1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - Kanonýři Kladno 10:1
branky: 3. Filip Bergman, 14. Filip Bergman, 17. Ondřej Duben, 19. Ondřej Pužman, 23. Jakub Hart, 39. Jakub Šourek, 41. Kryštof Kostroun, 43. Ondřej Pužman, 50. Filip Bergman, 53. Ondřej Pužman - 15. Matěj Půček; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Matěj Veselý 8 - Lukáš Hekl 13, Matěj Staňka 3; po třetinách: 4:1, 2:0, 4:0
Komentář hostů Minář Stanislav (Asistent trenéra): Dneska soupeř o parník jinde, kvalita byla od začátku do konce na straně domácích. Soupeři jsme nabídli plno přečíslení, které chladnokrevně využíval. Mrzí nás že jsme ani za rozhodnutého stavu nebyli odvážní s míčkem. Věříme že se tedka v tréninku kvalitně připravíme na daší zápasy a budeme také těžit z dnešní lekce.
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Dnes rozhodla první třetina a to, že jsme dobře zachytávali nebezpečné brejky soupeře. Bylo důležité, že udrželi koncentraci do konce zápasu. Oproti včerejšku jsme byli celkem produktivní a důslední v obraně. Díky soupeři a fanouškům.
Střely ve 3. části: 7:4
Ukončení 3. části
00 A to je z dnešního zápasu všechno. Mladá Boleslav poráží Kladenské florbalisty 10:1. Tímto se s Vámi z mladoboleslavské haly loučím, přeji krásný zbytek nedělního večera a poklidný vstup do nového týdne
00 Začala polsední minuta dnešního zápasu.
34 Tomášek chtěl přestřelit Veselého. To se mu povedlo, ale trefil boční síťku.
05 Boleslav Kladno nepouštído výrazných šancí.
02 Mach přestrřeluje bránu.
08 Ondřej Pužman stejně jako Bergman dává třetí gól v dnešním zápase! Na časomíře svítí stav 10:1.
08 Čika v úniku netrefuje bránu.
24 Bergman po návratu z trestné lavice dává svůj třetí gól v dnešním zápase! Potvrzuje tak svoji pozici nejlepšího střelce týmu.
17 Kladno svou přesilovku nevyužilo.
44 Šourkovi s Dubnem se povedlo dostat v oslabení do příležitosti 2 na 1. Nepřesnou přihrávkou o míček přišli.
02 Tomáškovu střelu vytáhl levou rukou Veselý.
17 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva na 2 minuty za sekání
17 Kladno hraje přesiovku.
40 Vrácená výhoda Kladna mu umožňuje pokus o snížení skóre.
20 Boleslavští kontorlují průběh zápasu.
08 Boleslav zatím stejně jako začátek minulý třetiny nepouští Kladno k míčku.
03 Osmý gól Boleslavi dává Ondřej Pužman!
49 Poslední dvacetiminutovku otevírá v první minutě gól Kryštofa Kostoruna!
00 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Matěj Staňka družstva
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 7:2
Ukončení 2. části
00 Siréna ukončila 2.třetinu po které vede Mladá Boleslav 6:1. Za 10 minut zahájíme poslední třetinu základní hrací doby.
33 Šourek po Bergmanově přihrávce dává gól!
57 Čermák se sklouzl po vlastní holi. Odkulhává na střídačku.
36 Svojí premiéru v dresu Mladé Boleslavi si na hřišti právě odehrává Václav Klepal.
33 Červinka trefuje střelou z první tyč.
10 Ani jeden tým se teď nemůže usadit na soupeřovo polovině.
23 Šikovně si Bergman poradil s dvěma hostujícíma hráčema.
10 U mantinelu si nedovoleně počínal Šourek. Kladno má standartku.
48 Emoce na hřišti gradují. Oba týmy začaly hrát agresivněji.
37 Hartovu střelu blokuje nohou Špaček.
17 Tomášek neubránil Bergmana, který na poslední chvíli dostal míček do předbrankvého prostoru, kde si ho přebral Šourek a trefil masku hostujícího brankaře.
47 Kladenští se v této třetině ještě nedostali více méně k balónku.
50 Šourek po Fišerovo přihrávce dostal míček za Hekalovo záda, nikoliv však za brankovou čáru. Štěstí teď stálo na straně hráčů z Kladna.
16 Hart v úniku trefuje Hekalovo svatyni! Boleslav vede 5:1.
16 Bergman neměl daleko ke vstřelení hattricku! O pár centimetrů minul bránu.
01 Začala nám druhá třetina do které vstupují mladoboleslavští svěřenci se tří brankovým rozdílem.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 12:3
Ukončení 1. části
00 Skončila nám 1.třetina a stav utkání je 4:1. Skóre ve 2.minutě otevřel mladoboleslavský Filip Bergman. Utkání pokračuje po desti minutové přestávce.
59 Hart v polsední vteřině netrefuje skákající balónek před prázdnou bránou.
36 Pužman dostal míček až za Heklovo záda! Boleslav zvyšuje skóre na 4:1.
12 Hart otestoval Hekla ten zůstal pozorný.
21 Bergman přihrál volnému Dubnovi, který trefil odkrtou část branky Heklovo branky! Domácí tak opět vedou o dvě branky.
37 Půček trefou z dorážky stahuje skóre na jednobrankový rozdíl!
56 Bergman dává druhý gól v dnešním utkání! Stav 2:0
25 Čika schytal loket do obličeje od Špačka. Hra se přerušila, na hřišti je zdravotník.
01 Tomášek trefuje skákavou střelou tyč!
08 Fleigl trefuje Heklovu masku.
01 Karel Frýba se po rozehrávce pokusil ohrozit domácí branku. Střelou z poloviny hřiště netrefil bránu.
36 Kladenští ubránili mladoboleslavský dvouminutový tlak a pokračují v pěti.
36 Minuta z přesilovky pryč a domácí vyslali 4 střely. Jednu na bránu a tři mimo.
36 Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva na 2 minuty za sekání
58 Horák se dopustil nedovoleného přestupku a rozhodčí drží výhodu. Boleslav bude hrát přesilovku.
15 Volovik našel nabíhajícího Šebka, který z dobré pozice uprostřed útočící polivny netrefil bránu.
37 Bergman stejně jako včera otevírá skóre zápasu! Boleslav vede 1:0.
23 Boleslav svého soupeře ještě nepustila k míčku.
35 Čika strčil ramenem do Bergmana. Rozhdočí tento zákrok vyhodnotili nedovoleně a Boleslav bude mít standartku.
01 Zápas začal! Úvodní buly pro tým hostí.
Zahájení utkání.
00 Krásné nedělní odpoledne. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu CE soutěže juniorů. Dnes hostí mladoboleslavský klub Kanonýry z Kladna. Mladá Boleslav se, po včerejší prohře s Panthers Praha, nachází na 8. místě v tabulce. Její dnešní soupeř včera v napínavém souboji podlehl Black Angles až v prodloužení. Připsal si tak pouze jeden bod, který jim ale na pohyb v tabulce nestačil. Kladenští kanonýři tak stále obsazují poslední místo v tabulce. Boleslav do tohoto zápasu vstupuje jako papírovej favorit. Florbal se ale hraje na hřišti a tak se můžeme dočkat jakéhokoliv výsledku. Uvidíme co nám tenhle zápas 18.kola CE soutěže juniorů nabídne. Úvodní hvizd uslyší diváci přítomni v hale přesně v 16 hodin.