1
2
3

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:3
branky: 3. Michal Antonín Malhocký, 14. Jakub Pluhař, 15. Adam Bureš, 19. Vojtěch Panuška, 23. Daniel Péc, 27. Adam Kučera, 30. Matěj Čelakovský - 31. Daniel Grézl, 47. Daniel Grézl, 50. David Veleba; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Adam Draslar 26 - Miroslav Kovařík 38; po třetinách: 4:0, 3:1, 0:2
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Když chceme uspět v takovémto utkání musí být naše nasazení a intenzita pohybu od začátku na maximum. To se bohužel v první půlce zápasu s náma nepotkalo, ale přidružila se i kvalitní impotence v zakončení takže zápas byl rozhodnut po druhé třetině. Až teprve pak,  jsme začli hrát ve vyšším tempu samozřejmě soupeř povolil a my skorigovali stav utkání. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Velmi slušné dvě třetiny. Ve třetí už jsme více zkoušeli a projevilo se to na předvedené hře. Musím kluky pochválit za základní část. První místo se počítá a teď už se budeme připravovat na play-off. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 9:10
Ukončení 3. části
56 Střela ze sehrané standardky trefuje čepel Krieglera.
54 Timeout
54 Čeká nás standardka hostů na hraně velkého brankoviště.
50 Obrovská šance Bohemians - Draslar si na své konto připisuje další důležitý zákrok.
26 Domácí sice na míčku, ale nedaří se jim přesunout hru z obrany.
40 Malhocký jde na středu do střely. Míček mu sjíždí a hosté ihned vyčíhli šanci a jdou do protiútoku.
49 Ani hosté nezůstávají pozadu a nenechávají Draslarovi chvilku oddychu.
08 Další  neproměněná šance domácích. Tentokrát Křepinský sám na brankáře.
55 Nedáš, dostaneš? Málem jsme to tady měli. Draslar naštěstí chytá.
47 Péc okrádá Trnku o míček a jde sám na Kovaříka. Ten jeho koupačku prokoukl a chytá.
25 Domácí v obří šanci. Neprve neproměňuje Kučera. Ze středu Bureš přirhává na Malhockého - jeho střelu z první zachytil Kovařík v libovém přesunu.
30 Druhá domácí lajna pod tlakem rozjeté Bohemky. Draslar naštěstí bez zákroku.
55 Domácí točí míček okolo bránící Bohemky. Bureš od půlky pálí. Kovařík chytá.
02 Bürger v další šanci hostů. Draslar se vysouvá a chytá.
31 Přihrávka na zadní tyčku, kde Veleba míček doťukává do odkryté branky.
45 Další střela, ale druhého z rodu Trnků - Čelakovský blokuje.
35 Trnka obíhá Čelakovského a střeílí - příliš vysoko.
00 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40 Hezká akce Bohemky, kterou Draslar likviduje.
16 Standardka domácíh na pravém mantinelu. Bureš na Hozmana na středu, který z první střílí - trefue však první blok.
53 Mühlfait se vymotává na střed, míček mu sjíždí. Ujímá se ho Hrbáček, který těsně přestřeluje.
22 Přihrávka na Grézla, který z první prostřeluje Draslara.
04 Standardka hostů od levého mantinelu. Bürger ve výběhu - Carvan mu míček vypichuje.
15 Balonek si sice točí mezi domácími, nicméně obrana Bohemky je nepouští do nebezpečnější šance.
30 Kroužek ze středu - Draslar s klidem chytá.
35 Přihrávka na volného Ozimého, ten však míček netrefuje tak jak si představoval.
01 Buly pro Bohemians. Panuška s Hozmanem okamžitě vytváří tlak.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 16:9
Ukončení 2. části
53 Nepřesnost na streně domácíh a Bohemka ještě v poslední šanci třetiny.
21 Poslední minutka pod taktovkou domácíh ve značně klidnějším tempu.
42 Trnka ve výběhu, už už bude střílet, ale Kučera mu na poslední chvílí krade míček z čepele.
17 Standardka domácíh na středu. Kučera střílí z výběhu - Kovařík rukou vyráží.
55 Mühlfait zachytává přihrávku a vytahuje hru. Přihrává na Bureše, který mu míček posílá zpět do velkého brankoviště.
21 Trošku se nám to na hřišti přiostřuje.
08 Další střela hostů. tentokrát Kún blokuje.
45 Hozman zachytil nebezpečnou Velebovu přihrávku a domácí v brejku.
10 Hra se teď rychle přesouvá ze strany na stranu.
06 Vašíček dneska Draslara zkouší, ale zatím ne a ne si najít cestu ke gólu.
25 Kyselka v obrovské šanci - první střelu Draslar vyráží, dorážku už chytá.
03 Čelakovský proťukává míček backhandem na Hrbáčka, bežícího mantinelu, ten přestřeluje.
18 Podobná situace, tentorkát se Grézl prosazuje.
15 Přihrávka za standardka na Grézla, který střílí ze středu.
43 Čelakovský si s Kovaříkem pořádně pohrál a nájezd proměňuje.
55 Málem jsme tu měli další gól domách z velkého brankoviště - bohužel byl míček odehrán příliš vysoko.
22 Vašíček a jeho bomba ze středu - Draslar vyráží.
54 Kučera se vymotává na střed a s klidem posílá míček Kovaříkovi za záda.
25 Brejk Bohemky překazil Panuška a domácí opět na míčku.
44 César a jeho střela od levého mantinelu - branku sice trefuje, ale pouze její vnější konstrukci.
13 Parádní akce třetí formace Tatranu. Kovařík si připisuje důležitý zákrok.
11 Nekompromisní Péc posílá vymetá levý horní růžek.
05 Ozimý a jeho střela přes bránícího hráče - míří přílíš vysoko.
36 Hrbáček získává míček pro domácí, přechod do útoku mu však nevychází.
06 Přihrávka na Trnku, který netrefuje odkrytou branku.
59 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva na 2 minuty za držení
52 Další střela na Draslara. Hosté jsou po přestávce podstatně aktivnější.
14 Ozimý a jeho střela z první - bohužel příliš nad.
01 Buly pro Bohemku, která je ale ihned pod tlakem.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 20:10
Ukončení 1. části
55 Poslední vteřiny první třetiny a hosté ještě zkouší stáhnout náskok domácích. Vašíček na Draslara nevyzrál.
55 Divočina před Draslarovou brankou.
25 Čelakovská a jeho střela - Kovařík vyráží - Hrbáček se zkouší prosadit z dorážky.
15 Velká šance pro hosty - Nový Draslara neprostřelil.
02 Panuška natahuje a prossazuje se Kovaříkovi pod ruku.
20 Bureš získává míček za brankou hostů a přihrává na Carvana ve velkém brankovšiti. Jeho střelu Kovařík vyráží.
25 Trnka přihrává před branku na Fryše, který chce zakončovat - Draslar však zasahuje a míček chytá ještě před střelou.
05 César pálí od levého mantinelu - přestřeluje.
01 Standardka hostů na útočné polovině. Vašíček z výběhu zakončuje - tři tyče však netrefuje.
03 Přihrávka před branku, která už už vypadala ztraceně. Bureš míček dobíhá a jednou rukou trefuje míček a prosazuje se k levé tyči.
18 Pluhař z hrany velkého brankoviště posílá míček k zadní tyči.
00 Pluhař z rohu přihrává před branku na Hrbáčka - ten skákavý míček netrefuje.
36 Malhocký posílá krosovku na Hozmana, který z prnví střílí po zemi - Kovařík nohou zasahuje.
20 Rosa přihává na úplně volného Pécáka. Ten si pokoupal Kovaříka, ale trefuje břevno.
33 Bürger elegrantně získává míček a hosté ve velké šanci. Finální střela bohužel nevychází.
02 Nový v šanci - bohužel přestřeluje.
20 Panuška backhandem přihrává na střed na Hozmana - jeho přihrávka byla těsně zachycena obranou Bohemians.
05 Mühlfait se prokličkovává na střed a přihrává, dostává přihrávku zpět a přhrává do velkého brankoviště.
19 Rosa a jeho střela od pravého mantinelu - další úspěšný zákrok pro Kovaříka.
37 Hrbáček a jeho střela z otočky - dobře postavený Kovařík opět vyráží.
38 Standradka domácích na útočné polovině. Kún přihrává na Kučeru na polovině, která posílá bombu na Kovaříka - ten vyráží.
30 Bohemka na míčku. Grézl posílá míček po mantinelu do rohu. Bureš to čekal a je u míčku v rohu dříve než Vašíček. Domácí opět na míčku.
54 Ozimý a jeho otočka, která zmátla jak Hrbáčka, tak Čelakovského.
54 Malhocký střílí nad pravé rameno Kovaříka a otvírá dnešníh skóre.
11 Bohemka na míčku. Po mantinelu se hosté dostávají na útočnou polovinu. nicméně tentokrát bez střely na branku.
25 Domácí tým na míčku a tatranská přípravka fandí o sto šest.
10 Draslar si připisuje první zákrok.
42 Další standardka pro domácí - tentorkátt na středu. Čelakovský natahuje a střílí - míček prolétá okolo branky, ale zůstává ve hře.
23 Standardka domácíh na útočné polovině. Hozman přihrává na Kúna, ten bohužel nezakončuje.
01 Útkání bylo zahájeno a úvodní buly získává Kún pro Tatran.