• 59 58:56
    2
    Robin PAPÍRNÍK

FbC Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
branky: 25. Matěj Sobek, 30. Adam Denisov, 34. Adam Denisov, 52. Jan Adamčík, 53. Vojtěch Mrvík, 58. Jiří Levý - 29. Adam Dvořák, 34. Petr Dvořák, 40. Adam Dvořák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petr Smazal 24 - Adam Hejný 35; po třetinách: 0:0, 3:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dneska po dlouhé době pozitivní zápas se ziskem důležitých 3 bodů. Nové nastavení v týmu funguje a panuje dobrá atmosféra. Musím kluky pochválit za koncentrovaný výkon. Až na pár pasáží ve vdruhé a začátku 3 třetiny jsme zápas zvládli jako tým po celou dobu na 3 lajny.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska musím tu naší malou družinku pochválit. Předvedla zodpovědný a koncentrovaný výkon. Škoda neproměněných šancí, kdy jsme mohli vítězství převážit na naší stranu. Soupeři děkuji za zápas a přeji mu hodně štěstí v boji o play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:50 Domácí obrana pozorná a drží si díky poctivé práci míček
58:56 Vyloučen hráč #67 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
58:56 Ve výhodě branka nepadla a uvidíme tak další přesilovku hostů
58:15 Tlak hostů za vyrovnáním nyní podpoří odložené vyloučení Papírníka
57:09 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (6:3)
56:59 Velmi hezká akce domácích překlápí vedení definitivně na jejich stranu. Tři hráči po sobě prohodili balonek mezi nohami soupeřů a Levý nekompromisně zužitkoval přihrávku od Mrvíka
55:50 Dvořák nyní neměl dostatečnou podporu spoluhráčů, a tak byl jeho útok odsouzen k neúspěchu
54:58 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #99 Petr Dvořák.
54:57 Na hřišti je nyní spousta emocí a po sérii zbytečných zákroků na obou stranách tu máme nájezd. Ten byl zahájen nepovoleně nohou a nemohl tak platit
54:30 Sobek se Šikem šetří vteřiny za brankou hostí
53:56 Vyloučen hráč #49 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
53:55 Kaas zbytečně vyloučen za zdržování hry a hosté si v důležitém momentu dopřejí přesilovku
52:20 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #12 David Janovský (5:3)
52:19 V krátkém časovém sledu navyšují domácí vedení díky spolupráci Mrvíka a Janovského
51:43 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Jan Adamčík, asistoval #28 Richard Nový (4:3)
51:40 Varta skvěle vystihnul přihrávku hostů a po sólo akci vybídl ke skórování Nového. Ten nejdříve pohrdl vedením, následně však připravil situaci pro Adamčíka, který se nemýlil
51:07 Hosté zkouší překvapit obranu domácích dlouhými přihrávkami po mantinelu.
50:07 Při protiútocích na obou stranách vládli brankáři a skóre se tak nemění
48:43 Nového střela končí na mantinelu
47:20 Hra byla přerušena kvůli pádu Mrvíka. Ten vypadá, že se ze situace dokáže oklepat
45:45 Janovský si hezky prohodil obránce a předložil žabičkou Hájkovi, který netrefil míček ideálně
44:15 Utkání se začíná přiostřovat a sudí si ve třetí třetině zavolali hráče obou týmů a důrazně jim vystvětlili, jak budou věci pokračovat dále
43:25 Levý zkoušel přelobovat Hejného, ale neodhadl razanci vysoce přestřelil branku
42:44 Souček si poradil se dvěma protihráči na mantinelu a uklidnil situaci ve prospěch svého týmu
41:35 Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté a několikrát už prověřili Smazala
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (3:3)
39:11 Domácí ztratili míček na půlce a po spolupráci A. Dvořáka a P. Dvořáka je stav vyrovnán
38:30 Dvořák zkoušel zorro trik zpoza domácí branky, Smazal připraven
36:40 Dvořák dvakrát dorážel před Smazalem. Poté ušetřil Sobek se Šikem domácím cenné vteřiny za hostující brankou
35:49 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
35:48 Mrvík nyní svým zbytečným zákrokem posílá domácí do čtyř
35:10 Utkání má nyní dobrý spád vydíme více šancí než v první třetině
33:26 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #49 Štěpán Kaas (3:2)
33:25 A domácí ihned odpovídají. Vypadá to, že se před utkáním vsadil Dvořák s domácím Denisovem, kdo vyhraje pomyslnou korunku střelců v dnešním utkání. Druhý jmenovaný nyní prostřelil, vše, co mu stálo v cestě
33:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (2:2)
33:13 A hned zúročují svůj lepší tlak zakončením opět z hole Dvořáka
33:10 Hosté nyní změnili rozestavení na rozehrávce, uvidíme jestli bude proti domácí obraně úspěšné
32:10 Kaas vyřešil složitou situaci v obraně s jistotou a započal další útok domácích
30:59 Hraje se zatím férové utkání a rozhodčí nemají moc důvodů k přerušování hry
29:17 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #67 Robin Papírník (2:1)
29:16 Dobře hrající Denisov zúročil přihrávku Papírníka a prostřeluje Hejného
28:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #72 Matěj Kolín (1:1)
28:40 Hosté z protiútoku a šikovné střele Dvořáka vyrovnávají stav utkání
27:45 Hejný si nadvakrát poradil se zakončením domácích
27:40 Papírník byl nyní ve velké šanci nedovoleně odstaven od míčku a domácí tak mají k dispozici výhodnou standartní situaci
25:45 Hosté trpělivě kombinují a snaží se nalézt skulinku v domácí obraně. Ta je zatím v čele se Smazalem pozorná
24:23 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek bez asistence (1:0)
24:20 Sobek vypressoval balonek na hostujícím obránci a okamžitě zamířil přesně na nohu Hejného. Máme tu první gól tohoto utkání
23:36 Janovský ve velké šanci mířil do Hejného trupu
23:00 Schorník si teď poradil s pressingem domácích a musel ho zastavit až Kaas nedovoleným zákrokem
20:30 Domácí vstoupili evidentně nabuzení do druhé třetiny a zatím působí svěžejším dojmem
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:45 Novotný teď na dvakrát nedokázal prostřelit Smazala. Ten i s pomocí obrany zažehnal hrozící nebezpečí
17:35 Sérii protiútoků vládli brankáři, nejdříve si na Hejném vylámal zuby domácí Hájek, poté na druhé straně na Smazalovi Dvořák
16:07 Chalupa získal balonek na středu a vyslal jedovatou střelu, kterou musel Smazal vyrazit mimo hrací plochu
14:30 Domácí zatím v přesilovce hrozí předvším střelbou z větší vzdálenosti. Hostující čtveřice více nedovoluje
13:15 Kaas přízemní střelou prověřil pozornost Hejného
13:04 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:55 Hosté si v přesilové hře nevytvořili vážnější příležitost a navíc dali domácícm výhodu odloženého vyloučení
11:45 Domácí díky dobré práci Denisova v oslabení ohrožují branku Hejného
11:00 Hájek nešťastným zákrokem blokoval pohyb hostujícícho hráče a je vyloučený
10:50 Střelu Adamčíka z protiútoku vyblokoval Chalupa
10:44 Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
08:46 Šikova střela do boční síťky. Hejný byl na přední tyčce připraven
07:05 Po sérii horších rozhodnutí ze strany domácích musel zapojit bloky Varta. K ohrožení Smazala tak nedošlo
05:45 Oba týmy tráví většinu času postupným útokem. Pozorné obrany zatím nepřipouštějí lepší podívanou
04:20 První vážnější šance přišla díky dalekonosné střele Denisova. Sobek se i přes dobrou orientaci v barnkovišti díky hostujícímu obránci k dorážce nedostal
02:30 Na míčku jsou převážně hosté. K zajímavějším příležitostem to zatím nevedlo