15:4
    Marek PLESKAČ
    (Blecha)

Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 15:4
branky: 11. Hubert Hais, 13. Hubert Hais, 22. Filip Žižka, 32. Martin Tvrdek, 40. Tomáš Podubecký, 40. Martin Tvrdek, 52. Vojtěch Grohol, 53. Filip Nevšímal, 55. Vojtěch Grohol, 57. Filip Žižka, 58. Martin Tvrdek, 59. Tomáš Urban, 60. Martin Šulaj, 60. Filip Nevšímal, 60. Marek Pleskač - 3. Vojtěch Prokop, 28. Vojtěch Prokop, 34. Matěj Švarc, 41. Vojtěch Basík; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Fiala 15 - Tomáš Kaňák 30; po třetinách: 2:1, 4:2, 9:1
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Dlouho bojovné utkání, které se nám nedařilo zlomit v nás prospěch. Až v posledních deseti minutách se s góly roztrhl pytel a nakonec je výsledek pro hosty s tím, jak poctivě bojovali, možná až příliš krutý. Díky za zápas, všem hezké Vánoce, nejen naším marodům pevné zdraví a jen to nej v novém roce.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Zápas se lámal za stavu 6:4, kdy jsme neproměnili nájezd a další šance a následně inkasovali rychle sedmý a osmý gól. Pak už na zvrat nebylo a zápas jsme dohrávali. Oceňuji kluky z nasazení, k dispozici jsme měli jen 4 útočníky a 6 obránců, přesto jsme do 52. minuty mohli i s defenzivní taktikou myslet na výhru.
60:00 Střely ve 3. části: 22:6
59:44 GÓL Florbal Chomutov! 15:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #55 František Blecha (15:4)
59:30 GÓL Florbal Chomutov! 14:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #44 Martin Tvrdek (14:4)
59:09 GÓL Florbal Chomutov! 13:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #72 Filip Žižka (13:4)
58:38 GÓL Florbal Chomutov! 12:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #55 František Blecha (12:4)
57:52 GÓL Florbal Chomutov! 11:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #20 Tomáš Hennrich (11:4)
57:04 Štíři po delší době opět v šanci, ale Fiala v leže míček chytá.
56:18 GÓL Florbal Chomutov! 10:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #55 František Blecha (10:4)
55:56 Vyloučen hráč #92 Jáchym Peprný družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
54:39 GÓL Florbal Chomutov! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol bez asistence (9:4)
54:12 Šnobr našel Haise, ale ten trefuje pouze Kaňáka.
52:02 GÓL Florbal Chomutov! 8:4
52:02 Nevšímal vyslal krásnou střelu tahem a zvyšuje na 8:4.
51:12 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #6 Martin Šnobr (7:4)
50:58 Hráči hostů znovu přestřelují bránu.
49:16 Podubecký vyslal ránu, ale štíplo to pouze blokujícího hráče.
47:58 Vojtěch Prokop namáčkl Pretla na manťák, přes který následně přepadl a je pískáno.
47:31 Chomutov se dostává do šancí, ale nedokáže je proměnit.
43:56 Šafaříkovi se zakončení nepovedlo a stav utkání zůstává 6:4.
43:49 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #11 Patrik Šafařík.
42:04 Vojtěch Prokop v šanci, ale Fiala loptu vyráží ramenem.
41:06 Šulaj zkusil zakončit backhandem, ale střela se mu nepovedla.
40:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (6:4)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:41 Basík mohl snížit, ale jeho střela letěla úplně mimo.
39:20 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #42 Filip Nevšímal (6:3)
39:16 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #8 Vojtěch Grohol (5:3)
39:00 Právě probíhá polsední minuta druhé třetiny.
36:56 Kaňákovi prošel míč pod nohou, ale tato střela v brance neskončila.
35:37 Vojtěch Prokop nabral rychlost, ale následné zakončení šlo mimo tři tyče.
33:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Matěj Švarc, asistoval #65 Tomáš Dofek (4:3)
33:19 Chomutov zbytečně chyboval a Švarc vymetá pravý roh.
32:34 Kaňák včas nastavil nohu a zabránil další vstřelené brance.
31:32 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
30:12 Obrana Štírů chybuje v rozehrávce a Chomutov bude rozehrávat na útočné polovině. Z následné rozehrávky, ale nic nevzešlo.
27:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:2)
27:04 Basík sám před brankářem, ale jeden z chomutovských hráčů mu tam hodil hokejku a Štíři budou rozehrávat z rohu hřiště.
22:07 Chomutov v obrovském tlaku, ale Pretl trefuje pouze blok.
21:10 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #45 Hubert Hais (3:1)
21:10 Hais našel před brankou odskočeného Žižku a ten se nemýlil a dostáva Chomutov do dvoubrankového vedení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Štíry.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:50 Brejk Štírů, ale Šulaj se včas vrátil.
19:00 právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:43 Žižka měl dobrou příležitost, ale trefuje pouze hrudník Kaňáka.
15:20 Po delší době měli šanci hráči Štírů, ale obě dvě šance neměli parametry na úspěch.
12:32 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #45 Hubert Hais, asistoval #21 Martin Šulaj (2:1)
11:52 Blecha se skvěle vrátil do obrany a zabraňuje šanci hostů.
10:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #45 Hubert Hais, asistoval #42 Filip Nevšímal (1:1)
10:29 Hráči Chomutova skvěle sehráli standardku a vyrovnávají na 1:1.
09:32 Starčevský ve výběhu, ale netrefuje bránu.
07:37 Závar před brankou hostů, ale Štíři to zvládli bez obržené branky.
04:24 Podubecký se dlouho držel na balonu, který vyvezl až do útočného pásma, ale byl zastaven faulem.
02:47 Basík měl další šanci, ale Fiala včas hasí.
02:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
00:32 Jakub Fiala má první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro Štíry.