1
2
3

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8
branky: 12. Patrik Synek, 15. Ondřej Kos, 19. Aleš Fanta, 25. Adam Drga, 31. Jakub Drga, 37. Aleš Fanta, 59. Mikuláš Weinstein - 9. Ondřej Štefek, 21. Matěj Jambor, 24. Jakub Čech, 38. Matyáš Kronovetr, 39. Matyáš Borek, 55. Filip Kovářík, 55. Matěj Jambor, 57. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 29 - Matěj Fridrich 14; po třetinách: 3:1, 3:4, 1:3
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér): Dnes jsme nebyli lepším týmem, ale ve třetí třetině jsme to nakonec zlomili. Soupeř hrál jednoduše a v soubojích 1-1 byli mnohem lepším. Mám radost, že jsme to urvali. Zítra musíme být ale mnohem lepší, pokud chceme pomýšlet na bodový zisk. Děkuji všem za utkání.
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Škoda. Dnes jsme sahali na výhru za 3 body, bohužel jsme si pro to ve třetí třetině nešli naproti. Pěkný florbalový zápas z obou stran. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
Střely ve 3. části: 9:13
Ukončení 3. části
01 S tímto se s Vámi loučím, jen se chci omluvit za chyby a překlepy. Přeji Vám hezký zbytek večera.
00 Utkání končí, Gullivers si bohužel nechali utéct 3 body mezi prsty a ty tak po skvělém závěru utkání pražanů putují do Prahy
Zahájení 3. části
00 Gulls usnuli na poslední 3 minuty 2. třetiny. Chodov se dotáhl na rozdíl jedné branky. 3. třetina bude jěště zajímavá, vyhrocená a doufáme plná gólů (pro domácí samozřejmě :))
38 Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva na 2 minuty za držení
21 Po využité přesilovce, souhra Fanta a Drga Jakub, odskakuje Brno opět do dvoubrankového vedení
40 První přesilovka Gullivers
39 Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva na 2 minuty za sekání
39 Adam Drga byl vybídnut Kosem zaméct do prázdné, promáchl
45 Ostrý střílí slepými, zase
30 Brno vstoupilo do 2. třetiny ve výrazně lepším tempu. Pražané se nestíhají otáčet
20 Adam Drga si pokryl balónek a úspešně zavěsil do víka
00 Po necelých 4 minutách se hraje znovu od 0
40 Famozní zákrok Večeřáka, jasná tutovka
58 Chodovské nahození končí v rukou Večeřáka
40 Jambor se Štefkem ukázali své Superligové zkušenosti a snižují po souhře do prázdné na 2:3
01 Úvodní buly opět pro Brno
Zahájení 2. části
00 JAKUB ŘEZNÍČEK ligový král střelců FORTUNA:LIGY si dopřává zasloužené volníčko v Egyptě.
00 Chodov má určitě ze hry na míčku a ze hry obecně více. Uvidíme co nám nabídne dalši třetina
Zahájení utkání.
00 Zdravím všechny příznivce florbalu, kteří si našli cestu na tento zápas, alespoň na online přenosu. Dnes domácí Gullivers hostí pražský Chodov