1
2
3

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 1:19
branky: 25. Matěj Motl - 3. Vít Soukup, 3. Matěj Čelakovský, 5. Adam Kučera, 7. Václav Bajko, 8. Vojtěch Panuška, 15. Jakub Pluhař, 18. Adam Bureš, 25. Matěj Čelakovský, 27. Vít Soukup, 30. Vít Soukup, 34. Marek Hozman, 39. Daniel Péc, 39. Vojtěch Panuška, 40. Lukáš Procházka, 40. Vojtěch Kún, 48. Vít Hrbáček, 50. Matěj Čelakovský, 55. Adam Bureš, 55. Marek Hozman; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Julius Šabler 32 - Adam Draslar 18; po třetinách: 0:7, 1:8, 0:4
Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes soupeř jednoznačne lepší po celý zápas.  Ostuda , trapas, hnus. Díky soupeři za zápas
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Utkání od začátku až do konce pod kontrolou. Škoda, že jsme neproměnili více šancí. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 11:17
Ukončení 3. části
02 Z domácí střídačka se prohlásilo: 4. třetina je naše.
54 Poslední třetina se zatim drží bez branky.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 4:15
Ukončení 2. části
59 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva na 2 minuty za blokování florbalky
31 Panthers rozehrávají z rohu.
57 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva na 2 minuty za sekání
05 I přesto, že tato třetina není totální debakl, si Tatran stále drží výrazný náskok. Stav utkání 1:10.
03 Panteři chytli o pauze druhý dech a hrají ofenzivně.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 4:19
Ukončení 1. části
56 První třetina přinesla hodně branek. Snad se podaří Panthers dát góla ve zbytku zápasu.
39 Tatran vstřeluje 6 branku a hra nevypadá příliš slibně pro domácí.