1
2
3

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 5:4p
branky: 4. Matyáš Ostrý, 9. Matyáš Ostrý, 24. Matyáš Ostrý, 48. Jeroným Škvařil, 63. Ondřej Kos - 30. Josef Nový, 41. Jan Karel Matějka, 45. Matěj Čika, 47. Jan Karel Matějka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4 + Lukáš Spurný 4; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 22 - Jakub Janoušek 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 1:0
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Kdyby celý zápas vypadal stejně jako první třetina, nebál bych se o přesvědčivou výhru. Bohužel druhá třetina vypadala díky množstvý vyloučení z naší strany nekoncentrovaně a nezvládli sme jí v hlavách. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Ztracené body, jeli jsme sem pro 3. Opět jsme začali hrát naší hru až od 35 minuty, od té doby jsme kontrolovali zápas, ale body jsme ztratili v době kdy jsme na zápas nebyli fokusovaný, i přesto jsme dneska meli vyhrát.
Ukončení prodloužení
55 Stejná situace jako před chvílí se stala i na druhé straně, míček tentokrát do sítě doputoval a Gulls berou výhru za 2 body.
33 Přízemní nához na bránu a teč hostí do brány nepřistál, ale čo chyba'lo
35 Bouši se zlobí, Synek totiž zůstal ležet na zemi
Zahájení prodloužení
00 Mitáš přestřeluje vedoucí gol na lopatě a Zicha neskutečným blokem zachránil gulls, takže o vítězi rozhodne prodloužení.
Střely ve 3. části: 11:10
Ukončení 3. části
44 Po dlouhověkém tichu se probouzejí místní fanoušci: Gullivers . . . , gullivers . . .
09 Oba trenéři hostí zároveň rozpažili ruce, asi by to foukli jinak.
32 Polzi vyslal jedovatou před kasu, kde clonil Zicháč v pro něho atypické pozici
45 U domácích zvoní tyč
03 Jery na Smíšu, Smíša na Jeryho. Vymetl pavučiny na bližší šibenici
10 Kanonýři jsou na koni a překlápí cifry na svoji stranu.
37 Valda smolně spadl a k míčku se dostal Čika, který stahovajdou srovnává skóre zápasu.
34 Kladno začíná napadat, ovšem proto je tu Wiky MůjKámen. Ten se z toho dostal, tak že přeběhl celé hřiště jednoruč.
31 Nejdřív Bomba z mantinelu odražená od břevna, pak střela druhá, ta už si místo ve Večeřákově síti našla.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 11:10
Ukončení 2. části
50 Marrra Mity první střídání na hřišti a hnedka potrápil obranný systém Kladna.
55 Dloubáček hostí z rohu á la Tito nebyl daleko od toho, aby zapadl do brány.
10 Po bláznivé pasáži se hra na chvíli uklidnila, oba týmy se střídají v pobytu na balonku.
15 Přečíslení 3 na 1, Ostrý pálí slepýma, čtvrté gól nebude.
34 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva na 2 minuty za držení
40 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva na 2+2 minuty za hrubost
40 Ošklivý náraz teď schytal Drga starší, díky pomoci fanoušků snad bude v pohodě.
25 Páni rozhodčí si rádi pískají a máme tady hru 4 na 3.
06 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva na 2 minuty za sekání
16 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva na 2 minuty za bránění ve hře
03 Samostatný únik hostí, faraon Večeřák ale brání gulliverskou svatyni.
36 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
42 No ale znovu se nám ukazuje ALPINOVEC JOIKOP, který dává hattrick!!! Neskutečně Mates
45 Kanonýři si v přiselivoce vytvořili několik příležitostí, zatím drží domácí gološ a branková konstrukce.
52 Vyloučen hráč #54 Jan Zouhar družstva na 2 minuty za sekání
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 9:6
Ukončení 1. části
44 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva na 2 minuty za sekání
44 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva na 2 minuty za opakované přestupky
44 Hosté faulovali ve výhodě, a tak si gulls zahrají přésu 5 na 3.
16 Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva na 2 minuty za sekání
20 Večeřák ramenem vytěsnil jedovku Nového.
54 Krásná akce do prázdné kasy a Ostrý zase pálí ostrýma
20 Alpi vystihl rozehrávku hostí a zkusil to backhandem, bohužel pro něj to nevyšlo.
Zahájení utkání.
00 Dobrý večer všem florbalovým příznivcům, omlouváme se, ale utkání je z důvodů kolize utkání posunotu na 20:20.