1
2
3

PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 7:3
branky: 13. Matěj Čelakovský, 16. Daniel Péc, 33. Matěj Čelakovský, 50. Daniel Péc, 51. Adam Carvan, 54. Matěj Čelakovský, 57. Lukáš Macháček - 39. Adam Zukal, 42. David Zemánek, 55. Adam Zukal; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Adam Draslar 21 - Filip Prokeš 28; po třetinách: 2:0, 1:1, 4:2
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Dnes po většinu utkání velmi dobrý výkon. Škoda, že jsme soupeře pustili za stavu 3-0 do hry. Nicméně zvládnutý závěr a zazvonil zvonec a pohádky je konec. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Zeman Štěpán (Vedoucí): Až začneme běhat a střílet, tak můžeme vyhrávat zápasy. Doufám, že se borci z tohodle výkonu vyspí a předvedou zítra úplně odlišnou hru na kterou jsme zvyklí. Děkuji soupeři za zápas a v neposlední řadě divákům, kteří vážili cestu do Prahy nás podpořit. Zítra to bude lepší!
Střely ve 3. části: 16:12
Ukončení 3. části
00 Poslední minuta zápasu, Tatran má čtyřgóvý náskok.
00 Hraje se opět v plném počtu hráčů.
24 Domácí hrají v dvojnásobném oslabení, rychle po druhém vyloučení následoval gól brněnského týmu.
00 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva na 2 minuty za blokování florbalky
18 I přes oslabení střílí tým Tatran Střešovice gól.
56 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva na 2 minuty za zdržování hry
13 Tým Bulldogs si bere timeout.
12 Necelou půl minutu po čtvrté proměněné střele dává Adam Carvan z Tatranu Střešovice pátý gól.
53 Tatran Střešovice zvyšuje náskok na 4:2.
11 Opět se hraje v plném počtu hráčů, skóre zatím beze změny.
11 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva na 2 minuty za sekání
36 Domácí zvyšují počet střeleckých útoků na branku Bulldogs.
09 Lukáš Macháček z Tatranu střílí na bránu hostů ale bez gólového zakončení.
45 Ani ne dvě minuty po zahájení třetí třetiny snižují Bulldogs Tatranský gólový náskok.
40 Tatran využil nepřesnou přihrávku k získání míčku, ke střele se ale už nedostal.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 16:8
Ukončení 2. části
47 Tatran si opatrně přirává před bránou, aniž by soupeře pustil k míčku.
17 První gól týmu Bulldogs Brno padl v přesilovce.
02 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva na 2 minuty za hra na zemi
19 Další krásá střela domácích, brankář Bulldogs suverénně vychytal.
41 Adam Carvan (Tatran) posílá silnou střelu na soupeřova brankáře.
36 Tatran podruhé v zápase zaznamenal úspěšnou přesilovku a střílí třetí gól.
21 Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva na 2 minuty za hrubost
21 Bulldogs již počtvrté za zápas budou hrát v oslabení.
13 Bulldogs získali míček a v oslabení stříleli na Tatranskou bránu, zatím jsou ale bez gólu.
35 Vyloučen hráč #13 Martin Ján Osuský družstva na 2 minuty za bránění ve hře
34 Velká šance domácích, brankář Bulldogs nakonec střelu vychytal.
19 Již druhá Tatranská přesilovka v zápase, tentokrát ale nevyužitá.
19 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04 Bulldogs se dostali velmi blízko k Tatranské brance, šanci ale nakonec neproměnili.
29 Rychlé přihrávky Tatranu nakonec nebyly zakončeny střelou.
39 Oba týmy bojují o míček u brány Bulldogs.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 7:4
Ukončení 1. části
00 Minutu před koncem první třetiny vede Tatran Střešovice 2:0.
37 Tatran využil přesilovku a střílí druhý gól.
23 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva na 2 minuty za sekání
15 První gól zápasu střílí Tatran Střešovice.
30 Holásek Lukáš (Bulldogs) běžel skoro samotný k Tatranské brance, brankář ale střelu vychytal.
00 Prvních deset minut zápasu uběhlo, zatím bez gólu.
54 Tatranská střela, letěla ale mimo bránu.
25 Bulldogs si vyměňují už několikátou přihrávku před svou brankou, aniž by ztratili míček.
35 Krásná střela Marka Hozmana, brankář soupěřů ale vychytal.
00 Velmi rychlá akce Bulldogs Brno, Tatranský brankář stěží zachytil míček než mohl vletět do brány.