1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:7p
branky: 17. Ondřej Pužman, 18. Ondřej Pužman, 22. Michal Fišera, 33. Ondřej Duben, 36. Štěpán Hendrych, 44. Ondřej Pužman - 11. Matěj Jambor, 17. Marek Navrátil, 33. Matyáš Kronovetr, 34. Ondřej Štefek, 39. Vojtěch Petráň, 44. Matěj Jambor, 63. Matyáš Borek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Týc 27 - Josef Šedivý 26; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:1, 0:1
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Dnes jsme s našim výkonem celkem spokojeni, především s hrou v obraně. Důležité, že jsme se poučili z chyb ze včerejšího zápasu. Věřím, že dnešní zápas pro nás bude odrazovým můstkem do následujících utkání. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Šindelář Milan (Asistent trenéra): Napínavý zápas až do konce. Možná větší boj než pohledný florbal. Ale jen více takových zápasů kde oba soupeři chtějí hrát. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely v prodloužení: 3:5
Ukončení prodloužení
48 A je rozhodnuto, Borek prostřeluje Týce.
20 Přesný Týc i nadvakrát vychytal Votavu.
00 Jambor v obrovské šanci trefuje Týce.
02 Chodov se ujímá balonku.
01 Následuje 5ti minutové prodloužení 3 na 3.
Zahájení prodloužení
Střely ve 3. části: 11:8
Ukončení 3. části
56 Zápas půjde do prodloužení.
20 Duben neproměnil možná i rozhodující šanci zápasu.
30 Hra je opět ve velmi vysokém tempu.
47 Venera vyslal míček z půlky chřiště až k Šedivému, balonek ale končí na čepeli chodovského hráče.
17 Fišera po tvrdém zákroku jednoho z hráčů hostí zůstává ležet na zemi, hra je přerušena.
36 Jambor trefuje boční síťku.
10 Šourek zastavil akci hostů a získává balonek pro Bolku.
01 Rozhodčí nejprve zvedli ruku a signalizovali vyloučení domácích, následně ale bylo vyloučení odvoláno a tak hra pokračuje dále ve stavu 5 na 5.
13 Oba týmy předvádí velmi sebevědomý výkon, díky kterému je hra velmi vyrovnaná.
56 Fišera dostal příležitost vystřelit na branku, míček ale nespracoval toho využívá Chodov a míří k brance Týce.
58 Uvidíme druhé třestné střílení domácích.
12 Chmelař krásně našel Bruntze před brankou hostí. Bohužel míček trefil jen tělo Šedivého.
15 Domácí zahajují třetí třetinu utkání ve vysokém tempu a stihli hned v úvodních vteřiných prověřit chodovského brankáře.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 10:10
Ukončení 2. části
44 Chodov nevyužil standardku.
11 Kostroun nešťastně rozehrál míček za svou brankou a dal Chodovu další příležitost vstřelit branku.
15 Domácí se hned v začátku oslabení dostávají do šance, Duben bohužel přestřeluje.
02 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva na 2 minuty za blokování florbalky
53 Chodov ve výhodě.
40 Hendrych zařizuje opětovné vedení domácích.
53 A je vyrovnáno! Štefek využil zmatku před brankou domácích a doklepl míček za záda Týce.
26 Chodov rychle odpovídá na gól domácích a snižuje.
06 Duben zachytil výhoz Fišery a prostřeluje brankáře hostí.
37 Dubnovo aktivní napadání zastavuje až rozhodčí a signalizuje rozehrávku pro Chodov.
02 Pužman vyslal balonek před branku hostí, kde se balonek odrazil od nohy soupeře za branku hostí.
59 Bezpalec prověřil Týce z půlky hřiště, Týc bezchybný.
18 Hra ve vysokém tempu - oba týmy vysílají jednu střelu za druhou na brankáře soupeře.
39 Hra přerušena po tom, co po nedovoleném zákroku hostů končí Venera mimo hřiště.
56 Pužman našel Fišeru před brankou a ten z otočky vymetá pravý horní růžek branky Šedivého.
12 Druhá třetina začala zostra a po chybě hostí mají domácí možnost trestného střílení.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 8:11
Ukončení 1. části
40 Po menší přestřelce v uplynulých minutách se hra poměrně uklidnila.
18 Pužman zatím předvádí skvělý výkon a přidává další gól domácích.
50 Chodov nezahálel a pár vteřin po vyrovnání skóre se dostává opět do vedení.
29 Pužman obral hráče hostí o míček předvedl skvělou individuální akci, kdy vyvezl míček až k brance Chodova, bohužel k zakončení už nedošlo.
22 Duben opět sám na Šedivého, ale ani na podruhé to nevyšlo.
32 Chodov v další gólovce, Petráň ale jen promáchl před Týcem.
34 Omlouváme se za krátký výpadek, který byl způsoben výpadkem serveru. Doufáme, že nenastanou již žádné technické problémy.
02 Koudelka v první velké šanci před brankářem domácím těsně minul míček.
01 Úvodní buly pro domácí.
Zahájení utkání.
00 Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu zápasu 9. kola CE ligy juniorů mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal MB a týmem hostí Fat Fipe Florbal Chodov. Všem divákům přejeme příjmenou zábavu.