59
  • 59 58:09
    Došwich

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 15:6
branky: 5. Petr Dvořák, 16. Patrik Novotný, 22. Eduard Chalupa, 30. Petr Dvořák, 30. Daniel Dolejš, 33. Jakub Trojáček, 33. Patrik Novotný, 37. Daniel Dolejš, 40. Patrik Novotný, 45. Martin Schorník, 49. Jakub Trojáček, 50. Daniel Dolejš, 50. Petr Dvořák, 53. Petr Heřmánek, 56. Jakub Trojáček - 25. Vojtěch Basík, 25. Adam Tůma, 28. Vojtěch Prokop, 32. Matyáš Cajthaml, 41. Tomáš Dofek, 56. Matyáš Cajthaml; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Matěj Habart 21 - Petr Vitoň 26; po třetinách: 2:0, 7:4, 6:2
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): První zápas v novém roce nám vyšel na jedničku. S přehledem jsme kontrolovali celé utkání a zaslouženě získali zasložené 3 body, které pro nás znamenají definitivní účast v play-off. Dnes bych hlavně chtěl poděkovat hráči číslo 5, za všechnu práci kterou pro tým odvedl, kterou pro tým odvedl v celé sezoně, a přeju mu hodně štěstí . Soupeři děkuji za férový zápas.
60:00 Komentář hostů Kouba Marek (Vedoucí): Dnes jsme se najivním (ne)bráněním standartních situací a nedůrazem před náší brankou připravili o šanci na dobrý výsledek. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:09 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
55:47 Hosté se sebe víc snaží bránit, ale domácí se stále dokáže probojovat.
55:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 15:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (15:6)
55:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 14:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml z trestného střílení (14:6)
52:03 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
52:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 14:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (14:5)
51:10 Hosté se snaží probojovat se do útoku, Došwich je zatím úspěšně blokuje.
49:18 Sérii rychlých gólu Došwich ukazuje svoji sílu.
49:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 13:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (13:5)
49:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (12:5)
48:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #10 Jan Sedlák (11:5)
44:01 Již na začátku Došwich opět útočí.
44:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #45 Martin Schorník, asistoval #32 Adam Dvořák (10:5)
40:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek bez asistence (9:5)
40:00 Střely ve 2. části: 18:9
39:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (9:4)
36:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (8:4)
32:59 Milevsko je v plné síle a gólově se soupeřům vzdaluje.
32:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
32:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #22 Matěj Habart (6:4)
31:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (5:4)
29:42 Milevsko přešlo do útoku a nasázeli hostům dva goly.
29:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (5:3)
29:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (4:3)
27:03 Hosté rychlou akcí dorovnávají skore.
27:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:3)
24:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #50 Adam Tůma, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (3:2)
24:04 Hosté prolomoli domácí blokádu a vstřelili svůj první gol.
24:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #11 Patrik Šafařík (3:1)
23:24 Hra je opět ve velkém tempu.
21:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:9
15:15 Milevsko se i přes velkou bojovnost hostů dostalo do jejich branky.
15:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
12:44 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
12:11 Po několika vyločeních hra začíná přidávat na tempu a osobních soubojích.
10:07 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:45 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
06:26 Domácí v době oslabení zkouší přejí do útoku.
05:41 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
04:19 Domácí využívají přesilovky k zisku prvního golu.
04:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
02:48 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
02:16 Hra začíná pomalým rozjezdem obou týmů.