1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 12:5
branky: 2. Ondřej Štefek, 8. Vojtěch Procházka, 12. Ondřej Štefek, 13. Vojtěch Petráň, 26. Antonín Votava, 34. Matyáš Borek, 39. Antonín Votava, 45. Vojtěch Procházka, 55. Matěj Jambor, 58. Martin Škorpa, 59. Kryštof Šejnost, 59. Antonín Votava - 28. David Zelinka, 37. Matyáš Uher, 38. Marek Leiš, 47. Samuel Hron, 60. Matyáš Uher; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Josef Šedivý 18 - Julius Šabler 17; po třetinách: 4:0, 3:3, 5:2
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Prospalá první třetina společně s tím nesmyslné chyby a k tomu vypustění závěrečných cca 10 min nás stálo 3 body do týmové tabulky. Bohužel jsme nedokázali proměňovat většinu našich brejkových šancí. Musíme hodně zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Díky dobrému vstupu do zápasu, se nám dnes hrálo klidněji. Myslím, že jsme utkání měli pod kontrolou. Soupeř měl parádní brejky, ale spoustu se nám jich podařilo zastavit. Děkujeme všem za dnešní utkání.
Střely ve 3. části: 9:11