1
2
3

Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:1
branky: 27. Josef Nový, 28. Josef Nový, 32. Matěj Čika, 35. Matyáš Růžička, 37. Dominik Prudil, 39. Hugo Hübner - 27. Matěj Melčák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Patrik Antoniazi 24; po třetinách: 0:0, 6:1, 0:0
Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Základem úspěchu byla dnes naše kvalitní obrana. Ve druhé třetině jsme k tomu začali proměňovat i šance. Po včerejším výbuchu jsme si řekli, že dneska zápas můžeme zvládnout pouze týmovým výkonem, kvalitní obranou a trpělivostí v koncovce. Všechny tři věci jsme dnes splnili a vítězíme zaslouženě. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér): Dvě třetiny bez branky, v té jedné 7 branek a z toho 6 do naší sítě, to netřeba komentovat. Opět hrůzostrašný přístup do obrany. Hra z obou stran silová, spousty faulů, málo koukatelný zápas. Juniroské zápasy rozohdují hráči, kteří mají zkušenosti z mužů, což se potvrdilo i dnes v průběhu celého zápasu. Jeli jsme na výjezd s cílem zisku plného počtu bodů, máme polovinu, tudíž logicky veliká nespokojenost.
Střely ve 3. části: 9:9
Ukončení 3. části
11 Prudil naslepo nahrál na Punčocháře, Čermák si ale míček vzal hned zpět.
54 Antoniazi rychle běží do pole, aby přerušil akci Kladna.
55 Hosté odvolali brankáře a hrají v 6.
22 Timeout
49 V brankovišti hostů velmi těsno, střela Horáka tak neprošla ani ke golmanovi.
14 Čika proběhl přes celé hřiště a nahrál na Procházku v rohu, golman ale tuto akci čekal a zakročil.
34 Zabralova střela mířila vysoko nad branku.
12 Procházka zastavuje střelu Punčocháře.
04 Matějka sbírá míček a ihned obrací hru, po jeho boku Čermák. Nadějná akce končí za mantinelem.
34 Zabral vyběhl sám na Janouška, ten ale opět zachránil.
26 Procházka zkusil okolo Antoniaziho, byl ale moc blízko a spadl za branku hostů.
14 Nebezpečná střela Onderky skončila v Janouškových rukách.
51 Matějkově střele chybělo pár čísel.
01 Buly pro Ostravu.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 10:6
Ukončení 2. části
22 Punčochářova střela se zachycuje o Tomáška.
56 Tomáškovi nesedla nahrávka a míček posílá místo do branky za sebe za mantinel.
11 Prudil prokličkoval středem hřiště a našel si mezeru v brance.
12 Melčák měl prázdnou branku, míček se mu ale nepodařilo trefit ze vzduchu.
25 Růžička vymetl pavičiny v rohu Antoniaziho branky.
36 Čika opět zkusil na Antoniaziho, ten ale vymrštil ruku a šanci ihned zastavil.
22 Kombinace Čiky a Nového jako z učebnice, obstarala Kladnu další bod.
47 Vyloučen hráč #74 Patrik Altman družstva na 2 minuty za bránění ve hře
03 Procházka naslepo před brankářem hostů, míři ale mimo.
49 Nový připravený v polovině útočného pásma, si našel místo v Antoniaziho brance.
25 Janoušek pod sebou hledal míček, který už byl za brankovou čárou.
40 Frýba zachraňuje akci Ostravy před brankou Kladna.
08 Oderka před bránou zkusil na Janouška, jeho střele však chybělo několik centimetů.
15 Vyloučen hráč #17 Hynek Špaček družstva na 2 minuty za špatné střídání
23 Střelu nehlídaného Vrátného opět zachraňuje Janoušek.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 11:7
Ukončení 1. části
43 Přindiš míří úplně mimo branku.
35 Hosté opatrně postupují přes obranu Kladna. Nechtějí přijít o míček během přesilovky.
06 Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva na 2 minuty za špatné střídání
49 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva na 2 minuty za hra rukou
23 Onderka před bránou sklepává míček ze vzduchu, zatímco Janoušek leží na zemi, Spurný zachraňuje velmi nadějnou šanci Ostravy.
08 Žalud s rozvahou promýšlí jak proninout obranu domácích.
45 Janoušek opět předvedl neskutečný zákrok na Onderku a Punčocháře.
23 Frýbova střela byla zblokována Gobelem, který stál těsně před ním.
48 Vrátný naslepo na Přindiše, ketrý nestihl doběhnout a míčku se tak zmocnil Nový.
21 Kombinace Mičulky a Tomka, končí v rukách Janouška.
26 Horák posíá prudkou střelu těsně nad branku.
18 Čika z rohu na Čermáka připraveného před kasou, Antoniazi byl ale pohotový.
56 Žalud uklidňuje hru.
35 Prudil vystřelil ze středu naslepo, to se nevyplatilo.
47 Čermák zkusil proběhnout středem, tam ho ale zastavil Punčochář.
01 Úvodní buly pro Ostravu.
Zahájení utkání.
00 Vážení diváci vítejte na online přenosu utkání 10. kola celostátní soutěže juniorů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Zápas začne za několik minut, přejeme příjemnou zábavu.