1
2
3

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:4
branky: 7. Adam Vágner, 41. Adam Zukal, 42. Martin Svatoň, 55. Filip Mazáč, 56. Tadeáš Svozil, 60. Petr Vaverčák - 11. Filip Bergman, 16. Jakub Hart, 50. Jakub Hart, 52. Filip Bergman; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Martin Koudelka 17 - Jan Zlatohlávek 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 5:2
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes fanoušci florbalu mohli vidět krásné florbalové utkání, kdy se nejen hra, ale i výsledek přeléval ze strany na stranu. Dnes mě jen mrzí spousta nevyužitých gólových šancí, které nám soupeř poskytl. Chválím tým, že ve třetí třetině zareagoval na coach speak a tím přeřadil na vyšší výkon. Děkuji soupeři za utkání! Mockrát děkuji fanouškům za úžasnou atmosférů, hráčům za velmi dobrý výkon a úžasný morál! nAVÉ BULLS :) !
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Dnes kvalitní vyrovnaný juniorský zápas ve vysokém tempu. Celkově jsem s výkonem spokojený, drželi jsme se herního plánu, který nám dlouhou dobu vycházel. Bohužel nás celý zápas srážela v klíčových momentech špatná rozhodnutí. Tím jsme dávali soupeři velké množství nebezpečných brejků. V závěru utkání rozhodly dvě výborné střely. Díky soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 11:6
Ukončení 3. části
40 Vaverčák pohřbil naděje hostů a gólem do prázdné rozhoduje zápas.
00 Poslední minuta a Boleslav drží domácí v tlaku.
57 Boleslav v 6.
56 Timeout
32 Všichni hráči jsou nabuzení a oba týmy chcou vyhrát. Vidíme krásný florbal.
08 Zápas rychlích otoček, opravdu neskutečná třetí třetina.
07 Timeout
00 Vaverčák netrefil odkrytou bránu po krásné nahrávce Švábíka.
10 A další otočka, opět během chvíle a teď zase vede Boleslav.
09 A máme srovnáno. Krásná kombinace až do prázdné brány, kterou zakončil Jakub Hart.
40 Doufám, že se dnes představí druhá neostřílená puška z dorostenců Mára Pařenica, který dostal nominaci na dnešní zápas, ale zatím do něho nezasáhl.
04 Kalousek míří do tyče.
40 Už dnes v pořadí třetí co zakopl, tentokrát to byl Svozil a pomalu se sune na lavičku.
51 Koudelka teď předvádí jsou kvalitu dvěma monstr saves.
07 Neskutečně otočený stav utkání a Boleslav, která vpodstatě celý zápas až na začátek vedla, teď prohrává o gól po minutě třetí třetiny.
37 Rychlý gól domácích a je srovnáno. Z voleje se prosadil Zukal.
01 Bule pro domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 12:3
Ukončení 2. části
40 Vaverčák teď spíš mířil na homerun.
00 Poslední sekundy druhé třetiny.
40 Svatoň se pokoušel o takzvaný michigan, ale bohužel mu nevyšel.
08 Duben spálil tutovku ze středu.
00 I když domácí ještě nadali gól v druhé třetině, tak do ní nastoupil uplně jiný tým, než do té první. Buldoci jsou dravější, rychlejší a opravdu chybí jenom góly i šančí je dosti.
13 Buldoci mají neskutečný tlak, ale chybí gól, tlačí ho tam už i očíma a říkají si, ať to tam už spadne.
31 Dobrá střela Veselovského ze středu, ale skončila na horní sítce hostí.
59 První přesilovka i pro domácí.
58 Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva na 2 minuty za sekání
42 Vágner sám před bránou, ale Zlatohlávek pohotově ramenou vyráží.
45 Kalousek teď byl sám před bránou s Vágnerem, ale opět to nevyřešil dobře jako v první třetině, tentokrát poslal špatnou nahrávku.
12 Feigl teď zakopl o vlastní nohu a Vaverčák mohl  jít málerm sám na bránu.
01 Bule pro hosty.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 6:12
Ukončení 1. části
44 Buldoci mají v dnešní zápase krásně zahrávání standartek z rohu soupeře, ještě to žádný gól nepřineslo, ale věřím, že hosté z toho rádi nejsou.
57 Koudelka si nepokryl bližší vingl, ten Hart trefil přesně.
05 Krásná kombinace domácích kdy na jejím konci byla střela Veselovského, která letěla pouze na břevno.
41 Duben teď vystihl rozehrávku domácích a proběhl jako vítr, ale gól vstřelil až po písknutí, které signalizovalo přestupek.
08 Krásná střela Bergmana na zadní tyč a stav je srovnán.
16 A první přesilovou hru uvidíme už v první třetině.
15 Vyloučen hráč #29 Radim Švábík družstva na 2 minuty za opakované přestupky
46 Jelínek dnes hraje debut za juniorský tým domácích a rovnou v první lajně.
38 První gól jsem neviděl, protože jsem vám psal zápis o ději utkání, ale vím, že ho dal kapitán domácích a byl bez asistence :).
54 Boleslav je zatím víc na míčku a krásně kombinují u domácích v pásmu.
42 První pěkná sřela o kterou se zasloužil Vágner, Zlatohlávek ale pohotvě pokryl.
02 Zukal se zasloužil o rekord nerychleji zlomené hokejky, přesně dvě vteřiny mu trvalo než se mu jeho milovaná rozpadla na dva kusy.
01 Úvodní bule pro hosty.
Zahájení utkání.
00 Krásné sobotní odpoledne od nás ze Sportpointu. Vítáme všechny čtenáře na onlinu zápasu 21. kola CE soutěže juniorů. Junioři Bulldogs Brno vyzvou Předvýběr.CZ Florbal MB. Souboj aktuálně třetího a sedmého týmu. Domácí táhne hlavně první lajna. Kdo to nestíhá na halu nemusí smutnit. Dnešní zápas se vysílá i na tvcomu: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/218483-CE-liga-junioru-Bulldogs-Brno-PredvyberCZ-Florbal-MB.htm?fbclid=IwAR2jefrvT2-hWaJUnQA0WZH0GguWfd6fG8J7S1TPoMheA1BZ62prQr4q570