1
2
3

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 4:5p
branky: 13. Hugo Hübner, 40. Martin Čermák, 41. Šimon Procházka, 52. Martin Čermák - 25. Adam Zukal, 35. Petr Vaverčák, 38. Jakub Hanzelka, 39. Adam Zukal, 64. Adam Zukal; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 18 - Martin Koudelka 17; po třetinách: 1:0, 1:4, 2:0, 0:1
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Z naší strany dnes koncert neproměněných šancí a velké množství špatných rozhodnutí. Mohu pochválit hru v přesilové hře a v oslabení, ve kterých jsme vstřelili většinu dnešních branek. Tento víkend nám ukázal, že musíme chtít víc a ne se přizpůsobovat. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za 5 bodový víkend.  nAVÉ BULLS! :)
Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Brno lepším týmem. Technicky, hrou na míčku, pohybově. I když nás to teď může mrzet, tak si ubojovaného bodu ceníme. Co se nedá odpustit jsou tři inkasované branky ve vlastní přesilovce. Jinak po 60 minutách 4:1. Výborný přístup a koncetrace od našich hráčů. Kvalita a důlsednost v obraně. Tohle před playo-off potřebujeme. Díky za zápas.
13 Timeout
13 Brno vytahuje taktický tah a pokusí se vstřelit branku v 6ti.
00 Probíhá poslední minuta utkání.
59 Hübner se pokoušel procpat balon pod ruku chytajícího Koudelky.
00 Výborný Janoušek vychytal Vaverčáka.
53 Tomášek přehrává vzduchem na Čermáka, ten zkušeně doťukává míček až za záda Koudelky.
35 Další Čikovu ránu vyhmátl na poslední chvíli Koudelka.
29 Čikův pokus pouze do hrudi bránkáře hostí
14 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva na 2 minuty za blokování florbalky
55 Odložené vyloučení, domácí v 6ti.
31 Koudelka vytáhl balon mířící do šibenice.
40 Vágner prolétl hříště, pálí však pouze do hrudi Janouška.
35 Tomášek se dostal k samostatnému úniku, jeho kličku ale Koudelka prokoukl.
45 Vágner se dostal k dorážce, Janoušek pozorný.
53 Procházka se zkušeně prokličkoval zpoza brány až ke gólu.
28 Čika prozkoušel Koudelku.
01 Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 5:7
Ukončení 2. části
49 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva na 2 minuty za sekání
30 Domácímu celku dnes přesilové hry opravdu nesedly a Brno se raduje z další vstřelené branky.
46 Koudelka výborným zákrokem vychytal ránu Čermáka.
08 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva na 2 minuty za sekání
28 Prudil napaluje spojnici.
07 Vaverčák se prosazuje v oslabení a strhává vedení na stranu Brna.
31 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
05 Hosté v plném počtu.
59 Matějka se pokusil z předbrankového prostoru dotečovat balon za záda brankáře, neúspěšně.
05 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
05 První přesilovou hru utkání si vyzkouší i domácí Kladno.
05 Situaci 3na1 osamocený Frýba dokázal ubránit.
14 Zukal trefuje těžký balon z výšky a využívá tak přesilové hry.
48 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva na 2 minuty za sekání
45 Odložené vyloučení kladenského Bémy.
05 Brněnští se dostali ke střele i následné dorážce, na Janouška ale byli krátcí.
02 Spurný zblokoval ránu Vaverčáka.
32 Růžička si dobře nalezl volný prostor pro nahrávku, jeho střela už tak dobrá nebyla.
01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají domácí.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 4:6
Ukončení 1. části
00 Náhra přes šíři hřiště odkryla Zukalovi kladenskou branku, střela mu ale nevyšla ideálně.
17 Další výborná rána Brna pouze do tyče.
32 Skvělá série nahrávek sice rozebrala obranu Kladna, ale na vstřelení gólu nestačila.
42 Čika vypíchl míček a dostává se až ke střele.
12 Hübner proběhl podél mantinelu a s ledovým klidem zakončuje.