• 58 57:51
    13:7
    (Trojáček)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ SLAVIA Plzeň 13:7
branky: 1. Jakub Trojáček, 9. Petr Heřmánek, 13. Daniel Dolejš, 19. Petr Heřmánek, 20. Petr Heřmánek, 24. Jakub Trojáček, 27. Daniel Dolejš, 33. Patrik Novotný, 38. Jakub Trojáček, 42. Adam Dvořák, 45. Daniel Dolejš, 52. Adam Dvořák, 58. Petr Heřmánek - 3. Michal Fuchs, 5. Jakub Šedivý, 7. Martin Benda, 19. Matyas Tykal, 20. Filip Cipra, 34. Matěj Rapp, 54. Matěj Švácha; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Adam Hejný 13 - Filip Šrámek 3, Patrik Urban 10; po třetinách: 5:5, 4:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Chtěl bych někdy mít gólovou potenci, jako kluci v modrém :-) Každopádně oproti minulé porážce tady v Milevsku, kdy jsme zde odvedli hezký výkon, jsme dnes předvedli výkon ostudný. Je tedy s podivem, že jsme dnes převážně hru tvořili a přesto si nevysloužili ani jednu přesilovku, budeme muset něco změnit. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Až na otevřená vrátka v obraně v 1. třetině, nemám dnes klukům co vytknout. Hráli zodpovědně a plnili co měli. Je z toho zasloužené vítězství, proti silnému soupeři, kterému tímto děkuji za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
57:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 13:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #37 Jakub Trojáček (13:7)
57:38 Hosté obsadili půlku domácích a střílí co se dá.
53:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 12:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (12:7)
52:54 Hosté se rozhodli pro hru bez brankáře 6 na 5.
52:09 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
51:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (12:6)
48:00 Hosté zapojili do hry více osobních soubojů.
44:22 Skvělá milevská souhra nám přinesla výborný gól Došwihu.
44:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #1 Adam Hejný (11:6)
43:02 Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
41:31 Kulatým desátým golem Došwich navyšuje vedení.
41:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (10:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
37:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček bez asistence (9:6)
35:23 Hosté si nenechají líbit prozatímní prohru a snaží se tvrdě útočit.
33:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #48 Adam Baxa (8:6)
32:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (8:5)
28:39 Milevsko jde do přesilovky. Všemi silami se budou snažit dostat se do branky Plzně.
28:38 Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
26:17 Došwich zásadně navyšuje skóre.
26:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #62 Petr Heřmánek (7:5)
24:02 Velmi napínavé obklíčení domácí branky. Došwich tento press avšak ustál.
23:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #62 Petr Heřmánek (6:5)
22:36 Druhá třetina začíná v klidu. Při vyrovnaném skóre si chtějí týmy vymyslet taktiku.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Patrik Urban družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra bez asistence (5:5)
19:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:4)
18:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek bez asistence (4:4)
18:38 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Matyas Tykal, asistoval #63 Tomáš Mastný (3:4)
15:20 Oba týmy mají výborné šance. Velkou oporou jsou pro týmy golmané.
12:27 A domácí vyrovnávají skóre. Zápas je zatím opravdu vyrovnaný.
12:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
12:05 Výborná souhra domácích. Zkoušejí všemožné kličky a skvěle drží obranu.
10:36 Plzeň plně útočí na branku Došwihu
08:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
06:52 Hosté prolomili barikádu Došwihu a o dva body zvyšují skóre.
06:51 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #47 Matěj Švácha (1:3)
04:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (1:2)
02:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (1:1)
02:47 Hosté nezaháleli a opětují domácím svůj gól.
00:49 Domácí si připisují první gól v tomto utkání.
00:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:0)