7:5
    Matyáš KOUBA
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - SK Meťák České Budějovice 7:5
branky: 11. Vojtěch Fišer, 20. Tomáš Dofek, 35. Matyáš Cajthaml, 54. Tomáš Dofek, 54. Vojtěch Prokop, 56. Samuel Starčevský, 59. Matyáš Kouba - 2. Ondřej Kočka, 34. Jan Tomaško, 35. Ondřej Kočka, 50. Tomáš Bezpalec, 51. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Kamil Vraspír - Tomáš Prokopius; vyloučení: 2 + Vojtěch Fišer OS:4 + David Tomeš OS; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Petr Vitoň 18 - Jiří Šoupa 41; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Kouba Marek (Vedoucí): Děkuji klukům za morál , který vedl k otočení zápasu a vítězství.Florbal nebyl dnes moc ke koukání, naše střelba byla půl zápasu tragická a soupeř využil teměř vše proto takový boj.
60:00 Komentář hostů Pírková Jana (Asistent trenéra): Za dnešní výkon musíme hráče pochválit. Bohužel dvě chyby v obranné činnosti ve druhé polovině třetí třetiny nás stály dvougólový náskok. Risk ve formě Power play bohužel nevyšel.
60:00 Střely ve 3. části: 25:4
58:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (7:5)
58:50 Kouba trefuje odkyrtou branku. Jeho maminka komentuje: „To se mu to trefuje, když tam není brankář.“ :)
58:31 Meťák bez brankáře
57:10 Šoupa drží svůj tým
55:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:5)
55:01 Starčevský krásnou střelou vrací náskok domácím.
53:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #92 Jáchym Peprný (5:5)
53:34 Vyrovnáno!
53:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #77 Patrik Matys (4:5)
53:20 Dofek prostřeluje blok a snižuje!
53:06 Další početní výhoda pro domácí změnu skóre také nepřinesla
51:06 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
51:06 Smudek v obrovské šanci promáhl, poté fauluje. Další početní výhoda pro domácí
50:50 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (3:5)
50:50 Bezpalec využívá početní výhodu a Meťák odskakuje
50:31 Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:31 Domácí Dofek neunáší tvrdou hru hostí a zbytečně fauluje
49:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (3:4)
49:06 Bezpalec unikl a posílá Meťák do vedení
48:28 Kouba skončil na střídačce Meťáku, další volný úder pro domácí
46:50 Meťák předvádí výborné bloky
45:22 Štíři opět v početní výhodě. I tentokrát bez nebezpečných střel
44:45 Vyloučen hráč #91 Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
40:22 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
37:16 Tůma v úniku pouze do tyče
34:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka bez asistence (3:3)
34:27 Náskok dlouho nevydržel, Kočka využil chyby v obraně domácích a máme opět vyrovnáno
34:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #79 Matyáš Kouba (3:2)
34:04 Štíři mají svůj náskok zpátky.
33:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #31 Martin Smudek (2:2)
19:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek bez asistence (2:1)
19:01 Dofek neskutečnou střelou od mantinelu otočil vývoj zápasu
15:03 Hra ve čtyřech změnu skóre nepřinesla
14:33 Kouba kličkoval, ale ukličkoval sám sebe
13:03 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
13:03 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
13:03 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice - osobní trest
13:03 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
13:03 Pošťuchovačka oba ven
11:20 Sekera tam, sekera sem. Stav 1:1
10:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #21 Jakub Šuster (1:1)
10:17 Fišer vymetl pavučiny!
09:10 Cuřín zablokoval dobrý pokus hostí
07:51 První ostrý souboj dnešního derby
07:03 Štíři stále bez úspěchu
04:03 Domácí na útočné polovině dobře kombinují, ale bez gólu
01:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka, asistoval #34 David Tomeš (0:1)
01:58 Meťák využil brejku a otevřel skóre.
00:00 Štíři vyhráli úvodní vhazování