tečím, což domácí vůbec neumějí. To je docela škoda.
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás výborné utkání od začátku až do konce, byli jsme jednoznačně lepším týmem a šli si za vítězstvím. Musím dnes pochválit všechny hráče za přístup v utkání. Jedinou kaňkou při zápase byl nehezký přístup hostů k rozhodčím, ale to je pokaždé, když hrajeme proti sobě, každý zápas jako přes kopírák, kdy je to naprosto zbytečně vyhrocené. Děkuji za utkání pořadatelům a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:42 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #65 Matěj Hruštinec (7:3)
59:42 Do branky místo míčku přiletěl Hruštinec a jeden z hráčů hostí.
58:32 Hattrickový gól si dnes vstřelil Vondruška!
58:14 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #39 Jan Samuel Polák (6:3)
58:10 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:15 Vondruška zvládl uhájit míček před dvěma hráči hostí.
56:18 Basík strefuje pouze tyčku branky Dobosze.
55:22 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
49:57 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (5:3)
47:48 Dobosz výborně vyčapal.
44:03 Vondruška vypálil backhandem.
41:16 Basíkova střela vyblokována.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
37:33 Duo Vondrušky a Vlacha své přesilovky řádně využili!
37:05 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (4:3)
36:25 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
34:28 Brankář hostí neskutečný!
33:52 Březina do bloku!
33:08 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
32:28 Šustr vyblokoval Macákovu střelu.
31:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:3)
30:34 Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
30:27 Pěkná akce ze stany domácího týmu.
27:54 Kadlec zkusil vystřelit z otočky, ale střílí mimo.
27:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský bez asistence (3:2)
26:51 Fišer střílí nad branku Dobosze.
25:27 Dobosz ve střehu a chytá!
24:07 Vyloučen hráč #73 Ondřej Hubka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
23:25 Kimmer v obrovské šanci na přečíslení.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:59 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (3:1)
15:59 Akce hostí byla naštěstí pro domácí zastavena.
14:09 GÓL Florbal Ústí! 2:1
13:02 Neskutečná šance Macáka.
12:27 Matějka z přihrávky od Hubera zkouší svoje štěstí, ale míjí.
09:15 Výborná střela KImmera, ale letí moc vysoko.
07:44 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:1)
07:40 Několik šancí domácího týmu.
06:44 Sattler skvěle míček ubránil.
05:49 Výborně! Dobosz je ve střehu.
05:37 Huber tvrdě vystřelil, ale branku hostí míjí.
04:55 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #29 Aleš Vlach.
04:55 Už to vypadalo že nájezd Vlacha projde, brankář hostí mu ale nakonec nohou zabránil.
04:28 Polák nahrál Vlachovi pěkně na dorážku.
03:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (0:1)
03:22 Macákova střela byla zastavena.
01:02 Matějku si u mantinelů podrobili dva hráči hostí.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vítám Vás u dalšího zápasu.