1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:2
branky: 7. Ondřej Duben, 14. Martin Feigl, 14. Jan Venera, 48. Martin Feigl, 49. Ondřej Duben, 55. Štěpán Hendrych, 58. Jakub Šourek, 59. Ondřej Duben - 21. David Slončík, 37. Filip Szemla; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Tomáš Týc 16 - Adam Strážnický 17; po třetinách: 3:0, 0:2, 5:0
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Věděli jsme že nás dnes čeká velmi náročné utkání ve vysokém tempu. Pomohla nám dobrá hra v obraně a výborné řešení brejkových situací. Jsem velmi rád, že po sérii proher končíme tento rok 6 cenými body, klukům za to patří obrovská pochvala. Je to pro nás super povzbuzení do další tvrdé práce. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): Dneska velice dobrý zápas, bohužel produktivita není to o co se můžeme opřít a na dva góly se těžko zápas uhraje. nNaopak soupeř se svými brejkovými situacemi využil ty díry, které nám v obraně vznikly. Holt budeme potřebovat víc prstů na ucpávání.
Střely ve 3. části: 9:8
Ukončení 3. části
25 Celá hala tleská mladoboleslavským hráčům za parádní výsledek nad Vitkovicemi!
19 V akci opět duo Šourek-Duben. Tentokrát ne za záda gólmana, ale do odkryté hostující branky.
49 Šourek trefuje prázdnou bránu branky Vítkovic!
58 Vítkovice stále v šesti.
57 Matěj Gabriel trefil ze švihu Bergmana do prstů.
42 Vitkovice to zkouší v šesti!
40 Timeout
32 Slončík vystřelil, Týc vyrazil. To samé pak zkusil Vizváry se stejným koncem.
11 Kotroun ze středu hřiště nahrál Šourkovi, který trefuje odkrytou bránu. Výrazně tak komplikuje Vitkovickou snahu na srovnání skóre.
26 Duben trefuje Strážnického masku.
36 Týc měl teď co dělat aby se míček nedostal za jeho záda.
24 Hart posunul na Kostrouna, kterému sjel míček z čepele a ke střele se nedostal.
46 Vítkovičtí zkoušeli signál. Nevyšel jim a stále prohrávají o tři branky.
44 A další gól! Duo Šourek Duben dnes jsou ve své kůži. Přidávají gól na 5:2.
50 Kostroun navíc po návratu na hřiště nahrává Feiglovi, který trefuje míček a dostává ho až za Strážnického záda. Bolka odskakuje soupeři na rozdíl dvou branek.
26 Kryštof Kostroun je na hřišti! Ani toto zranění nevyřadilo hráče ze hry.
40 Vítkovice se ve 3.třetině zatím nedostali do výraznějšího tlaku
55 Feigl ztratil míček za brankou soupeře. Následně fauloval Novotného. tento čin vyhodlotil sudí jako nedovolený.
28 Původně zraněný Filip Novotný ze druhé třetiny už je na hřišti. Vypadá to že jeho zranění není tak vážné a ve hře ho nijak neomezuje.
03 Šourek vyslal střelu, kterou Strážnický vychytal pravou rukou.
11 Kostroun se skácel na zem u Vítkovické střídačky. Ze hřiště odchází s bolavými žebry. Teď je v péči zdravotnice.
47 Boleslav drží zatím balónek převážně na svyých čepelích.
Zahájení 3. části
00 Ve 2.třetině se toho už víc nestane. Filip Novotný odkulhává do útrob haly a jeho další půsební v tomto zápase je nejisté. Po 10ti minutové pauze se tak rozběhne poslední dvacetiminutovka základní hrací doby.
Střely ve 2. části: 7:6
Ukončení 2. části
54 Vítkovický Filip Novotný odkulhává ze hřiště za doprdovodu týmové fyzioterapeutky a místní zdravotnice. Vypadá to na problém s dolní končetinou.
48 Kostroun attackován na mantinel. Rozhodčí tento zákrok potrestali nedovoleně.
00 Rozbeěhla se poslední minuta 2.třetiny.
56 Duben z prostředka hřiště trefuje stojícího obránce Vítkovic.
10 Filip Szemla stahuje skóre na jednobrakový rozdíl!
05 Duebn v úniku nenadzvedl balńek a nepřehodil Strážnického.
27 Volovik ztratil míček za brankou a Vítkovice mohli stáhnout rozdíl ve skóre. Pak se ozvala píšťalka jednoho z rozhodčích a celá akce se přerušila.
38 Boleslavská první lajna zatím pokaždé válcuje Vítkovické hráče.
01 Bergman pálil od manitenlu jen do nohy jednoho z bránících hráčů Vítkovic
46 Hra se výrazně zrychlila.
11 Bolka má standartku na hranici velkého brankoviště.
16 Šourkova střela sjela Strážnickému po pravé ruce. Nechybělo moc a boleslavští mohli slavit.
25 Zmatek uprostřed hřiště vyřešil Hlušička. Vzal si balónek až za svoji branku.
07 Boleslav se po úvodním šoku probrala. Hart zkoušel střelu po zemi na pravou nohu Strážnického. Byl pozorný.
36 Vítkovice se dostávají do zápasu! Po 36ti vteřinách dávají gól na 3:1.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 9:4
Ukončení 1. části
38 Vitkovice se před koncem třetiny usadili v útočném pásmu. Je na nich vidět že nechtějí jít do šatny s nulou.
00 Začala poslední minuta 1.třetiny.
54 Fišera nádhernou přihrávkou z otočky našel Dubna, tomu se nepodařilo protlačit míček za brankovou čáru.
47 Filip Novotný se z náběhu ocitl s míčken na hranici velkého brankoviště. Následnou střelu poslal mimo mantinely.
04 Vítkovičtí do branky poslali Fišeru, nikoli míček, který by se jim tam asi hodil více.
16 Jan Venera prostřelil Strážnického a stav se po 13ti vteřinách mění na 3:0!
03 Boleslav se už dostala do herního tempa. Teď dává gól na 2:0.
48 Duo Šourek Duben opět úřaduje. Duben dostal přihrávku před prázdnou branku, ale netrefil míček.
37 Bergman trefuje tyč!
54 Venera vyvezl míček z obranné půlky hřiště až ke Strážnickému. Nakonec ale lehkou střelu backhandem si Strážnický pohlídal.
48 Boleslav otvírá skóre! Duebn procpal míček až za záda Strážnického.
51 Skalník už je na nohou. Vypadá to že bude bez problémů pokračovat ve hře.
50 Jan Skalník byl tvrdě attackován u mladoboleslavké branky. Hra je přerušena, zdravotník na hrací ploše.
49 Hart poslal přihrávku za sebe backhandem na Kostrouna. ten míček zpracoval ale attack Vítkovické obrany neustál a miček ztratil.
23 Blechovi míček přeskočil čepel. K míčku se tak dostal Ondřej Duben, který střílel do Strážnického.
30 Boleslav se zatím, až na jednu příležitost, nedostala k míčku.
50 Vítkovice zatím Boleslav nepustili k míčku. První střelu vyslal Gaila, letěla mimo Týcovo branku.
01 Zápas začal! Úvodní buly pro tým z Víkovic.
Zahájení utkání.
00 Krásné nedělní odpoledne z Městské sportovní haly ve městě automobilů. Čeká nás další zápas CE soutěže juniorů. Dnes je na programu zápas mezi boleslaví a Vítkovicemi.