1
2
3

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:9
branky: 18. Martin Gattnar, 29. Dominik Vinárek, 34. Nikolas Vizváry, 37. Martin Gattnar, 46. Jan Skalník, 46. Adam Palčinský, 55. Adam Palčinský, 58. Martin Gattnar - 13. Vojtěch Murín, 15. Adam Mikoláš, 18. Vojtěch Murín, 30. Daniel Chatrný, 33. Jakub Onderka, 39. Daniel Chatrný, 40. Daniel Chatrný, 48. Jan Chmelař, 60. Daniel Chatrný; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 18 - Patrik Antoniazi 18; po třetinách: 1:3, 3:4, 4:2
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Soupeř nás dnes prostě ubránil, Chybělo nám vyšší tempo a přesnost ve hře na míčku. Je to zase nějaká zkušenost.
Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér): Do zápasu jsme vstupovali s jasným gameplanem, který jsme chtěli dodržovat. V úvodu třetiny se nám to ovšem nedařilo. Poté jsme se dostali do zápasu z maximálního využití daných situací. Potom už to byl zápas plný emocí, což také ovlivňovalo průběh zápasu. My jsme ovšem do zápasu šli s focusem na výhru, která se dostavila. Jsem na kluky velice hrdý, ale stále máme co zlepšovat! Klukům patří veliké poděkování, také rodičům. Děkuji soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 11:11
Ukončení 3. části
49 Vítkovice v šesti.
48 Timeout
35 Timeout
34 Fukala nahrál na Peterku, který svojí střelou mířil do horního rohu branky. Antoniazi vyráží mimo hřiště.
05 Vítkovice v další šanci. FBC odpaluje míček zpět na polovinu Vítkovic
15 Šance na obou stranách. Následně Jankovský nastřeluje tyč!
20 Vítkovice opět na rozehrávce. Následná Gattnarova střela skončila v prvním hráči hostí.
12 Chatrného střelu Prašivka chytá!
15 Vítkovické pokusy o vstřelení branky zatím neefektivní
30 Vyloučen hráč #69 Karel Mičulka družstva na 2 minuty za sekání
15 Antoniazi chytá každý pokus domácích.
05 Ztrátu míčku od Palčinského FBC nepotrestalo.
50 Po následném buly FBC v obrovské šanci. Bránu však přestřelili.
20 Palčinský konečně trefuje horní roh branky Hostí.
30 Domácí kombinují na útočné polovině, ani jedna střela však nemířila na branku.
45 Hra se přelévá ze strany na stranu. K šancím se oba týmy nedostaly.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 8:8
Ukončení 2. části
14 Chatrný střelou od mantinelu prostřelil Prašivku.
42 Nedáš, dostaneš. Opět z brejkové sitiace navyšuje Chatrný.
35 Slončík ze situace 2 na 1 nepřekonal Antoniaze.
12 Gattnar přízemní střelou ze středu útočné poloviny překonává Antoniaze.
27 Z tlaku Vítkovic konečně snižuje Vizváry.
16 Z brejkové situaci 3 na 1 navyšuje skóre Onderka.
05 Domácí se usadili na polovině hostí, ovšem všechny střelecké pokusy neúspěšné.
25 Tlak před bránou Hostí. FBC nakonec vyhazuje až k Prašivkovi.
55 Vyloučen hráč #32 Kryštof Vašňovský družstva na 2 minuty za sekání
49 Tlak domácích úspěšný.  Vinárek snižuje náskok hostí.
55 Kapitán domácích chybuje v rozehrávce, FBC šanci nevyužívá.
50 Střelu Přindiše Prašivka vyráží.
55 Vítkovice nevyužili přesilovku a nyní jsou střelecky nebezpeční jak krabice s koťaty.
19 Fukala nastřeluje prvního bránícího hráče, následná střela Gattnara mimo hřiště.
00 Jankovský nastřeluje tyč!
43 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva na 2 minuty za blokování florbalky
50 Vítkovická rozehrávka několikrát nepřesná.
01 Vítkovice získávají úvodní buly druhé třetiny.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 7:8
Ukončení 1. části
26 Gattnar sám proti golmanovi hostí, Antoniazi úspěšnější.
41 Vítkovice jsou usazeni na útočné polovině, ze kterého se prosazuje Gattnar.
13 Z brejku v oslabení navyšuje Murín.
59 Vyloučen hráč #30 Patrik Antoniazi družstva na 2 minuty za držení
45 Několik střeleckých pokusů Vítkovic končí mimo hřiště.
06 Z brejku se přízemní střelou prosazuje Mikoláš.
51 Fukala přestřeluje branku.
02 Vítkovice se usadili na polovině hostí. Následovala střela Vašňovského mimo hřiště.