()
  • 60 59:06
    2

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 11:5
branky: 2. Jakub Trojáček, 4. Luboš Homolka, 13. Petr Heřmánek, 19. Adam Dvořák, 24. Petr Dvořák, 27. Adam Dvořák, 32. Adam Dvořák, 43. Petr Dvořák, 55. Daniel Dolejš, 60. Adam Dvořák, 60. Luboš Homolka - 6. Matyáš Cajthaml, 28. Vojtěch Prokop, 31. Vojtěch Prokop, 51. Matyáš Cajthaml, 52. Samuel Starčevský; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Adam Hejný 34 - Matěj Brabenec 41; po třetinách: 4:1, 3:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dnešní zápas jsme si celkem v klidu pohlídali, ikdyž tempo zápasu nebylo úplně převratný. Šli jsme si za svým cílem a získali 3 důležité body. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Ospalý zápas z obou stran, můžeme litovat spousty špatný rozhodnutí, protože Milevsko bylo dneska k poražení a nepředvedlo svůj standard. Bohužel jsme mu to usnadnili, darovali pár gólů a nakonec zaslouženě prohráli.
60:00 Střely ve 3. části: 17:11
59:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #92 Luboš Homolka bez asistence (11:5)
59:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (10:5)
59:06 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
55:58 Na posledních pár minut Štíři zvolili hru v šesti. Přinese jim pář golu?
55:57 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #99 Petr Dvořák (9:5)
51:31 Hosté pomalým tempem dotahují domácí s golem.
51:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #58 Vojtěch Basík (8:5)
50:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #58 Vojtěch Basík (8:4)
49:52 V jeden moment dva vyloučení na straně milevských. Štíři mají nyní velikou šanci.
49:51 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
49:11 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
46:42 Domácí jsou stále více na míčku. Hostům dochází možnosti na střelbu.
42:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (8:3)
40:00 Střely ve 2. části: 16:12
37:16 Ikdyž se hosté drží na míčku, Došwich je nenechá ani vystřelit.
33:24 Po velmi napjaté situaci před domácí brankou a útoku na brankáře to domácí skvěle ubránili.
31:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (7:3)
30:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (6:3)
27:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (6:2)
26:21 Došwich skvěle využil přesilovku a vstřelil do branky Štírů další povedený gol.
26:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (6:1)
25:09 Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
23:15 Po ospalém začátku třetiny, domácí opět prolomili barikádu hostů.
23:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák bez asistence (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 17:16
18:24 Hosté ukazují svoji dominantnost.
18:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (4:1)
16:32 Hosté se snaží vyvíjet stále větší a větší tlak.
12:17 Domácí se krásným golem o krůček vzdálili hostům.
12:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:1)
08:04 Po golech obou týmů hra zůstává vyrovnává.
05:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #24 Samuel Starčevský (2:1)
03:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #92 Luboš Homolka, asistoval #19 Filip Baťala (2:0)
01:57 I přes slabší začátek, nyní domácí střílí svůj první gól.
01:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček bez asistence (1:0)