7:3
    Ondřej ČUMPELÍK
    (Kukla)

FBC Liberec - FbC Plzeň 7:3
branky: 6. Matěj Stránský, 12. Tomáš Urban, 33. Tomáš Urban, 44. Jakub Horník, 47. Jakub Horník, 47. Štěpán Sázavský, 53. Ondřej Čumpelík - 7. Vojtěch Mrvík, 7. Matěj Sobek, 35. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Ladislav Láska; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vilém Svrček 7, Matyáš Devátý 7 - Filip Beran 19; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Z dnešní hrou jsem poměrně spokoj. Po horší první části pak přišli dvě třetiny, které byly hodně vydařené. Ta prostřední pasáž jen náplní hry a ta poslední i přídělem gólů. Děkuji jak našim klukům, tak soupeři.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dneska mnohem lepší a koncetrovanější výkon než včera, hold proti silnějšímu soupeři hrajeme lépe. Zvládli jsme držet krok po 2 třetiny, pak v deseti došly síly. Jen mě mrzí, že jsme nezvládli hrát více aktivněji směrem dopředu.  nDíky rozhodčím a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:50 Cejnar zapnul DRS, ale při pokusu o zakončení vyletěl v první zatáčce přímo do do mantinelů
56:45 What a save by Filip Beran
55:00 Hosté nám dnes předvádí, že v Plzni není dobrý jen pivo, ale i florbal
52:57 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (7:3)
51:20 Sobek využil svých Plzeňských skills a kličkama vytváří zmatek v liberecké obraně
47:38 Hosté ztrácejí hlavu a zkouší to na rozhodčí
46:44 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #28 Matěj Stránský (6:3)
46:17 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (5:3)
44:53 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
44:53 Janovský si zahrál tenis a ukázkovým smečem se poslal na trestnou
43:21 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:3)
43:21 Horník si prosekal branku a posílá, tak tím Liberec do vedení
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
34:32 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #12 David Janovský (3:3)
34:32 Střela Mrvíka končí v Liberecké brance
32:51 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:15 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #42 Jakub Smutný (3:2)
32:15 Urban schiesst schönes Goal
30:12 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Matyáš Devátý družstva FBC Liberec
28:36 Plzeň, po vzpamatování z kolotoče, který si na ně Liberec připravil. Se Snaží hrát na breaky, takzvaně nehezký florbal
25:30 Smutný obranou Plzně prochází jak přes turniket
22:00 Na začátku druhé třetiny dominuje Liberec, zvládne tenhle tlak Plzeň udržet
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:34 Sázavský netrefuje bránu z první
15:00 Obě strany zatím vyvíjí veliký tlak, ale oba golmani drží
12:00 Benedikt se snažil tvořit za bránou domácích, ale nic z toho nebylo
11:03 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #6 Petr Faltus (2:2)
11:03 Po dlouhé době končí střela domácích v síti hostů
07:00 Z golové přestřelky vychází vítězně Plzeň
06:59 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #17 Jan Šik (1:2)
06:25 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (1:1)
05:14 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #19 Tomáš Čermák (1:0)
03:50 Dolejš ze sebe udělal nepřekonatelnej mantinel
01:00 Střela Smolky neprošla mezi betony