1
2
3

PSN Tatran Střešovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:4
branky: 15. Matěj Čelakovský, 24. Vít Hrbáček, 37. Matěj Čelakovský, 38. Matěj Čelakovský, 39. Vít Hrbáček, 44. Lukáš Procházka, 49. Vojtěch Panuška, 60. Václav Bajko, 60. Adam Bureš - 5. Aleš Fanta, 31. Ondřej Valeš, 36. Mikuláš Weinstein, 40. Patrik Synek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Lev Kliment 31 - Daniel Hampl 26; po třetinách: 1:1, 4:3, 4:0
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Brno dnes zvládlo odehrát velmi kvalitní dvě třetiny. Trápili jsme se v koncovce a naopak soupeř nás svým důrazem a nasazením velmi potrápil. Děkujeme Gullivers za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. .
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér): Rychlý fyzický zápas, s kvalitním soupeřem, stejně jako včera. Přestože máme herní progres, stále rozhoduje hlavně ofenzíva a střelba, ve které dnes soupeř ukázal větší kvalitu než my, proto zvítězil. Děkujeme za soupeři za utkání a fanouškům, co se za námi přijeli podívat za podporu.
Střely ve 3. části: 7:12
Ukončení 3. části
25 Vypadá to, že Tatran definitivně obrací zápas na svou stranu.
09 Početní převaha Brna zatím nic moc nepřinesla.
00 Brno v šesti
59 Timeout
30 Tentokrát zvoní tyč v brankovišti Tatranu.
10 Gullivers nic nevzdává a stále hledá střelecké příležitosti.
43 Rozehrávka Tatranu končí znovu na tyčce. Hosté mají dnes velmi dobře postavenou branku.
29 Procházka ve výborné střelecké pozici, ale střílí vedle.
42 Brno zatím domácí branku zásadně neohrozilo.
20 Vyloučen hráč #92 Matěj Čelakovský družstva na 2 minuty za sekání
20 Gullivers má ideální příležitost vrátit se v přesilovce do hry o body.
06 Bureš po neskutečně rychlém přenesení hry trefuje spojnici.
08 Kliment teď uklidnil svůj tým chycenou dorážkou a Tatran v klidu rozehrává.
40 Panuška vystihl přihrávku Brna a v úniku přesně zakončuje do hostující branky.
15 Valeš zkusil, Kliment chytá.
20 Gullivers zatím pečlivě kombinuje a čeká na střeleckou příležitost.
56 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva na 2 minuty za blokování florbalky
25 Odložené vyloučení. Brno v šesti.
12 Nebezpečnou střelu z půlky vyslal Pozler. Kliment opět chytá.
37 Šestou branku doráží do branky Lukáš Procházka po střele Adama Bureše.
10 Hosté z protiútoku, Kliment chytá.
49 Perfektní souhra domácích, Panuška ovšem ve finální střele netrefuje bránu.
35 Třetí třetina bude asi pěkná divočina, hostům teď pomohla tyč
59 Hra je stále velmi rychlá, první pořádnou střelu poslal Panuška.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 17:13
Ukončení 2. části
25 Gullivers se ale nenechali rozhodit a obratem snižují stav.
08 Tatran se rozjel, Čelakovský teď vyslal střelu, kterou Hampl s velkým štestím vyrazil.
39 Tatran odskakuje do dvoubrankového vedení po přesné střele kapitána Hrbáčka.
55 Jak málo stačí. Matěj Čelakovský po přesné přihrávce posílá střelu po zemi, která krásně dojela do hostující branky.
25 Několik vteřin na to si Čelakovský zvedá náladu, protože přesnou střelou nad nohu srovnává stav.
13 Matěj Čelakovský si pěknou stahovačkou prošel přes hostující obranu, míček mu v poslední chvíli sjel.
13 Gullivers se po pěkné akci Kose s Weinsteinem dostává do vedení.
03 Šolle zkusil pozornost Hampla.
50 Procházka mohl domácí poslat do vedení po zajímavé střele Panušky.  Dorážka však nebyla úspěšná.
12 A další nebezpečné dorážky teď likvidoval domácí brankář.
53 Gullivers teď doslova rozebrali tatranskou obranu a zaslouženě srovnávají stav.
25 Kos po slibné rozehrávce střílí nad.
59 Hra je velmi tvrdá. Za poslední minuty bylo k vidění několik zákroků na hraně, zdravotník se zatím moc nenudí.
04 Chvíli se zdálo, že Gullivers vyrovnávají, rozhodčí ale ukazuje, že byl míček trefený v brankovišti. Hra pokračuje dál.
24 Tatran teď mnohem aktivnější než Gullivers, na hřišti můžeme vidět jednu nebezpečnou střelu za druhou.
01 Opět Panuška před hostující branou, tentokrát to pro Brno skončilo dobře.
49 Panuška našel Hrbáčka přímo před brankou, ten měl už poměrně lehkou práci.
50 Synek velmi nepříjemnou střelou zaskočil domácího brankáře. Naštěstí pro Tatran situaci zvládl dobře.
00 Gullivers kombinuje na útočné polovině.
58 Panuška na Čelakovského, to byla paráda, druhý jmenovaný poslal střelu pouze do hostujícího brankáře.
27 Macháček zkouší pozornost Hampla, ten je na druhou třetinu připravený.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:10
Ukončení 1. části
00 Drga prověřil domácího golmana, ten se ale nenechal zaskočit.
31 Tatran je jistější na balónku nez na začátku zápasu. Hezkou kombinaci zakončuje Macháček střelou těsně vedle.
29 Péc po hezké souhře trefuje jen boční síť.
15 Lev Kliment teď podržel svůj tým výborným zákrokem.
53 Tatranu se nakonec podařilo zakončit a to hned úspěšně. Matěj Čelakovský srovnává stav po nahrávce Malhockého.
20 První minuta přesilovky pryč a Tatran výrazně ještě neohrozil branku.
21 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva na 2 minuty za sekání
21 Tatran čeká první přesilovka, uvidíme zda budou jejich kombinace přesnější než dosud.
50 Kliment se teď postaral o infarktovou chvilku pro domácí fanoušky, naštěstí vše dobře dopadlo.
12 Křepinský byl blízko vyrovnávacímu gólu. Dorážka mu nesedla.
18 Slibnou šanci domacích chytá Hampl.
30 Další střela Bureše do tyčky.
14 Bureš trefuje rameno hostujícího brankáře.
50 Macháček se dostal do slibné střelecké pozice. Jeho střela byla nepřesná.
40 Valeš vyslal tvrdou střelu, která těsně minula domácí branku.
55 Tatran je teď lehce zaskočený, zdá se, že si útočnou fázi více připravuje a hra se lehce uklidnila.
33 Jistější na balónku byl sice Tatran, ale Brno dokázalo dotlačit míček za Klimentovo záda a otevřelo tak dnešní utkání.
08 Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím jsou jistější na balónku domácí.
37 Čelakovský označkoval tyčku.
17 Utkání začalo velmi ostře. Další pokus Tatranu připisuje Péc.
42 První ostrou střelu počítá Tatran, Hampl je připravenhý na svém místě.
01 Úvodní vhazování pro hosty.
Zahájení utkání.
00 Vítejte u online přenosu 18. kola CE juniorů mezi PSN Tatran Střešovice a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Zápas začne za několik minut.