1
2
3

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 2:3
branky: 41. Ondřej Valeš, 48. Mikuláš Weinstein - 17. Richard Kalousek, 25. Martin Svatoň, 35. Jan Morávek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Daniel Hampl 12 - Martin Koudelka 17; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:0
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme drželi game plan v prvních 2 třetinách, ale bohužel jsme vypadli ve 3.třetině, kde jsme nechali čuchnout soupeři. Odehráli jsme velmi težké utkání a proti betonu se hraje těžko. Prověrka na příští víkend byla dobrá a teď musíme dále pracovat. Děkuji hráčům za dnešní bojovnost a fanouškům za podporu! AVÉ BULLS :)
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Dvě třetiny jsme předváděli lepší florbal bohužel se zase opakuji, jsme málo produktivní. Soupeř dal v první třetině gol z jedné střely, ostatní branky po našich chybách. Třetí třetina bohužel nedopadla i přes majoritní držení balonu.
Střely ve 3. části: 7:6
Ukončení 3. části
59 Zápas nám končí, gulliveři nedokázali urvat konec. Děkujeme soupeři za zápas a vám divákům co jste sledovali zápas jak živě, tak zde na onlinu. Loučíme se s vámi a mějte se krásně!