1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8
branky: 1. Matyáš Kronovetr, 3. Antonín Votava, 20. Ondřej Zlesák, 25. Robert Petr Koudelka, 31. Matyáš Kronovetr, 41. Matyáš Kronovetr, 56. Ondřej Štefek - 16. Nikolas Vizváry, 27. Jan Skalník, 29. Nikolas Vizváry, 32. Matěj Šmerda, 41. Adam Palčinský, 53. Adam Palčinský, 55. Matěj Šmerda, 59. David Slončík; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Josef Šedivý 14 - Ondřej Glogar 15; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:4
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Pěkně jsme zápas rozehráli. Opět se ale opakují naše chyby - vyloučení a soupeř se dostane na koně. Soupeř typu Vítkovice to prostě nezabalí a naopak šlápne do koní. Musíme se držet naší hry, kdy děláme jednoduchý věci a fungují. Musíme jít teď zápas po zápase a hrát poctivě 60 minut, ne jen třetinu. Zítra jdeme od nuly. Děkuji všem za utkání.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): Parádní zápas ve vysokém tempu. Prvních deset minut jsme nebyli duchem přítomni a soupeř nás přejel jako válec srnku. Startér naštěstí zafungoval a dál už byl zápas vyrovnaný a troufnu si říct, že jsme na konci měli více sil a i závěrečný tlak jsme udrželi v dostatečné vzdálenosti.
Střely ve 3. části: 7:8
Ukončení 3. části
39 Timeout
40 Chodov v šesti zkouší získat prodloužení
39 Domácí utíkají hrobníkovi z lopaty, když dostali dar v podobě přesilovky za špatné střídání.
06 Vyloučen hráč #91 Nikolas Vizváry družstva na 2 minuty za špatné střídání
03 Vítkovice si došly pro nájezd, kterým Palčinský srovnává.
37 Hodinářská práce Čecha zlikvidovala únik Slončíka.
49 Vítkovice ubránily přesilovku, Skalník se hned pustil do napadání Matouška.
33 Vyloučen hráč #77 Jan Skalník družstva na 2 minuty za opakované přestupky
39 Krony hattrick!!!
25 To byl rychlý začátek třetiny, Vítkovice šili do tlaku hned po buly a překvapují Šedivého.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 6:8
Ukončení 2. části
44 Vyloučen hráč #13 Jan Štefek družstva na 2 minuty za sekání
22 Žabka přeskočila Šedivého ruku a Vítkovice snižují
01 Kronovetr si zase parádně proklčkoval tři hráče a nekompromisně umístil k tyči
42 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva na 2 minuty za sekání
28 Vyloučen hráč #26 Jakub Čech družstva na 2 minuty za sekání
00 Vyloučen hráč #81 Jan Blecha družstva na 2 minuty za zdržování hry
Zahájení 2. části
00 Vítkovičtí se zřejmě zapovídali v šatně a dorazili na lavičku téměř o minutu později.
Střely v 1. části: 9:6
Ukončení 1. části
58 Zlesák s Vosátkou neponechávají nic náhodě a dávají gól do šatny.
44 Druhá chodovnské formace se nechala unést několika svými krásnými kombinacemi a po dvou neúspěšných střelách na bránu úplně zapomněli na osamělý break.
40 Domácí mají míček výrtabkě víc pod kontrolou, Votava si natahuje na sebe soupeře a vodí si je jak loutky.
40 Šedivý si zapisuje první zákrok, zatím nic složitého.
59 Kronovetr si parádně obešel zprava dva soupeře, první střelu ještě golman vyrazil zpět Kronovetrovi na hůl, ten na podruhé neminul.