13:0
    Václav KORDULÍK
    (Pilař)

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 13:0
branky: 8. Adam Fišer, 10. František Tadeáš Kubík, 15. František Tadeáš Kubík, 25. František Tadeáš Kubík, 30. Tomáš Podubecký, 33. Filip Žižka, 33. Filip Nevšímal, 38. František Tadeáš Kubík, 50. František Blecha, 51. František Blecha, 51. Martin Šulaj, 58. František Tadeáš Kubík, 58. Václav Kordulík; rozhodčí: David Scholz - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 8 - Daniel Jukl 29; po třetinách: 3:0, 5:0, 5:0
60:00 Komentář hostů Staněk Karel (Trenér): Dnes těžký zápas, ve kterém soupeř jasně dominoval. Děkuji svým devíti hráčům, že se bili jako lvi a gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): První utkání v novém roce jsme odehráli s přehledem. Ne vždy zcela efektivně, ale postupem času se náš výkon zlepšoval. Díky soupeři, který v malém počtu dělal, co bylo v jejich silách a bojoval až do konce. Děkuji také divákům, že si našli cestu na zápas v hojném počtu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:1
59:01 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:17 Chomutov šel do přečíslení 3 na 2, ale až moc to překombinovali.
57:50 GÓL Florbal Chomutov! 13:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #85 Denis Pilař (13:0)
57:20 GÓL Florbal Chomutov! 12:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #20 Tomáš Hennrich (12:0)
56:58 František Kubík mohl zakončovat do prázdné branky, ale míček netrefil ideálně.
56:19 Lípa se zatím dostala ve třetí třetině pouze k jedné střele a momentálně se drží pouze na své obranné polovině.
51:57 Zátka vybízí své spoluhráče, aby vytvořili na domácí tým tlak.
50:41 Českolipská obrana si vybrala slabší chvíle a inkasuje během 32 sekund 3 branky.
50:20 GÓL Florbal Chomutov! 11:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #6 Martin Šnobr (11:0)
50:00 GÓL Florbal Chomutov! 10:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #55 František Blecha bez asistence (10:0)
49:48 GÓL Florbal Chomutov! 9:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #55 František Blecha, asistoval #41 Marek Pleskač (9:0)
49:48 Blecha svoji razantní střelou zakončuje pod horní tyč.
48:30 Kopecký se natáhl po střele Jáseka.
45:51 Žižka si až moc dlouho s míčkem a nakonec ho ztratil.
43:26 Lípa měl dobrou standartku na hraně velkého brankoviště, ale standartku rozehrála hodně špatně a málem sama inkasovala.
41:43 František Kubík střílí z otočky, ale Jukl vytahuje svoji levou ruku.
41:01 Nevšímal šel sám na brankáře, ale Jukl roznožkou chytá.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 17:3
39:58 Chomutovská obrana chybovala v posledních sekundách druhé třetiny a málem chomutovský výběr inkasoval zbytečnou branku.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:08 GÓL Florbal Chomutov! 8:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #32 Tomáš Podubecký (8:0)
36:20 Hráči České Lípy tuší, že tohle nebude jejich zápas.
33:57 Tejnor vyzkoušel Kopeckého pozornost a domácí brankář si po dlouhé době připisuje zákrok.
32:35 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #25 Adam Fišer (7:0)
32:04 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #21 Martin Šulaj (6:0)
32:04 Šulaj skvěle našel Žižku a druhý jmenovaný bezpečně šanci proměňuje.
31:10 Pleskač vyslal prudkou ránu, ale končí pouze na Juklovi.
30:00 Právě jsme v polovině tohohle utkání.
29:54 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #6 Martin Šnobr (5:0)
28:07 Hennrich byl za brankou Lípy faulován a Chomutov bude rozehrávat z rohu.
26:45 František Kubík dokázal Fleklovi čistě vypíchnout míček, ale zakončení mu už nevyšlo.
25:57 Pleskač střílí vysoko nad branku.
25:23 Fišer hledal před brankou Kordulíka, ale jeho skákavou přihrávku nedokázal zpracovat.
24:31 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (4:0)
24:29 Blecha tvrdě dohrál Flekla a je pískáno.
23:08 Adam Fišer měl dost prostoru na střelu, ale jeho střela se stočila mimo tři tyče.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Lípu.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:07 Domácí tým hraje v plném počtu.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:03 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
16:41 Chomutov se skoro celou třetinu drží na balonu a Kopecký už si delší dobu nepřipsal žádný zákrok.
14:55 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
13:23 Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
13:02 Kordulík to měl na střelu, ale přihrával a to se ukázalo jako špatné řešení.
11:52 Pleskač sám před brankářem, ale trefuje pouze baner Eurovia.
09:42 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
09:03 Kopecký se včas přesunul k pravé tyčce a připisuje si důležitý zákrok.
07:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #42 Filip Nevšímal (1:0)
07:25 Domácí hrají v plném počtu.
06:27 Česká Lípa se zatím v přesilovce k ničemu nedostala.
05:25 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
05:11 Chomutov v tutové šanci, ale chybělo kousek štěstí nebo dobrej odraz.
04:35 Chomutov hraje velmi kombinačně a nepouští Lípu k balónku.
01:40 Kordulík vystřelil z velké vzdálenosti a trefil pouze brankáře Jukla.
00:01 Úvodní buly pro Chomutov.