1
2
3

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:8
branky: 7. Martin Čermák, 11. Ferdinand Tomášek, 14. Šimon Procházka, 39. Ferdinand Tomášek, 41. Matyáš Růžička, 43. Ferdinand Tomášek, 51. Ferdinand Tomášek, 52. Martin Čermák, 57. Ferdinand Tomášek - 15. Aleš Fanta, 17. Lukáš Boček, 19. Lukáš Boček, 20. Aleš Fanta, 28. Aleš Fanta, 43. Aleš Fanta, 43. Adam Drga, 49. Jeroným Škvařil; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jakub Tázler; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 16 - Radim Tomšík 15; po třetinách: 3:4, 1:1, 5:3
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér): Dnes jsme si bohužel nezasloužili ze zápasu odvézt body, ikdyž to bylo na skóre do posledních minut vyrovnané. Soupeř nám přes většinu zápasu diktoval tempo a my jsme nebyli schopni toto překlopit na naši stranu. Od našich výkonů očekáváme mnohem více a musíme to umět prodávat každý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Pro diváky asi super zápas. Já jsem na infarkt.  nDneska jsme střídali skvělý pasáže hry s výpadkama. Na to že jsme byli rádi, že jsme se vůbec na dnešek dali dohromady, tak super výkon. Jsem hrdý na kluky jak to zvládli. Skvělý povzbuzení do zítřku. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
Střely ve 3. části: 12:10
Ukončení 3. části
00 Probíhá poslední minuta utkání.
48 Brno zkouší hru v 6ti.
22 Timeout
08 Křížův pokus ze slibného prostoru vysoko přestřeluje branku hostí.
14 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50 Tomášek přehrává přes šířku hřiště, Čermák se nemýlí.
34 Tomášek opět ukazuje své kvality, golfem od mantinelu propaluje další gól.
54 Škvařil z půlky propaluje vše, co mu stálo v cestě a Brno uskakuje opět o dva góly.
28 Fanta míjí odkrytou bránu.
44 Hekl dobře zachytil balon.
19 Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva na 2 minuty za bránění ve hře
20 Čika shazuje na Čermáka, ten z úhlu míjí branku hostí.
21 Tomášek perfektně trefuje těžký skákavý balon.
28 Tomášek nahrává na Růžičku, kterému se tak odkryla branka, díky tomu už neměl problém skórovat.
01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté, hned se tlačí do střely a Hekl má plné ruce práce.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 6:5
Ukončení 2. části
22 Boček crossově přehrává hříště, následná střela ale neměla dostatečnou razanci.
22 Rychlá série nahrávek z první končí Tomáškovou ránou těsně nad brankou hostí.
40 Čikovu ránu od půlky vyráží Tomšík předloktím.
14 Tomáškův pokus z půlky trefuje pouze mantinel.
20 Gutova střela se odráží od břevna dolů, ale brankovou čáru balon nepřekročil.
50 Čika pouze do bloku.
30 Kladenská přesilovka vyloženou šanci nepřinesla.
42 Fanta vypíchl balonek a v samostatném úniku se prosazuje.
24 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
20 Drga J. pálí těsně mimo branku
54 Veselý prozkoušel brankáře hostí.
47 Dorážky hostí byly setkány pouze s důrazem Kladna, který balonek nepropustil k brankáři.
20 Růžička v šanci netrefuje ideálně balon, který se svezl pouze pouze do náruče Tomšíka.
56 Čermák probíjá hřiště až za branku, jeho náslendá nahrávka ale recipienta nenalezlo.
21 Dlouhá nahrávka na osamoceného Čermáka čekajícího před brankářem hostí končí tečí mimo branku.
01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 6:9
Ukončení 1. části
03 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva na 2 minuty za bránění ve hře
27 A Brno je již na dostřel.
10 Hekl si připisuje další zákrok.
20 Fanta z vytočení propaluje balonek až za záda Hekla.
05 Procházka těžký balonek z výšky krásně trefuje.
42 Tomášek střelou tahem jednoduše navyšuje vedení Kladna.
32 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva na 2 minuty za sekání
20 Odložené vyloučení, Kladno zkouší s prázdnou brankou
48 Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva na 2 minuty za sekání
47 První přesilovou hru utkání si vyzkouší hosté.
53 Odraženou Tomáškovu střelu uklízí za záda brankáře Čermák.
44 Čermákovo shození z rohu na střed perfektně prošlo na Růžičku, ten ale míří vysoko nad.
23 Zichova střela kladenskou branku neohrozila.
03 Prouzkoušení Hekla ve zmatečné situaci s poskakujícím balonkem podél brankoviště nakonec domácí ustáli.