10:7
    Jiří LEVÝ
    (Janovský)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Plzeň 10:7
branky: 8. Petr Dvořák, 9. Petr Heřmánek, 14. Daniel Dolejš, 18. Daniel Dolejš, 20. Petr Dvořák, 31. Petr Heřmánek, 40. Petr Heřmánek, 43. Patrik Novotný, 59. Petr Heřmánek, 59. Daniel Dolejš - 35. Vojtěch Mrvík, 36. Jiří Varta, 37. Vítek Vyčíchlo, 41. David Janovský, 41. Matěj Sobek, 53. Vojtěch Mrvík, 60. Jiří Levý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Matěj Habart 12 - Filip Beran 13; po třetinách: 5:0, 2:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Vynikající první třetina a vynikající brankár Matěj Habart v bráně, rozhodli tento zápas. Velmi kvalitní zápas dvou vyrovnaných týmu jsme zaslouženě převtátili na svoji stranu. Děkuji soupeři za vyrovnaný zápas.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): První třetina plná individuálních chyb, nepřesností v rozehrávce a rychlá studená sprcha v podobě 5 gólů do šatny. Od druhé třetiny postupně zlepšující se výkon, soupeře jsme přehrávali v rozehrávce, vyhrávali jsme osobní souboje v útočném pásmu, měli jsme velké množství střel. Nicméně čím víc jsme stříleli, tím víc gólů jsme dostali (nedáš, dostaneš). Výborně chytající golman nás pustil jen na rozdíl 2 gólů. Závěrečný tlak v šesti už na body nestačil.  nDěkuji soupeři za opět atraktivní zápas a klukům patří dík, že to po první třetině nezvdali a rvali se o body až do konce.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:44 GÓL FbC Plzeň! 10:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #12 David Janovský (10:7)
59:39 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
58:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #7 Patrik Novotný (10:6)
58:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek bez asistence (9:6)
58:01  Na konci zápasu se hosté rozhodli hrát bez brankáře.
56:33 Timeout FbC Plzeň
52:49 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #18 Jiří Levý (8:6)
50:45 Milevsko skvěle zvládlo oslabení bez sebemenších chyb.
48:39 Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky
45:47 Došwich se po golech soupeřů snaží více držet na míčku.
42:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (8:5)
40:58 Již v první minutě Plzeň skoruje dvěma goly.
40:57 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #7 Jiří Varta (7:5)
40:35 GÓL FbC Plzeň! 7:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #32 Adam Dvořák (7:3)
36:36 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #91 Patrik Hájek (6:3)
36:36 Plzeň rychlými goly dotahuje Milevsko.
35:51 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta, asistoval #20 Jan Šik (6:2)
34:52 A Plzeň poprvé prorazila střílí první gol.
34:25 GÓL FbC Plzeň! 6:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (6:1)
30:28 Domácí opět útočí a střílí šestý gol.
30:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (6:0)
29:08 Golman Habart předvádí nadlidské výkony a drží tým zatím na nule.
25:37 Hosté dávají všechnu svojí snahu do získání gólu. Došwich má avšak tvrdou ofenzivu.
22:46 Ve druhé třetině zatím můžeme vidět velmi vyrovnanou hru.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (5:0)
17:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (4:0)
15:30 Došwich se neustále drží na míčku a korigují hru.
13:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #77 Matěj Mikeš (3:0)
10:22 Milevsko nasázelo dva rychlé goly a dále více ovládá hru.
08:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #7 Patrik Novotný (2:0)
07:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
03:46 Skvělá šance milevských před brankou hostů. Bohužel o milimetry nevyšla.
01:51 Zápas začal výhrou hostů v buly. Dále postupuje v docela rychlém tempu.