• 60 59:44
    2
    Ondřej REJCHA

FBC Liberec - FD Teplice 20:4
branky: 10. Ondřej Čumpelík, 12. Ondřej Cejnar, 14. Jakub Kopecký, 22. Tomáš Urban, 27. Ondřej Cejnar, 35. Ondřej Čumpelík, 42. Tomáš Urban, 44. Bartoloměj Smolka, 46. Bartoloměj Smolka, 48. Jakub Horník, 49. Bartoloměj Smolka, 51. Petr Zeman, 54. Tomáš Čermák, 56. Jakub Horník, 57. Tomáš Urban, 57. Michal Blažek, 58. Ondřej Cejnar, 59. Matěj Hájek, 60. Jakub Horník, 60. Jakub Horník - 8. Vojtěch Bratschaedl, 10. Tobiáš Tychler, 29. Matyáš Drobný, 33. Samuel Olexa; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3 + Michael Sluka 4:2; využití: 0:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 10 - Daniel Kratochvíl 27; po třetinách: 3:2, 3:2, 14:0
60:00 Komentář domácích Faksa Tomáš (Trenér): Dvě třetiny se nám nedařilo vymýtit nešvar zvaný vyloučeni. Ale chápu že v tomto zápase to byl pro hráče těžký úkol. Až v poslední části jsme se dokázali soustředit jen na naši hru a zasypali jinak výborně chytajícího golmana Teplic dostatečným počtem střel. Přeji všem klidné Vánoce.
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí): První dvě třetiny z naší strany výborný týmový výkon. Třetí třetinu nebudu a nechci hodnotit.
60:00 Střely ve 3. části: 18:1
59:54 GÓL FBC Liberec! 20:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (20:4)
59:54 bleskově využitá přesilovka
59:44 Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
59:15 GÓL FBC Liberec! 19:4
58:13 GÓL FBC Liberec! 18:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (18:4)
58:00 střelecký koncert domácích
57:27 GÓL FBC Liberec! 17:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #6 Petr Faltus (17:4)
56:50 GÓL FBC Liberec! 16:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #70 Ondřej Vyvial (16:4)
56:50 Blažek přidává další branku střelou z poloviny hřiště
56:25 GÓL FBC Liberec! 15:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (15:4)
55:16 GÓL FBC Liberec! 14:4
54:30 pěkná střela mladého Faltuse gólem neskončila
53:30 po dalším závaru v branovišti Liberec navyšuje vedení
53:02 GÓL FBC Liberec! 13:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #29 Tomáš Urban (13:4)
52:00 Liberec pokračuje v tlaku
50:59 Timeout FD Teplice
50:59 GÓL FBC Liberec! 12:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #28 Matěj Stránský (12:4)
50:00 hraje se téměř na jednu branku. Domácí brankář nemusel ve třetí třetině zasahovat.
48:36 GÓL FBC Liberec! 11:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (11:4)
47:30 GÓL FBC Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #58 Petr Zeman (10:4)
46:38 hezkou střelu Blažka vytěsnil brankář hostí ramenem
45:04 GÓL FBC Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (9:4)
38:48 dobrý zákrok Devátého
38:11 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
37:55 sledujeme boj o každý metr hřiště
37:20 nakonec se Liberec z tlaku prosadil
36:40 šance na obou sztranách
35:42 Kopecký minul prázdnou bránu
34:51 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #20 Štěpán Sázavský (6:4)
34:40 Liberec na míčku
33:20 Tlak Liberce brankou nekončí
32:13 GÓL FD Teplice! 5:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #1 Daniel Kratochvíl (5:4)
32:13 Teplice se prosazují v samotném závěru přesilovky
30:20 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:45 sledujeme šance na obou stranách
28:33 GÓL FD Teplice! 5:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #94 Jan Veselý (5:3)
28:00 Po delší době závar před brankou Liberce.
26:54 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:2)
24:23 závar pře brankou Teplic
21:30 GÓL FBC Liberec! 4:2
21:30 krásná kombinace domácách končí brankou
20:30 boj o střední pásmo
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:02 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:09 Hosté hrají v plném počtu, dokázali se ubránit.
16:07 Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
16:07 I domácí si zahrají první přesilovou hru.
15:05 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
13:49 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #12 Michal Blažek (3:2)
13:49 Kopecký se trefuje v oslabení, jeho střela mířila nad pravé ranemo.
13:13 Kopecký sice dokázal odebrat míček hostům, ale vzápětí o něj opět přišel.
12:27 Vyloučen hráč #2 Matěj Hájek družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
12:27 Liberec znovu v oslabení.
11:56 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (2:2)
11:56 Akci 2 na 1 dokázal Horník s Cejnarem využít.
10:45 Říha zblokovala střelu Horníka.
09:28 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #19 Tomáš Čermák (1:2)
09:28 Liberec v plném počtu okamžitě snižuje.
09:10 GÓL FD Teplice! 0:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #91 Bilguun Ariunbuyan (0:2)
09:10 Těsně před koncem oslabení Liberec znovu inkasuje.
07:16 GÓL FD Teplice! 0:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:1)
07:16 Teplice využívají první část přesilovky. Bratschaedl po zemi na bližší tyč, Devátý se nestihl přesunout.
06:44 Cejnar dokázal v oslabení ohrozit bránu soupeře a nastřeluje břevno.
06:16 Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost
06:16 První vyloučení v zápase a hned Sluka vyfasoval 2+2.
03:28 Hosté čistě odebrali míček ze soupeřovy hole.
02:01 Střela Teplic šla mimo hřiště.
00:54 První střela zápasu šla z hole Horníka.
00:50 Míček mají Teplice.