1
2
3

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS YONEX 9:3
branky: 6. Robin Havlina, 10. Adam Kos, 18. Vojtěch Bláha, 24. Vojtěch Krupička, 33. Štěpán Novák, 35. Michael Wertheim, 35. Vojtěch Bláha, 37. Jakub Šváb, 40. Vojtěch Krupička - 3. Tomáš Horák, 43. Tomáš Horák, 59. Jakub Bartušek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Viktor Hejna 19 - Vojtěch Havrda 5, Martin Procházka 7; po třetinách: 3:1, 6:0, 0:2
Komentář hostů Petrović Matěj (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání. nDo dnešního dne jsme se asi uplně dobře nevyspali což mělo bohužel následek a to ten že v prvních dvou třetinách jsme nestíhali soupeře který ukázal kvalitu a stačil zápas rozhodnout do konce druhé časti.  nNaopak musíme pochválit naše švěřence za skvělou třetí třetinu kterou jsme podle mého názoru odehráli lépe než soupeř. nZítra nás čeká ještě těžší utkání a to proti Tatranu. nProto šup na kutě at jsme zítra ready!
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Utkání jsme dnes měli po většinu času pod kontrolou, v 1. třetině jsme byli disciplinovaní a poctiví do obrany. Ve 2. třetině jsme přidali kvalitu a ještě větší chuť hrát a to se promítlo na skóre zápasu. Ve 3. třetině jsme bohužel už jen dohrávali. Děkujeme za zápas.
Střely ve 3. části: 7:15
Ukončení 3. části
00 Poslední minuta třetí třetiny.
32 Že by ještě drama?
53 Krupička je hladovej po hattricku a vypálil další granát na branku.
14 Black Angels k mému překvapení nejdou do šesti.
13 Timeout
43 Krupička zkušeně nahrál přes celou šířku hřiště Rozsévačovi.
00 Kárník netrefil balónek, když se nacházel na středu. Sparta ale i tak je na balónku.
35 Cígler přilepil na svoji čepel míček po výhozu Hejny. Ten tam má snad lepidlo kulišák jeden.
11 Rozsévač neprostrčil na Cíglera a Black Angels šli do protiútoku, ze kterého nic nevzešlo, protože zasáhl hasič Krupička a požár uhasil.
30 Sparta kontroluje hru.
25 Timeout
16 Krásný Havlinův odskok. Střela šla však jen do tyčky.
32 Black Angels nic nevzdávají a teď zamkli Spartu.
20 Kos v obrovské šanci nedal góla.
46 Drba střelou odhodil soupeřovu hokejku.
39 Tuhle střelu si za rámeček Kárník nedá. Málem nám rozbil kryt od topení.
09 Hejna sebral dlouhou nahrávku.
13 Horák obešel Wertheima a už mu zbývalo překonat jen Hejnu. Toho překonal střelou přímo pod břevno.
24 Kos chtěl obhodit Vinklera a to se mu podařilo, ale přehodil i mantinel.
01 Úvodní buly třetí části vyhrává Sparta.
00 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Martin Procházka družstva
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 5:4
Ukončení 2. části
28 Krupička dostal balónek do hotspotu a přízemní střelou dává gól.
19 Vyloučen hráč #74 Michal Robek družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19 Robek stál příliš blízko rozehrávky standardní situace a byl náležitě potrestán.
52 Kvalitní napadání Sparty vyústilo v gól.
01 Wertheim proběhl celou pravou stranu a krásnou střelou přes hráče dostal balónek za brankovou čáru.
38 Š. Novák dostal míček zpoza branky do volného prostoru na středu a nekompromisní střelou do pravého horního rohu překonal Havrdu, který byl proti této střele z kanónu absolutně bezmocný.
48 Výběh Rozsévače skončil v rukavicích Havrdy.
21 Havlina z první po krásné křižné přihrávce od Kárníka trefuje pouze blok.
02 Cígler vyslal neskutečnej granát zhruba z poloviny hřiště, ale Havrda svojí hlavou vyráží.
45 Hejda vystřelil Wertheimovu hokejku do vzduchu. Chtěl si prostě vystřelit za každou cenu hokejka nehokejka.
20 Havlina dostal gáje.
56 Kostiha uloupil balónek zpoza hráče. Krásná, čistá práce bez otisku čepele na čepeli protihráče.
52 A. Novák obral Wertheima o balónek a následně nahrál Robkovi. Ten však poslal míček do temných míst za mantinelem.
52 Krupička doklepl míček, který se odrazil od brankáře.
23 Black Angels jsou v plném počtu. Největší šanci v přesilovce Sparty měli právě Black Angels.
35 Black Angels šli tři na jednoho, ale jeden z hráčů nedokázal trefit branku. Rozvlnil jen boční síťku.
10 Wertheim z první trefuje jen blok hráče.
23 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva na 2 minuty za bránění ve hře
23 Vinkler lišácky nechal nohu v souboji Kárníkovi, ale rozhodčí to viděl a tak udělil dvě minuty.
01 Úvodní buly druhé části vyhrávají Black Angels.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 9:3
Ukončení 1. části
11 Havlina málem propálil Havrdu mezi nohama, ale ten míček ještě lapil.
31 Bláha backhandem na bližší tyč prostřelil nějakou skulinkou Havrdu.
26 Cígler nám ukázal, jak vypadá správný backchecking.
57 Havlina v samostatným úniku nevyzrál na Havrdu a ten předvedl delikátní zákrok.
53 Drba si zahrál slalom mezi hráči Black Angels, ale Havrda jeho střelu vyrazil do rohu.
36 Kárník překvapivou střelou od mantinelu nepřekvapil Havrdu.
52 Hejda nejspíš dostal koňara, ale jakmile se hra přerušila, tak vše bylo v pořádku.
04 Bartušek z voleje trefuje skoro strop naší krásné nafukovačky.
54 Kos sám na středu, po zmatkách v rozehrávce Black Angels, trefuje levý horní růžek.
57 Rychlý protiútok vyřešen na jedničku s hvězdičkou.
49 Drba sestřelil protihráče.
30 V obrovitánské příležitosti se ocitl Mitera, který stál sám před brankářem po dobré přihrávce od Cíglera. Trefa do pupku však nesklidila mnoho úspěchu.
19 Sparta kontrolovala hru ale Black Angels si vyčkali na svoji šanci a druhou chybu v rozehrávce už trestají. Horák míček prostě dotlačil za brankovou čáru.
36 A. Novák vystihl rozehrávku Švába přes střed. Z šance nic nevytěžil.
26 Týmy do toho od začátku řežou, už musíme spravovat mantinely.