12:8
    Martin ŠNOBR
    (Mrug)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Chomutov 12:8
branky: 1. Daniel Dolejš, 6. Petr Dvořák, 11. Patrik Novotný, 16. Matěj Kolín, 16. Petr Heřmánek, 17. Patrik Novotný, 27. Vojtěch Kodad, 28. Adam Dvořák, 35. Jakub Trojáček, 39. Patrik Novotný, 47. Patrik Novotný, 53. Adam Dvořák - 8. Filip Nevšímal, 14. Adam Manas, 20. Filip Nevšímal, 36. Václav Kordulík, 40. Jan Ibl, 43. Jan Ibl, 44. Adam Manas, 59. Martin Šnobr; rozhodčí: Matouš Bešta - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Adam Hejný 17 - Jakub Fiala 18, Jan Leština 9; po třetinách: 6:3, 4:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska zasloužená výhra, kromě prvních 10 minut ve třetí třetině jsme zápas kontrolovali a kdyby jsme proměnili všechny šance, mohli jsme vyhrát výraznějším rozdílem. Děkuji soupeři za férový zápas a přeji mu štastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Dnes jsme bohužel přivezli do Milevska náš nejhorší výkon za poslední měsíc. Dvě třetiny zmaru a nekvality, nedůrazu a laxnosti, které dobře připravený soupeř využil a získal rozhodující náskok. Zlepšený výkon ve třetí třetině už na zvrat výsledku nestačil. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
59:35 Domácí vyvíjejí krásný tlak na soupeře, bohužel neúspěšně. Střela hned dvakrát skončila v síti po odražení od tyčky.
58:08 GÓL Florbal Chomutov! 12:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #22 Antonín Mrug (12:8)
55:05 Domácí se dostali do krásné akce, která nebyla úspěšná. Střela bohužel nebyla přesná a minula branku.
52:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (12:7)
52:02 Hráč domácích zkouší různé triky na brankaře hostů, bohužel ale nebyl úspěšný.
49:24 Hra se přenáší ze strany na stranu, ale hosté jsou zatím více úspěšní.
46:37 Patrik Novotný svým čtvrtým gólem zvyšuje náskok domácích na 11:7
46:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #77 Matěj Mikeš (11:7)
45:45 Domácí tým tlačí soupeře na jeho půlce, ale bohužel se jim stále nedaří zakončit.
43:44 Hosté úspěšným vstupem do 2. třetiny zvyšují svoje skóre o 2 body.
43:43 GÓL Florbal Chomutov! 10:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (10:7)
42:01 GÓL Florbal Chomutov! 10:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #22 Antonín Mrug (10:6)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Jan Leština družstva Florbal Chomutov
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
39:24 Hostům se po dlouhé době zadařilo a snižují náskok domácích na 10:5
39:23 GÓL Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #11 Václav Kordulík (10:5)
38:35 Po napínavé potyčce před brankou hostů se domácím podařilo zakončit a tak zvyšují svůj náskok na 10:4.
38:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:4
35:38 GÓL Florbal Chomutov! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #42 Filip Nevšímal (9:4)
34:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (9:3)
34:38 Hosté vymýšlejí různé taktiky na půlce domácích, které jim ale bohužel stále nevychází.
32:47 Hra začíná nabírat na tempu a vstupují tvrdší osobní souboje.
30:25 Domácí stále vytvaří tlak na půlce hostů a nepouští je k míčku.
27:41 Domácí si zvyšují náskok o 5 gólů po dvou úspěšných akcí.
27:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (8:3)
26:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #6 Filip Prokop (7:3)
21:58 Domácí se stále drží na míčku a nepouští k němu soupeře.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:30 Tým Chomutova využívá pouze breaků, nic jiného jim zatím nevychází.
19:29 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #6 Martin Šnobr (6:3)
16:03 Hráči domácích vytvářejí stále vyšší tlak na soupeře a zvyšuje svůj gólový náskok o 4 góly.
16:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (6:2)
15:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #37 Jakub Trojáček (5:2)
15:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Matěj Kolín, asistoval #99 Petr Dvořák (4:2)
13:05 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #72 Filip Žižka (3:2)
12:31 Domácí dnes předvádí skvělý výkon.
10:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #72 Matěj Kolín (3:1)
09:02 Hosté se snaží lépe kombinovat, ale stále neúspěšně.
08:42 Timeout Florbal Chomutov
07:10 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #72 Filip Žižka (2:1)
06:26 Brakář domácích zabránil další nebezpečné střele hostů.
05:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (2:0)
00:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (1:0)