• 60 59:31
    22:3
    (Taubr)

Florbal Ústí - SK Meťák České Budějovice 23:3
branky: 1. Matěj Macák, 3. Matěj Macák, 4. Matěj Macák, 4. Marek Kadlec, 8. Tomislav Matějka, 10. Štěpán Malý, 12. Tomislav Matějka, 17. Tomislav Matějka, 26. Matěj Macák, 27. Ondřej Werner, 30. Marek Kadlec, 33. Theodor Huber, 35. Matěj Hruštinec, 40. Matěj Macák, 42. Štěpán Malý, 42. Lukáš Plechatý, 42. Matěj Hruštinec, 49. Lukáš Plechatý, 50. Jan Simeon Kimmer, 53. Matěj Macák, 56. Matěj Hruštinec, 57. Štěpán Malý, 60. Ondřej Werner - 14. Ondřej Kočka, 21. Štěpán Taubr, 60. Ondřej Kočka; rozhodčí: Josef Heřmánek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 14 - Daniel Zdychynec 20; po třetinách: 8:1, 6:1, 9:1
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes bych to napsal naprosto jednoduše, že jsme byli jednoznačně lepším soupeřem a jsem rád, že konečně jsme se dokazáli prosadit i vyšším počtem vstřelených branek. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): V dnešním zápase se projevila absence 4 líčových hráčů našeho týmu. Bohužel jsme fyzicky ani rychlostně dnes na soupeře nesačili. Gratuluji týmu Ústí k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:43 GÓL Florbal Ústí! 23:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (23:3)
59:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 22:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka, asistoval #54 Štěpán Taubr (22:3)
58:18 Kočka minul.
56:49 GÓL Florbal Ústí! 22:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (22:2)
56:49 Hattrickový gól si dnes vstřelil i Malý.
56:13 Příhoda si přihodil pád přímo před brankou Pražáka.
55:33 GÓL Florbal Ústí! 21:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Matěj Hruštinec, asistoval #73 Ondřej Hubka (21:2)
52:36 GÓL Florbal Ústí! 20:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (20:2)
51:34 Smršť střel na brankáře hostí.
49:22 GÓL Florbal Ústí! 19:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #67 Jan Simeon Kimmer, asistoval #15 Theodor Huber (19:2)
48:34 GÓL Florbal Ústí! 18:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý bez asistence (18:2)
46:23 Domácí stále tlačí hostí do kouta.
42:06 Máme tu smršť golů domácího týmu.
41:47 Timeout SK Meťák České Budějovice
41:47 GÓL Florbal Ústí! 17:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Matěj Hruštinec, asistoval #92 Matěj Macák (17:2)
41:27 GÓL Florbal Ústí! 16:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (16:2)
41:13 GÓL Florbal Ústí! 15:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #23 Ondřej Werner (15:2)
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:15 GÓL Florbal Ústí! 14:2
38:56 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kočka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
37:48 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:12 Kadlec vystřelil z půlky hřiště, ale brankář chytá.
34:10 GÓL Florbal Ústí! 13:2
33:49 Macák opět ve velké šanci na přečíslení.
32:50 GÓL Florbal Ústí! 12:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (12:2)
29:47 GÓL Florbal Ústí! 11:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Marek Kadlec, asistoval #92 Matěj Macák (11:2)
28:39 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #66 Štěpán Malý.
28:30 Šoupa zblokoval střelu Hubera.
26:50 Macák střílí pouze do boční síťky.
26:17 GÓL Florbal Ústí! 10:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #15 Theodor Huber (10:2)
25:03 GÓL Florbal Ústí! 9:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #73 Ondřej Hubka (9:2)
24:33 Hubka připravený před bránou, ale bohužel se nedostal ke střele.
21:33 Zrušená branka domácího týmu.
20:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #26 Ondřej Kočka (8:2)
20:00 Střely v 1. části: 15:4
19:58 Shick ve velké šanci.
17:50 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:55 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #39 Jan Samuel Polák (8:1)
16:55 I Matějka si dnes na své konto připisuje hattrick.
16:25 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #40 Oliver Schick.
16:25 Kočka krutě spadl na zem před brankou Pražáka a vznikl nám z toho nájezd.
15:54 Hra se udržuje spíše na polovině hostí.
15:04 Hostí si teď svého golmana bránili vlastním tělem i duší.
13:26 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka, asistoval #93 Jan Duda (7:1)
11:05 GÓL Florbal Ústí! 7:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #23 Ondřej Werner (7:0)
10:39 Taubr zkusil prolomit štít Pražáka, ale marně.
09:50 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #76 Marek Kadlec (6:0)
09:03 Polák posílá nahrávku za brankou hostí Matějkovi, ten pokračoval na Dobosze, který skvěle vystřelil.
08:17 Macák v další neskutečné šanci, ale střílí vysoko.
07:28 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #63 Jan Dobosz (5:0)
07:19 Matějka strefuje břevno branky hostí!
04:35 Pražák bezchybný! Skvěle vyčapal.
03:56 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Marek Kadlec, asistoval #66 Štěpán Malý (4:0)
03:50 Macák si ihned ze začátku vstřelil hattrick!
03:26 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák bez asistence (3:0)
03:05 Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
02:31 GÓL Florbal Ústí! 2:0
00:55 Huber vystřelil pěknou střelu, ale bohužel byla zblokována.
00:05 GÓL Florbal Ústí! 1:0
00:05 Z první střey do golmana hostí dal Macák ihned gól.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Srdečně Vás vítám u dnešního utkání.