1
2
3

ACEMA Sparta Praha UNYP - Bulldogs Brno 1:4
branky: 29. Vojtěch Andrášek - 32. Adam Zukal, 49. Petr Vaverčák, 50. Martin Svatoň, 60. Adam Vágner; rozhodčí: Petr Herman - Jakub Tázler; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Michal Norek 16 - Martin Koudelka 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:3
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Do Prahy vzkazuji, že naše pohádka stále pokračuje a to díky tvrdé práci, kterou odvádíme. Chtěl bych poděkovat hráčům za dnešní výkon, kdy můžeme slavit 2.vítězství nad Spartou, a to díky naší aktivní hře směrem do útoku - 3 krásné góly a čekající rozehrávce soupeře, který nechtěl hrát. Mrzí mě, že pražské týmy se přestávají soustředit na vlastní práci, kdy mají skvělé zázemí a hráče, aby předváděli výkony na vysoké úrovni. Za to tady máme pražské slzy. Mockrát děkuji fanouškům za podporu a hráčům za celý víkend! AVÉ BULLS!
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Dnes nás může mrzet ztráta bodů, protože utkání bylo celé v naší režii, Mourek by byl hrdý na takto kvalitní autobus. Na balonku jsem si zahráli až až, ale chyběla nám hladovost a sebevědomí ve finální fázi hry. Místo budování gólového náskoku za stavu 1:0 dostaneme 2 góly z ničeho. Pro nás pozitivum za předvedenou hru, do play-off budeme připravení. Děkujeme za zápas.
Střely ve 3. části: 8:8
Ukončení 3. části
20 Timeout
52 Vyloučen hráč #8 Maxmilián Škoda družstva na 2 minuty za sekání
30 Intenzita stále stoupá. Hraje se ve velkém tempu.
30 Trio Bláha, Muhlfait, Kos dusili obranu Bulldogs. Pro Spartu nedostatečně.
52 Sparta se snaží utáhnout obranu Brna. Zatím neúspěšně.
05 Andrášek nyní poslal velmi nebezpečnou střelu. Brankář hostů střelu vyrazil nad.
19 Dvoubrankové vedení pro hosty  z Brna! Svatoň dostal míček před samotného Norka, počkal si se zakončením a vymetl horní růžek branky.
12 Velmi dobře sehranou standardní situací v útočném rohu, se Brno dostává do vedení.
44 Z tribuny se ozvalo "ty bláho" po chybě Bláhy. Nabídnutou šanci Vágner poslal do sítě. Do té za brankou.
47 Do střely od mantinelu se dostal Cígler. Brankář hostí si se střelou poradil.
20 Intenzita tempa graduje, každý souboj o míček se počítá.
53 Sparta začíná třetí třetinu na dvě pětky.
48 Kos nyní nabídnul Vaverčákovi velkou šanci. Norek hájí svojí branku, jako zeď.
55 Hra vypadá rozvážně, jako v první třetině. Je však vidět na obou týmech, že jsou hladovější po brance.
23 Hned na začátku třetí třetiny se do obrovské příležitosti dostal Cígler po zaváhání Bulldogs ve své rozehrávce. Brankář hostujícího celku střelu zachytil maskou.
Zahájení 3. části
00 Úvodní vhazování třetí částí vyhrávají hosté.
Střely ve 2. části: 7:4
Ukončení 2. části
37 Na konec třetiny se Bulldogs dostali do brejku, míček skončil v boční síťce.
18 Hra 4na4 nepřinesla žádné zajímavé situace.
38 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva na 2 minuty za držení
38 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva na 2 minuty za držení
38 Drba s Vágnerem se nyní zaklínili do sebe. Rozhodčí vyloučili oba hráče za vzájemné držení.
15 Za vyrovnaného skóre se hra vrací do většinového obrazu. Sparta hraje trpělivě s míčkem, Bulldogs čeká na špičkách na své polovině.
03 Bulldogs vyrovnávají. Obrana Sparty tečovala střelu Brna, která by nejspíš minula branku, do vlastní branky.
43 Obdržená branka Brněnské buldoky nabudila, hrají mnohem aktivněji s míčkem.
18 Havlina opět minul míček, když ho křížnou přihrávkou našel Bláha.
50 Velmi nebezpečnou střelu poslal Vágner, Norek chytá.
03 Ze standardní situace se střelou nad nohu prosadil Andrášek. Sparta otevírá skóre utkání.
13 Bulldogs si vypracovali v pressingu také svojí první obrovskou šanci. Po odrazu od mantinelu byl sám před brankou Kalousek. Branku přestřelil.
22 Muhlfait si prohodil v útočném rohu soupeře a nabídnul Havlinovi prázdnou branku. Havlina nebyl připravený, míček projel vedle.
15 Sám na středu se nyní objevil s míčkem Novák. Nezpracoval míček precizně a tak se nedostal ani ke střele.
30 Tempo na začátku třetiny je mnohem intenzivnější, než v té první.
55 Bulldogs hledají často příležitosti do pressingu.
45 První střídání připomíná obrázek první třetiny. Sparta hraje trpělivě s míčkem, Bulldoci brání své území.
Zahájení 2. části
00 Úvodní vhazování ve druhé části vyhrávají domácí.
Střely v 1. části: 6:7
Ukončení 1. části
04 Nyní si poprvé zkouší postupnou rozehrávku hosté. Sparta čeká na zaváhání.
30 Z odrazu od mantinelu se dostal ke střele Mervart. Koudelka střelu vyrazil maskou.
17 Bulldogs hledají příležitosti k pressingu, Sparta stále hraje trpělivě a sebevědomě s míčkem.
14 Sparťané hrají opět trpělive s míčkem, Bulldogs střeží svojí polovinu velmi pečlivě.
20 Sparta hned po oslabení hraje s míčkem. Dvě střídání nyní zahrála v pásmu Bulldogs.
47 Hosté přesilovku nevyužili ve svůj prospěch.
19 Bulldogs se stále nedaří dostat ke střele na branku. Nyní trefili blok domácích 3x za sebou.
40 Úvodní minutu přesilovky se Bulldogs nepodařilo zavřít Spartu ve vlastním pásmu. Sparta naopak hrála spoustu času s míčkem.
41 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva na 2 minuty za hrubost
41 Máme první vyloučení v tomto zápase. Domácí Drba se ohnal po souboji po soupeři, a rozhodčí zákrok posoudili jako zbytečný, tudíž Drba dostal dvě minuty za hrubost.
40 Sparta stále drží míček, Bulldoci si střeží svojí půlku velmi pečlivě.
30 Jedna špatná přihrávka v rozehrávce Sparty a Bulldogs okamžitě přistoupili k hráči. Velmi rychlý přesun ze zatažené obrany do pressingu.
44 První dvě střídání má na florbalkách míček spíše Sparta, hraje trpělivě postupný útok.
25 Hned první střídání napovídá, že se bude hrát velmi kvalitní florbalový zápas. Hraje se o cenné body na vrchu tabulky.
Zahájení utkání.
00 Právě nám začalo další kolo juniorské CE ligy. Úvodní vhazování vyhrávají domácí.