• 60 59:53
    8:6
    (Matějka)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Ústí 8:6
branky: 9. Vojtěch Basík, 9. Samuel Starčevský, 14. Matyáš Cajthaml, 16. Vojtěch Prokop, 22. Vojtěch Basík, 28. Damián Drefko, 30. Samuel Starčevský, 42. Jáchym Peprný - 12. Jan Dobosz, 19. Tomislav Matějka, 39. Marek Kadlec, 44. Tomislav Matějka, 46. Lukáš Plechatý, 60. Lukáš Plechatý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 17 - Vojtěch Pražák 21; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Do stavu 8:3 jsme byli lepší, kontrolovali vývoj utkání a stříleli góly. Pak se soupeř do utkání vrátil dvěma slepenými góly a my jsme se začali bát o výsledek a přestali jsme hrát na míčku. Naštěstí jsme dál poctivě bránili a utkání dovedli do úspěšného konce.
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes skvěle odehraných 7 minut první třetiny, poté opět nepochopitelně přestaneme hrát. Na půlku první třetiny a druhou třetinu se nedalo koukat a ve třetí jsme hráli naopak výborně. Řekneme si, že budeme hrát bez faulu a jsme šestkrát nebo sedmkrát vyloučeni, to se pak nedá vyhrát. Někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí a měli by začít hrabat,dělat to co se po nich chce, jinak nebudou mít místo v sestavě. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:53 GÓL Florbal Ústí! 8:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #9 Tomislav Matějka (8:6)
59:43 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:57 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:15 domácí brání kasu každou cenu
56:55 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry
54:45 Cuřín se zvedá po nárazu
53:25 Stále rychlejší a rychlejší je hra na obou stranách
51:00 Hra je stale v tempu a přesouvá se ze strany na stranu, více útočí domací, ale i hosté se občas dostanou do útoku
46:15 Domácí měli teď pár nebezpečných střel
45:50 Hra se přesouvá z jedné poloviny na druhou
45:37 GÓL Florbal Ústí! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #63 Jan Dobosz (8:5)
44:23 hra se přesouvá do útočné poloviny domácích
43:59 GÓL Florbal Ústí! 8:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #92 Matěj Macák (8:4)
43:59 domácí jsou v plném počtu po golu hostí
43:30 Domácí měli útěk, přesněji Fišer, bohužel střela šla do golmana
42:46 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #78 Vojtěch Fišer (8:3)
41:08 Hosté tlak domácích obstojně ustávají a střeli se snaží blokovat
40:00 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:40 míček a hra se přesouvají z jedné strany na druhou
38:54 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #65 Matěj Hruštinec (7:3)
37:15 Fišer končí po srážce na střídačce hostů
36:48 Hosté měli nebezpečnou střelu tu, ale golman domácích chytl
35:07 Hosté v plném počtu
33:07 Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:57 hosté jsou v plném počtu
32:49 Prokopova střela těsně minula bránu
31:09 nebezpečné střeli lítají na golmana hostů při přesilovce domácích
30:55 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
29:56 Hosté se též dostávají do útoku
29:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (7:2)
29:13 Domácí se opět dostávají do útoku
28:25 Hra je na straně domácích, vzápětí se ale přesunula na hostujících půlku
27:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko bez asistence (6:2)
27:10 Hosté měli opět neúspěšný pokus který se jim málem vymstil střelou domácích
26:30 Domácí se opět dostávají dopředu
25:37 domácí jsou v plném počtu
24:36 hosté se snaží vystřelit, ale střeli jsou zblokované nebo končí mimo
23:45 domácí se i v oslabení dostávají do útoku, avšak hra se pomalu přesouvá na jejich polovinu
23:28 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
22:02 hosté se snažili držet si míček, marně domácí se opět dostavají do útoku
21:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #24 Samuel Starčevský (5:2)
20:58 domácí tlačí hosty na jejich polovinu, zatím se jim to vede
20:01 úvodní buly vyhráli domácí
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:53 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:37 buly vyhráli hosté, snaží se o nějakou střelu ale většina jde mimo
18:29 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #55 Lukáš Plechatý (4:2)
18:02 hra se přesouvá ze strany na stranu, je rychlá
17:18 hra je spíše na útočné části domácích
15:44 hosté měli standartku před bránou domácích ale domácí zablokovali střelu
15:32 hosté jsou v plnem počtu
15:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #24 Samuel Starčevský (4:1)
14:37 Fišer se pokusil o střelu ale bohužel tyčka
13:37 hra se odehává na útočné polovině domácích
13:33 domací mají náskok o dva goly
13:31 Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #58 Vojtěch Basík (3:1)
11:47 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz bez asistence (2:1)
11:47 hosté se snaží vyrovnat, ale domácí maji stále náskok
09:55 Hraje se spíše na domácí útočné polovině
08:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
08:33 hra je rychlá a domácí už jsou ve vedeni o dva goly
08:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:0)
08:13 Domácí se po krásné střele dostávají dovedení
06:51 hosté měli výbornou příležitost ale přestřelili bránu
06:09 hosté se dostali také do útoku ale marně
04:50 štíři si drží míček spíše na své polovině, ale přesun na útočnou část se jim nezdařila
03:19 Domácí si drželi míček na své polovině
02:12 Hra se přesouvá z poloviny domácích na hostů
01:25 Domácí měli první střelu, ale neuspěšně
00:01 První buly vyhráli hosté